• 22 255 95 55

Automatyczne kosze na śmieci

Dobrze zorganizowane miejsce pracy to odpowiednie narzędzia, wspomagające jego uporządkowanie. Każde pomieszczenie powinno być zaopatrzone w kosz. Zbliżamy się do nowego etapu ułatwienia codziennego życia. Inteligentne kosze na śmieci, wykorzystujące system czujników ruchów nadają się do przestrzeni biurowych, jak i domowych.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Automatyczny:Tak

Pokaż na stronie:
Automatyczny kosz na śmieci Durable

Automatyczny kosz na śmieci             

Dobrze zorganizowane miejsce pracy to odpowiednie narzędzia, wspomagające jego uporządkowanie. Każde pomieszczenie powinno być zaopatrzone w kosz. Jest to rzecz, której nigdzie nie powinno zabraknąć, ze względu na jego użytkowość. Stworzenie odpowiednich narzędzi, ułatwiających pozbycie się zbędnych przedmiotów i śmieci stało się priorytetem. Zbliżamy się do nowego etapu ułatwienia codziennego życia. Inteligentne kosze na śmieci, wykorzystujące system czujników ruchów nadają się do przestrzeni biurowych, jak i domowych. Ich zastosowanie zostało spopularyzowane dzięki możliwości zachowania higieny w każdym calu. Kosz na śmieci automatycznie otwierany pozwala nam na prace w sterylnych warunkach, zachowując maksymalny komfort użytkowania. Zachowanie czystości nie jest już trudne, dzięki nowoczesnym udogodnieniom. 

 

Kosz na śmieci bezdotykowy pod inną nazwą

Nazewnictwo w różnych zakątkach świata i kraju jest różne. Wiele osób kosz na śmieci z automatyczną pokrywą nazywa:

 • Sensoryczny kosz na śmieci lub sensorowy kosz na śmieci
 • Elektroniczny kosz na śmieci
 • Kosz na śmieci samootwierający się
 • Kosz na śmieci na fotokomórkę

 

Inteligentny kosz na śmieci - czy tylko dla profesjonalnych firm?

Dzięki zróżnicowanej ofercie pod względem wielkości i minimalistycznym designie bezdotykowy kosz na śmieci nadaje się do każdej przestrzeni. Zdecydowanie docenią je wielkie korporacje potrzebujące zachować porządek na stanowiskach pracy, jak i gospodarstwa domowe. Użytkowanie ich w domu jest nie tylko przyjemne, ale wskazane. Dom od teraz może być nie tylko przytulny i rodzinny, ale czysty i nowoczesny. Elektryczny kosz na śmieci nadaje się do korzystania przez dzieci, jest wytrzymały, a do tego stal, która pokrywa kosz automatyczny na śmieci, jest odporna na odciski palców i pozwala cieszyć się czystością na dłużej.

 

W jakich pomieszczeniach przyda się kosz na śmieci automatyczny?

Automatyczny kosz na śmieci Durable
 • Kosze na śmieci bezdotykowe przydadzą się w pomieszczeniach biurowych. Największy dostępny model śmietnika automatycznego ma pojemność 35 litrów. Taka pojemność jest idealna na przeciętną ilość odpadów biurowych. Duże powierzchnie nie są już ciężkie i czasochłonne do sprzątania dzięki zdejmowanej pokrywie, która ułatwia opróżnianie śmietników,
 • Kosz na śmieci bezdotykowy będzie ważnym elementem w kuchni. Każdy miłośnik, profesjonalista i amator gotowania wie jak ciężko, jest pozostawić otoczenie w porządku, gdy dostęp do śmietnika jest utrudniony. Automatyczny kosz na śmieci do kuchni umożliwia bezdotykowe korzystanie z pojemnika na śmieci. Podczas gotowania jest to ważny aspekt, który doceni każdy kucharz. Kosz automatyczny może służyć jako pojemnik do segregacji, wystarczy założyć worek o odpowiedniej pojemności, przeznaczony do segregacji poszczególnych odpadów,
 • Ważnym miejscem umieszczenia pojemnika na śmieci jest łazienka. Zachowanie higieny w tym miejscu jest szczególnie wskazane. Umiejscowienie automatycznego śmietnika jest odpowiednie dzięki właściwemu zabezpieczeniu śmietnika przez rdzą - korpus wykonany ze stali nierdzewnej, Dodatkowo antypoślizgowa podstawa daje nam pewność i pełną swobodę użytkowania kosza automatycznego.

