• 22 255 95 55

Kosze na śmieci 120l

Kosze na śmieci 120l to bardzo popularna pojemność koszy. Wiele biur oraz miejsc publicznych decyduje się na zakup śmietnika takiej wielkości ze względu na wygodę i komfort. Takie kosze na śmieci również często okazują się świetnym wyborem ze względu na duży wybór, który pomaga dobrać śmietnik do pomieszczenia.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pojemność [l]:120

Pokaż na stronie:

Kosz na śmieci 120l

Kosze na śmieci 120l to bardzo popularna pojemność koszy. Wiele biur oraz miejsc publicznych decyduje się na zakup śmietnika takiej wielkości ze względu na wygodę i komfort. Takie kosze na śmieci również często okazują się świetnym wyborem ze względu na duży wybór, który pomaga dobrać śmietnik do pomieszczenia. Duży kosz na śmieci 120l jest praktycznym i funkcjonalnym produktem, który warto samemu przetestować.

 

Gdzie przyda się pojemnik na śmieci 120l? 

Kosz na śmieci 120l

Najczęstszym wyborem pomieszczenia, w którym są stawiane kosze na śmieci 120l to biuro. Te kosze sprawdzają się idealnie na powierzchniach biurowych lub w gabinetach. Ten rodzaj pojemników bardzo dobrze będzie się sprawował podczas gromadzenia odpadów suchych takich jak papier i tektura. Kosz na śmieci duży 120l sprawdzi się również w miejscach publicznych takich jak restauracje lub duże biura. Takie kosze sprawdzają się również do segregacji odpadów. Kosze na śmieci 120l mają wszechstronne zastosowanie na wielu powierzchniach użytkowych.

 

Śmietnik 120 l – co nam daje taka pojemność

Często decydujemy się na większą pojemność śmietnika w naszym otoczeniu, kiedy widzimy, że kosz za szybko zostaje całkowicie uzupełniony odpadami. Taka wielkość daje nam możliwość rzadszego opróżniania kosza na śmieci. Większa pojemność nie polega tylko na wygodzie. Kosze na śmieci 120l są tak częstym wyborem, ponieważ są to praktyczne rozwiązania dla biur, miejsc publicznych oraz domostw. Użytkowość takich śmietników  oraz ich powszechne wykorzystanie jest argumentem, który najczęściej przekonuje klientów do postawienia na kosz na śmieci 120 l. 

 

Kosze na śmieci 120l i ich najczęściej wybierane rodzaje 

  • Kosz na śmieci 120l okrągły – te kosze charakteryzują się dużą oszczędnością miejsca dzięki swojemu kształtowi. Tak duży śmietnik nie musi zajmować dużo miejsca. Dzięki okrągłemu śmietnikowi 120l łatwiej będzie oszczędzić miejsce, nie rezygnując z tak ważnego wyposażenia,
  • Kosz na śmieci 120l żółty – śmietnik koloru żółtego jest najczęściej wybierany pod organizacje odpadów takich jak plastik i metal,
  • Kosz na śmieci 120l brązowy – kosz najczęściej przeznaczony do gromadzenia odpadów BIO takich jak resztki jedzeni, trawa i liście,
  • Kosz na śmieci 120l czarny – wybierany na gromadzenie odpadów zmieszanych, 
  • Kosz na śmieci 120l zielony – w tego typu śmietnikach zbiera się szkło,
  • Pojemnik na śmieci 120l niebieski – idealny do biura, gromadzi się w nim makulaturę, papier oraz tekturę,
  • Kosz na śmieci szary 120l – śmietnik o neutralnym kolorze, który odnajdzie się dobrze w różnych przestrzeniach, w stonowanych kolorach oraz tych wielokolorowych. 

 

Kubeł na śmieci 120 l

Śmietnik 120 l  nie powinien być tylko praktyczny i użytkowy, ale też elegancki i pasujący do wystroju pomieszczenia. Często z komfortem użytkowania i dobrą jakością łączy się marka produktu. Przedstawiamy Państwu przodującą markę, która posiada w swojej ofercie kosze na śmieci 120l – JESTIC. Firma JESTIC zajmuje się produkcją różnego rodzaju pojemników oraz koszy na śmieci.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena