• 22 255 95 55

Koszulki groszkowe

Koszulki groszkowe na dokumenty odgrywaja kluczową rolę w procesie archwichiwizacji. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz formatowych. Ich matowa struktura skutecznie chroni przed zabrudzeniami. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koszulki groszkowe 

Koszulki na dokumenty są niedocenianym artykułem biurowym, który odgrywa kluczową rolę w procesie prawidłowej archiwizacji dokumentów. Każdy z nas jest świadomym, jak ważne jest uporządkowane środowisko pracy, które oszczędzi nam niepotrzebnych nerwów oraz w wysokim stopniu usprawni pracę naszego zespołu. Do najpopularniejszego rodzaju z tej grupy produktów należą koszulki groszkowe o matowym wykończeniu. Dowiedzmy się,  jak praktycznie można wykorzystać je podczas codziennego użytkowania. 
 

Koszulki groszkowe - matowa struktura

Tego rodzaju koszulki na dokumenty to jeden z najchętniej wykorzystywanych artykułów biurowych. Ich groszkowa powierzchnia sprawia, że są one niemalże całkowicie chronione przed zabrudzeniami. Te i wiele innych czynników sprawiają, że cieszą się one największym zainteresowaniem wśród klientów niż koszulki krystaliczne z połyskiem. Wspomniane koszulki groszkowe występują w wielu zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, zaczynając od klasycznych transparentnych, a kończąc na tych o kolorowych brzegach. Ponadto każda z nich występuje w wielu dostępnych formatach. Poznajmy najpopularniejsze z nich!
 

Koszulki groszkowe - rodzaje 

koszulka na dokumenty groszkowa

Wyżej wspomnieliśmy, że koszulki groszkowe dostępne są w wielu wariantach. Warto więc zapoznać się z ich zastosowaniem, które jest znacznie szersze niż te podstawowe przystosowane do archiwizacji biurowej. W  przystępny i łatwy sposób możemy zabezpieczyć, chociażby nasze wizytówki lub fotografie. Wszystko to za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych, odgrodzonych kieszonek. Dostępne są również koszulki matowe poszerzane, które sprawdzą się podczas archiwizacji dokumentów w formacie A4.  Przykładowo koszulka poszerzana będzie idealna w sytuacji, gdy zależy nam na dokładnym zabezpieczeniu katalogu bądź dokumentu większego formatu. Przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę na parametry produktu. Wbrew pozorom różnica ta może być bardzo kluczowa. Koszulki groszkowe zostały wykonane z trwałej folii polipropylenowej (PP) o charakterystyce antystatycznej. Istotną kwestią jest również grubość produktu. Czym parametry są wyższe, tym grubość naszego przedmiotu jest większa. Przykładowo koszulki o wyższym parametrze μm sprawdzą się idealnie podczas archiwizacji. Jednak ich czytelność będzie stosunkowo obniżona.
                                                                                                                                                                                                                                                                         

Koszulki na dokumnety - sprawdzeni producenci, niskie ceny 

Stawiamy na producentów z wieloletnią historią i doświadczenie takich jak: 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena