• 22 255 95 55

Koszopopielnice

Czy niedopałki po papierosach to dla Ciebie znajomy widok? Otoczenie wygląda inaczej i o wiele lepiej, jeżeli dobierzemy do niego odpowiednie wyposażenie. Koszopopielnice są to śmietniki z dodatkową funkcją gromadzenia popiołu i niedopałków papierosów. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koszopopielnice 

Koszopopielnica Durable

Czy niedopałki po papierosach to dla Ciebie znajomy widok? Otoczenie wygląda inaczej i o wiele lepiej, jeżeli dobierzemy do niego odpowiednie wyposażenie. Koszopopielnice są to śmietniki z dodatkową funkcją gromadzenia popiołu i niedopałków papierosów. Popielniczka z koszem na śmieci to bardzo ważne wyposażenie każdego publicznego miejsca. Są praktyczne, a do tego ich dodatkowa funkcja popielniczki sprawia, że nawet najmniejsze śmieci nie będą zanieczyszczały naszego otoczenia. Od teraz można cieszyć się porządkiem i organizacją przestrzeni w każdym najmniejszym calu. 

 

Kosz na śmieci z popielniczką – cechy charakterystyczne 

Koszopopielnice wyposażone są w dwie części: zwykły śmietnik i część przeznaczona do gromadzenia papierosów. Dodatkowo wkłady do tego typu koszy są stworzone z antykorozyjnej stali ocynkowanej. Stalowe wkłady do koszopopielnic pomagają w utrzymywaniu bezpieczeństwa przeciwpożarowego wewnątrz koszów na śmieci z popielniczką. 

 

Gdzie może stać koszopopielnica?

Odpowiedź brzmi - WSZĘDZIE! Popielniczka z koszem na śmieci może stać wewnątrz pomieszczenia, pod zadaszeniem i na przestrzeni otwartej. Kosz wykonany jest ze stali nierdzewnej, co oznacza, że jego estetyka nie będzie się pogarszać wraz z wpływem na produkt czynników zewnętrznych takich jak deszcz, czy wilgoć. Koszopopielnice świetnie się sprawdzają niezależnie od ich umiejscowienia. 

 

Warto zainwestować w koszopopielnice w przestrzeni prywatnej

Koszopopielnica Durable

Jeżeli jesteś osobą palącą, nie musisz już korzystać z małych popielniczek, które psują tylko wygląd twojego domu lub podwórka i są niepraktyczne. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie zakup koszopopielnicy. Taki wybór sprawi, że unikniesz nie tylko zagrożenia pożarowego, ale również rozrzucenia spalonych papierosów przez wiatr. Popielniczka w koszopopielnicy jest zamknięta, więc nie ma możliwości, aby wiatr spowodował rozrzucenie śmieci. 

 

Dlaczego tak ważne są dwie osobne części koszopopielnicy? 

Trzeba zdać sobie sprawę, że niedopałki papierosów są powodem wielu pożarów. Samo gaszenie papierosów nie daje nam pewności, że nie wzniecą one ognia. Wybranie koszopopielnicy jest swego rodzaju zapobieganiem takim niebezpiecznym sytuacjom. Wkłady do takich popielniczek z koszem na śmieci są wykonane z wysokiej jakości materiału. Ściana wkładu ma grubość 0,4 mm, a wkład używany zgodnie z przeznaczeniem nie przyczynia się do zwiększenia zagrożenia pożarowego

 

Producent koszy na śmieci z popielniczką

Producentem koszopopielnic, które posiadamy w naszej ofercie, jest ALDA i DURABLE

Firmy te są przodującym producentem koszy na śmieci, które stale dbają o rozwój i innowacyjność oferty. 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Materiał
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kolekcja
więcej >
Elegancki
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena