• 22 255 95 55

Kosze na śmieci HAILO

W ofercie producenta HAILO znajdziemy kosze na śmieci o różnych wielkościach, kolorach i budowie, co może mieć znaczący wpływ na funkcjonalność kosza i jego zastosowanie. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych parametrów i informacji o koszach HAILO, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie udanego i przemyślanego zakupu, zapraszamy! 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:HAILO

Pokaż na stronie:
Kosz na śmieci HAILO

Kosze na śmieci HAILO

Kosze na śmieci HAILO

 

Kosz na śmieci, to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia w każdym miejscu. Z koszami na śmieci spotkamy się zarówno w biurach, gospodarstwach domowych, jak i w przestrzeni publicznej, czy na innych terenach zewnętrznych i zabudowanych. Wszędzie tam, gdzie są ludzie! Wybór odpowiedniego kosza na śmieci nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego postanowiliśmy Wam pomóc! W ofercie producenta HAILO znajdziemy kosze na śmieci o różnych wielkościach, kolorach i budowie, co może mieć znaczący wpływ na funkcjonalność kosza i jego zastosowanie. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych parametrów i informacji o koszach HAILO, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie udanego i przemyślanego zakupu, zapraszamy! 

 

Kosz na odpady HAILO - o producencie

Oficjalnie firma rozpoczęła swoją działalność w 1947 roku. Wówczas inżynier mechaniki Rudolf Lot założył niemieckie przedsiębiorstwo Metallwarenfabrik Rudolf Loh GmbH. W początkowych etapach funkcjonowania firmy odpowiadała ona głównie za produkcję mebli sanitarnych, metalowych łóżek, czy termoforów. Działalność firmy nabrała rozpędu i w niedługim czasie od rozpoczęcia działalności, do oferty producenta dołączyły konewki, kosze na śmieci, oraz pierwsze bezpieczne drabiny. Firma HAILO nieustannie się rozwijała i wprowadzała na rynek coraz nowsze rozwiązania, dzięki czemu niespodziewanie stała się jednym z kluczowych liderów na rynku niemiecki. Po śmierci Rudolfa Loha w 1971 roku przedsiębiorstwo przejął jego syn Joachim, dzięki czemu firma w dalszym ciągu pozostawała biznesem rodzinnym. Joachim konsekwentnie dążył do ulepszenia produktów HAILO oraz starał się wprowadzić markę na rynki zagraniczne, czego efekty możemy obserwować aktualnie. Pod jego kierownictwem HAILO ponownie podkreśliło swoją innowacyjność nowymi produktami, takimi jak podest roboczy na schody TP1 lub HAILO Fresh, wyposażony w moduł plazmowy do neutralizacji zapachów.

Kosze na odpadki HAILO


Kosze na śmieci - charakterystyka ogólna

Jak wspomnieliśmy na wstępie, kosze na śmieci charakteryzują się różną budową i rozmiarami, przez co wybór konkretnego kosza na śmieci wcale nie należy do tak łatwych zadań, jakby mogło nam się wydawać. W podstawowym podziale kosze na śmieci HAILO dzielimy na: kosze do segregacji odpadów, kosze biurowe, kosze łazienkowe, koszopopielnice, śmietniki automatyczne, śmietniki otwierane pedałem, duże kosze przemysłowe - każdy z tych produktów znajdziemy w katalogu produktów niemieckiego producenta HAILO. Dlatego, zanim zaczniemy zastanawiać się nad zakupem konkretnego kosza na śmieci, koniecznie powinniśmy odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, które dotyczyć będzie podstawowego zastosowania kosza na śmieci. Jeśli już wiemy, jakie ma być zastosowanie kosza na odpady HAILO inną ważną kwestią do zastanowienia, będzie przeanalizowanie najważniejszych parametrów produktu, co umożliwi nam zakup kosza najlepiej dostosowanego do naszych potrzeb. 
 
Kosze na śmieci HAILO - najważniejsze parametry: 

Kosz na śmieci HAILO
 • Tworzywo wykonania: jednym z najważniejszych parametrów, jeśli chodzi o kosze na śmieci HAILO, jest tworzywo wykonania. Kosze na śmieci HAILO cechują się solidnym wykonaniem. Wśród tworzyw, z którymi spotkamy się najcześciej, są: stal, stal szlachetna lub tworzywo sztuczne. W zależności od tego, na jaki model produktu się zdecydujemy, to tworzywo wykonania będzie miało znaczące przełożenie na cenę kosza.
 • Sposób otwierania: innym ważnym parametrem, który będzie miał duże przełożenie na komfort użytkowania kosza HAILO, jest sposób otwierania. Kosz na śmieci może być otwierany automatycznie np. przy pomocy ruchu ręki, za pomocą specjalnego przycisku, pedała nożnego, lub ręcznie. Jak możemy zaobserwować, możliwości jest naprawdę wiele! Dlatego też nie powinniśmy pominąć tego parametru.
 • Pojemność: kolejnym niezwykle istotnym parametrem produktu, jest pojemność kosza na śmieci. Im większa pojemność kosza wyrażana litrami, tym więcej śmieci będziemy w stanie w nim umieścić. Jeśli chodzi o zakup kosza do domu warto rozważyć zakup produktu o średniej pojemności ponieważ przechowywanie dużej ilości śmieci może powodować nieprzyjemny zapach. Dlatego też powinniśmy dostosować pojemność kosza HAILO do rzeczywistej produkcji śmieci. 
   

 

Kosze na śmieci HAILO - popularne modele

W związku z dużym zainteresowaniem koszami na śmieci HAILO przygotowaliśmy krótkie zestawienie produktów, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przez nas propozycjami! 

Kosz na śmieci HAILO - chętnie wybierane produktu:

 • Kosz na śmieci HAILO Big-Box Swing L 35l stalowy
 • Kosz na śmieci HAILO Pure L 25l stalowy ocynkowany pojemnik
 • Kosz na śmieci HAILO Solid M 12l srebrny ocynkowany pojemnik
 • Kosz na śmieci HAILO Öko duo Plus L 17+9l biały
 • Kosz na śmieci samo-gaszący HAILO ProfiLine Safe M 14l stalowy
 • Kosz HAILO Multi-Box duo L 2x14l szary
   

Kosz na śmieci HAILO cena 

Kosze producenta marki HAILO, są produktem premium produkowanym bezpośrednio na terytorium Niemiec. Dlatego też cena koszów HAILO może być nieznacznie wyższa niż w przypadku ekonomicznego, standardowego kosza. Jednak cena produktu jest w zupełności adekwatna do oferowanej jakości. Kosze na śmieci HAILO kupimy średnio w przedziale cenowym od 150 do 800 złotych - w zależności od tego na, jaki model się zdecydujemy. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena