• 22 255 95 55

Mini kosze na śmieci

Mini kosz na śmieci to bardzo rozchwytywany produkt, którego zastosowanie we wszelkich przestrzeniach jest bardzo praktyczne i funkcjonalne. Innowacyjny malutki kosz na śmieci sprawdzi się w biurach oraz powierzchniach domowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pojemność [l]:5

Pokaż na stronie:

Mini kosze na śmieci

Mini kosz na śmieci

Malutki kosz na śmieci to bardzo rozchwytywany produkt, którego zastosowanie we wszelkich przestrzeniach jest bardzo praktyczne i funkcjonalne. Każdy kosz ma określoną funkcję gromadzenia odpadów, jednak zależnie od pojemności i rodzaju kubła są zbierane różnego rodzaju śmieci. Wykorzystanie tego rodzaju śmietnika jest powszechne, zwłaszcza w biurach. Przeważnie są to śmietniki służące tylko jednej osobie w biurze. Ma to swoje atuty – organizacja swojego miejsca pracy w sposób indywidualny i bezproblemowa dostępność. 

 

Malutki kosz na śmieci rodzaje 

Nawet mini kosze na śmieci mają swoje poszczególne rodzaje, które są bardzo pożądane na rynku.

  • Kosz na śmieci SLIM – charakteryzuje się możliwością dopasowania go to wielu niewielkich przestrzeni. Takie kosze często są wyższe, aby umożliwić wykorzystanie jak najmilejszej powierzchni podłogi. Produkty stworzone pod oszczędność miejsca również charakteryzują się niezwykłą lekkością i minimalistycznym wykończeniem. Śmietniki tego typu można znaleźć bez problemu w wersji metalowej, jak i stworzonej z tworzyw sztucznych,
  • Kosz na śmieci NISKI – jak nazwa wskazuje, taki kosz nie jest śmietnikiem wysokim. Sprawdzi się jako śmietniczek biurkowy. Bez problemu można go postawić na miejscu pracy lub obok niego. Ich atutem jest to że nie zajmują dużo miejsca,
  • Płaski kosz na śmieci – są to najczęściej kosze na śmieci z przeznaczeniem do schowania w szufladzie lub w szafce. Są zaprojektowane pod specyficzne potrzeby organizacji miejsca pracy.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena