• 22 255 95 55

Kosze na odpady

Choć biura nie należą na ogół do pomieszczeń, w których generowana jest niezbyt duża ilość odpadów, wyposażenie ich w kosze na śmieci na pewno okaże się trafionym pomysłem.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zbiorniki na odpady generowane w biurach i innego rodzaju pomieszczeniach

Mając je w pobliżu, można szybko pozbyć się każdego niepotrzebnego przedmiotu, którego obecność w danym lokalu mogłaby w znacznym stopniu obniżyć jego prestiż. Chcąc pozyskać zbiorniki na odpady, zachęcamy do zainteresowania się modelami widniejącymi w naszej ofercie. W sklepie online DlaBiura.pl znajdą Państwo pojemniki na śmieci w wielu odsłonach. Swoim Klientom oferujemy zakup koszów od takich producentów, jak Durable czy Curver, dostępne w różnych kolorach, kształtach oraz o niejednolitej pojemności. Każdy z nich jest w stanie jednak zagwarantować swoim użytkownikom bardzo dużą trwałość oraz łatwość w obsłudze, co w głównej mierze skłania kolejne osoby do ich nabycia.

Kosze na śmieci każdego rodzaju

Składające się na ofertę naszego sklepu kosze na odpady powstały z myślą o stosowaniu ich w różnych celach. Oznacza to, że poszczególne modele sprawdzają się przy przechowywaniu w nich odpadków oraz w celach recyklingowych, w innych zaś można magazynować tworzywa sztuczne, makulaturę bądź kolorowe szkło. Artykuły odpowiadające swoim potrzebom znajdą więc bez trudu osoby ceniące sobie możliwość umieszczenia w nich każdego rodzaju opadów, jak i ci, którzy preferują segregowanie ich. Pokrywy do koszów na śmieci, które Państwu oferujemy, sprawią natomiast, że osoby przyjmowane w biurze nie zobaczą, co znajduję się w ich wnętrzu, zaś zapach pochodzący z poszczególnych odpadów będzie mało wyczuwalny, nie utrudniając tym samym przebywania w danym pomieszczeniu. Zobacz również ręczniki papierowe, które zawsze warto mieć pod ręką. 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Uchwyt
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >

Cena