• 22 255 95 55

Kosze na śmieci do łazienki

Kosze na śmieci do łazienki to niezastąpiony element wyposażenia. Przede wszystkim kosz w takim miejscu jest oznaką higieny i dobrej organizacji. Odpady, które generujemy w łazience, a w innych pomieszczeniach znacznie się od siebie różnią. Do tych różnic dobraliśmy kosze na śmieci łazienkowe, które spełniają swoje najważniejsze funkcję i spełnią Państwa oczekiwania. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Do łazienki:Tak

Pokaż na stronie:

Kosz na śmieci do łazienki

Kosz na śmieci do łazienki Durable

W każdym pomieszczeniu staramy się zachować jak największą czystość i sterylność. Jest to ważne, aby móc cieszyć się komfortem użytkowania takiego pomieszczenia, jednak wyjątkowym miejscem jest łazienka. 

Łazienka jest miejscem niebywale ważnym w każdym biurze, miejscu publicznym i prywatnym domu. Zadbanie o jej niezbędne wyposażenie powinno być priorytetem. Takim wyposażeniem jest kosz na śmieci łazienkowy.

W każdej łazience wyposażenie powinno obejmować również kosz na śmieci łazienkowy. Kosz na śmieci do łazienki nie powinien być pomijany, podczas projektowania każdej łazienki.

Dlaczego? Przede wszystkim kosz w takim miejscu jest oznaką higieny i dobrej organizacji. Odpady, które generujemy w łazience, a w innych pomieszczeniach znacznie się od siebie różnią. Do tych różnic dobraliśmy kosze na śmieci łazienkowe, które spełniają swoje najważniejsze funkcję i spełnią Państwa oczekiwania. 

 

Czym charakteryzują się kosze na śmieci do łazienki? 

Śmietnik łazienkowy powinien być odporny na warunki, jakie panują w tym pomieszczeniu. Kuchnia czy salon nie będą tak wymagające w doborze śmietnika, jak łazienka. Podstawowa cecha kosza na śmieci do łazienki powinna być odporność na wilgoć i wodę.
Przez odpady, które generujemy, takie kosze na śmieci do łazienki powinny również być przystosowane do łatwego i higienicznego ich opróżniania. Takie śmietniki do łazienki powinny być łatwe do czyszczenia i umożliwiać dezynfekcje. 

 

Rodzaje śmietników do łazienki 

Kosz na śmieci łazienkowy Durable

Na rynku można znaleźć wiele koszy na śmieci do łazienki. Mają Państwo do wyboru wiele śmietników, które idealnie sprawdzą się w łazience i dodatkowo będą odpowiadać nawet najbardziej specyficznym preferencjom. 

Rodzaje koszy to:

 • Śmietniki metalowe do łazienki - charakteryzuje je trwałość i duży wybór wielkości. Taki materiał nie pochłania zapachów i nie odplamia się. Dodatkowo wiele z metalowych koszy na śmieci jest stworzonych ze stali nierdzewnej, co daje dowolność w doborze śmietnika do pomieszczenia,
 • Śmietniki z tworzyw sztucznych do łazienki - charakteryzują się lekkością i ofertami dostępnymi cenowo, dla każdego. Plastikowe kosze są łatwo dostępne i mają różne warianty kolorystyczne. Są odporne na wyzwanie, jakie stawiają im łazienki - nie niszczą się pod wpływem wilgoci i wody, 
 • Mini śmietniki do łazienki - są to śmietniczki sprawdzające się idealnie na małych powierzchniach. Maja one najmniejsze warianty wielkości, aby mogły się zmieścić na każdej przestrzeni. W łazience odgrywają niezbędną role wyposażenia, jeżeli nie możemy przeznaczyć więcej miejsca na umiejscowienie śmietnika.

 

Śmietniki higieniczne do łazienki : 

 • śmietniki automatyczne - śmietniki te są otwierane za pomocą czujników ruchu. Otwiera się je bezdotykowo. Są najbardziej higieniczna opcja. ich pokrywa jest stworzona ze stali nierdzewnej, 
 • śmietniki otwierane pedałem - te kosze są otwierane za pomocą stopki znajdującej się przy podstawie śmietnika. Ich zaletą jest minimalny kontakt i ingerencja podczas ich otwierania i zamykania. Takie kosze są świetnym wyborem wśród śmietników tradycyjnych. Są stworzone w większości ze stali nierdzewnej co jest dodatkowym atutem ze względu na przystosowanie do łazienki,
 • Śmietniki kolorowe do łazienki - dobry wybór kolorystyczny również jest niezbędny, nieważne, do jakiego miejsca dobieramy nasze wyposażenie. Łazienka to bardzo wymagające pomieszczenie. Duży wybór kolorystyczny ułatwia dobranie idealnego śmietnika do łazienki. 

 

Kosz na śmieci łazienkowy – wybór

Ponieważ dostępna jest duża gama różnorodnych śmietników, przedstawiamy Państwu prosty schemat dobierania śmietników do danych pomieszczeń i zalety konkretnych wariantów. 

Rodzaj pomieszczenia

Zalety

Łazienka domowa

 • Śmietniki metalowe otwierane pedałem - są bardzo higieniczne, szczelnie zamykają nagromadzone odpady. Minimalizują nieprzyjemny zapach. Mają różne warianty wielkości więc można je dobrać do każdej wielkości łazienki. Można je postawić na podłodze oraz w szafce,
 • Śmietniki plastikowe/z tworzyw sztucznych - nie posiadają wariantu zamknięcia, jednak dobrze się sprawdzają w każdej przestrzeni. Są dostępne w różnokolorowych wersjach. Plastik dobrze radzi sobie w warunkach łazienkowych,
 • Śmietniki automatyczne - są najbardziej higieniczne i otwiera się je w sposób bezdotykowy.

Łazienka w biurze

 • Śmietniki metalowe otwierane pedałem - swietnie sprawdza się w łazience biurowej ze względu na rodzaj otwierania. Mogą przechowywać różnego rodzaju odpady. Są higieniczne i łatwe w obsłudze. Są szczelnie zamykane,
 • Śmietniki automatyczne - dobrze sprawdzą się w firmach i biurach, które posiadają wielu pracowników, ponieważ dzięki ich funkcji otwierania bezdotykowego maksymalnie ogranicza się przenoszenie bakterii i drobnoustrojów.

Łazienka w miejscu publicznym

 • Śmietniki metalowe otwierane pedałem - dzięki funkcji otwierania ich za pomocą stopki są idealne do miejsc publicznych,
 • Śmietniki plastikowe/ z tworzyw sztucznych - mogą przechowywać różne rodzaje śmieci, są estetyczne i mają najwięcej wariantów wielkości. Dzięki ich cenie są najczęściej wybieraną opcją do łazienek w miejscach publicznych. 


Najlepsze miejsce na śmietnik do łazienki

Każda łazienka jest inna, na rynku są oferowane kosze na śmieci do łazienki o różnych wielkościach. Większe kosze na śmieci sprawdza się w dużych łazienkach, jednak co jeżeli posiadamy małą łazienkę? Nie ma z tym problemu, ponieważ posiadamy kosze, które śmiało zmieszczą się pod umywalką lub w szafce. Dodatkowo nie jest problemem umiejscowienie kosza na śmieci do łazienki na podłodze, ponieważ większość z dostępnych produktów ma antypoślizgową podstawę. Dobrym wyborem będą również większe kosze na śmieci do łazienki, zwłaszcza w miejscach publicznych, firmach lub biurach. Jeżeli nie umiemy zdecydować się jaka wielkość śmietnika łazienkowego będzie pasować do pomieszczenia, polecamy wybrać łazienkowy kosz na śmieci o średniej wielkości np. 14L lub 16L.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena