• 22 255 95 55

Wąskie kosze na śmieci

Kosz na śmieci wąski idealnie zmieści się w niewielkich przestrzeniach. Jego kształt pozwala na umieszczenie go pomiędzy szafkami lub w ciasnych miejscach. Takie kosze są smukłe i dzięki temu eleganckie. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Wąski:Tak

Pokaż na stronie:

Wąski kosz na śmieci

Wąski kosz na śmieci

Praktyczny kosz na śmieci to nie tylko taki produkt, który będzie dobrze spełniał swoją role, ale jest to śmietnik, który będzie pasować do naszych potrzeb i pomieszczenia. Nie każdy może pozwolić sobie na wielkie pojemniki na śmieci, ze względu na małą przestrzeń. Wiele osób również potrzebuje kosza na śmieci, który będzie mógł stanąć w ustronnym miejscu. 

Kosz na śmieci wąski idealnie zmieści się w niewielkich przestrzeniach. Jego kształt pozwala na umieszczenie go pomiędzy szafkami lub w ciasnych miejscach. Kosze na śmieci wąskie, aby zachować swoją pojemność często są wyższe od standardowych koszy na śmieci. Jest to dodatkowym atutem, ponieważ wydają się jeszcze bardziej smukłe i dzięki temu eleganckie. 

 

Gdzie sprawdzą się wąskie kosze?

Ciężko jest wybrać odpowiedni kosz na śmieci, który idealnie dopasuje się do konkretnej przestrzeni. Warto jednak wziąć pod uwagę wybór wąskiego kosza, który można umiejscowić na wiele sposobów, w poprzek lub wzdłuż ściany i mebli.:

  • Łazienka – kosz na śmieci prostokątny wąski sprawdzi się idealnie, aby ustawić go obok umywalki,
  • Kuchnia – wąski i wysoki kosz na śmieci będzie idealny do kuchni. Podczas gotowania warto mieć dodatkowy śmietnik na, zewnątrz, aby bez problemu pozbyć się np. resztek jedzenia,
  • Biuro – bardzo wąski kosz na śmieci będzie bardzo dobry do powierzchni biurowych, dzięki ich wszechstronnemu zastosowaniu bez problemu można go umiejscowić w osobistym gabinecie lub w pokoju wieloosobowym biurowym.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Kółka
więcej >
Do łazienki
więcej >
Domowy
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Automatyczny
więcej >
Pod biurko
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >
Pokrywa
więcej >
Uchylny
więcej >
Wąski
więcej >
Wielkość
więcej >
Wysoki
więcej >

Cena