 

Cechy szczególne kosza automatycznego z pokrywą

Automatyczny kosz na śmieci Durable

Kosz na śmieci elektryczny zapewnia automatyczne otwieranie klapy śmietnika za pomocą czujników ruchu zapewnia higieniczne i łatwe korzystanie.

 • Możliwość obsługi ręcznej za pomocą przycisków daje nam możliwość całkowitej kontroli nad urządzeniem w manualny sposób.
  Elektryczny śmietnik posiada otwór ułatwiający przeniesienie w dogodne dla nas miejsce.
 • Korpus wykonany ze stali nierdzewnej z powłoką odporną na odciski palców nadaje się idealnie do wymagających pomieszczeń takich jak łazienka i kuchnia.
 • Minimalistyczny styl, zaprojektowane wymiary pod oszczędność miejsca i kwadratowa podstawa, zapewniają, że kosz nie będzie rzucał się w oczy, pozostając stylowym aspektem przestrzeni użytkowej.
 • Funkcja delikatnego zamykania pokrywy chroni nas przed zranieniem, dlatego tez kosze na śmieci automatyczne są odpowiednie dla młodszych osób. Dodatkowo możemy być pewni, że działanie systemu powolnego zamykania klapy nie zakłóci ciszy.
 • Kosz na śmieci z czujnikiem posiada ułatwienie w zakresie opróżniania kosza tj. wyjmowany, wewnętrzny kosz z uchwytem i mocowaniem torby; zdejmowana pokrywa ułatwiająca opróżnianie, co przyspiesza proces sprzątania zwłaszcza dużych powierzchni,
 • Kosz na śmieci automat ma panel sterowania z wyświetlaczem, który daje przejrzystość w użytkowaniu elektrycznego kosza na śmieci. Na rynku są dostępne również mówiące kosze na śmieci.

 

Inteligentne kosze na śmieci - jak wybrać?

Automatyczny kosz na śmieci Durable

Wybór bezdotykowego kosza na śmieci nie jest trudny, jeżeli umiemy odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania:

 • Gdzie ma stać?
 • Co głównie będzie tam wyrzucane?
 • Czy będzie miał styczność z wodą?
 • Czy są jakieś szczególne cechy, które chce się uwzględnić?
   

Dzięki tym pytaniom można prawidłowo dobrać bezdotykowy kosz na śmieci z czujnikiem na podczerwień. Trzeba skupić się na pojemności i wielkości, zwłaszcza jeżeli kosz ma stać np. w małej łazience. W takim miejscu zalecane jest korzystanie z mniejszych modeli, które nie będą przeszkadzać w codziennych czynnościach. Wybór konkretnych cech produktu tj. ułatwione opróżnianie, kosz automatyczny na baterie lub system delikatnego zamykania pokrywy zwiększy szanse na zakup dobrze służącego produktu.

 

Ceny koszy automatycznych

Automatyczne kosze na śmieci mają dużą rozbieżność cen, można być jednak pewnym, że w tych urządzeniach płaci się za wygodę użytkowania, trwałość systemu i czujników, które odpowiadają za całe działanie. Ceny koszy na śmieci otwieranych automatycznie oscylują w okolicy 300 zł, jednak decydując się na taki wydatek, powinno się postawić na trwałość, prędkość i dokładność działania.
 

Producent

Kosze na śmieci otwierane automatycznie są rozchwytywanym produktem a wiodącym producentem takich śmietników jest firma DURABLE. Smart kosz na śmieci spełnia najważniejsze wymagania i oczekiwania wobec takiej technologii. Mają wszystkie cechy bezpiecznego użytkowania i 4 warianty wielkości:

 • Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 35l
 • Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 21l 
 • Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 12l 
 • Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu  NO TOUCH 6l 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena