• 22 255 95 55

Kosze na śmieci na kółkach

Kosz na śmieci powinien być praktyczny i stworzony pod nasze potrzeby. Ułatwione przemieszczanie kosza na śmieci jest dodatkowym atutem, który chcemy znaleźć w pojemnikach na odpady. Kosz na śmieci na kółkach jest najlepszym wyborem pod względem wygody i funkcjonalności. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kółka:Tak

Pokaż na stronie:

Kosz na śmieci na kółkach 

Kosz na śmieci na kółkach

Kosz na śmieci powinien być praktyczny i stworzony pod nasze potrzeby. Każdy z nas ma swoje preferencje, co do wyboru kosza na śmieci. Wiadome jest jednak, że ułatwione przemieszczanie kosza na śmieci jest dodatkowym atutem, który chcemy znaleźć w pojemnikach na odpady. 

Kosz na śmieci z kółkami jest produktem, który jest rozchwytywany ze względu na ułatwienie przeniesienia odpadów w dowolne miejsce. Taki kosz na śmieci będzie też o wiele bardziej wygodny i komfortowy. 

Nie tylko opróżnienie kosza na śmieci dzięki tej cesze będzie łatwiejsze, ale również wszelkie czynności domowe i biurowe. Wystarczy wziąć śmietnik pod swoje miejsce pracy, wybrane miejsce w kuchni lub pokoju i zgarnąć do niego odpady. Jest to proste rozwiązanie proste i przemyślane. Gotowanie nie jest kojarzone z godzinami sprzątania, bo bez problemu można jednym ruchem, zgarnąć z blatu śmieci do kosza naśmieci na kółkach.

 

Śmietnik na kółkach – budowa

Kosze na śmieci na kółkach mają różną budowę zależnie od producenta. Przedstawiamy państwu podstawowe części budowy kosza na śmieci z kółkami 

  • Miejsce na odpady – to właśnie tu są gromadzone śmieci, 
  • Uchwyt/rączka – to dzięki tym częściom kosza na śmieci na kółkach jesteśmy w stanie bez problemu przenieść kubeł. Ich obecność jest bardzo ważna, ponieważ są one nieodłącznym elementem koszy na śmieci na kółkach,
  • Pokrywa – jest to opcjonalna część budowy kosza, pomimo że wiele modeli ją posiada, to można bez problemu znaleźć pojemnik na śmieci na kółkach bez niej,
  • Kółka – najważniejsza część budowy, która sprawia, że nawet kosz na śmieci duży na kółkach jest łatwy do przestawiania.

 

Dlaczego kosz na śmieci z kółkami jest tak popularny?

Dźwiganie kosza na śmieci lub worka jest bardzo niewygodne. Kółka ułatwiają przeniesienie kosza na śmieci w sposób łatwy i bezpieczny. Często nie jesteśmy w stanie w sposób łatwy i bezproblemowy wynieść naszych śmieci i jest to spowodowane głównie przez brak takiego ułatwienia jak kółka przy śmietniku. Wyjechanie z domu lub mieszkania takim śmietnikiem jest niezwykle proste. Dodatkowo nie musimy bać się o pobrudzenie swoich ciuchów lub o rozerwanie się worka, równoznaczne ze śmieciami rozrzuconymi po całym podwórku.

Taki kosz sprawdzi się również podczas remontu. Remont nie jest stanem codziennym, jednak nawet w takich sytuacjach posiadanie takiego śmietnika może okazać się zbawienne. Kosz na śmieci na kółkach bez problemu będzie w stanie zgromadzić niewielkie ilości gruzu, starych rzeczy, wykorzystanych pędzli. Trzeba jednak pamiętać, aby dobrać odpowiednią wielkość i pojemność takiego śmietnika oraz obciążenie maksymalne kółek. Niestety, jeżeli kółka nie będą w stanie utrzymać tak dużej ilości śmieci, kosz nie będzie w stanie poprawnie spełniać swojej funkcji. Ważne jest, aby dobrać kosz na śmieci do swoich potrzeb. Wywalenie poremontowych śmieci jest dziecinnie proste. Transportujemy je tylko koszem na śmieci na kółkach do odpowiedniego kontenera na śmieci.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena