• 22 255 95 55

Koszulki krystaliczne

Koszulki krystaliczne na dokumenty należą do najchętniej wybieranej grupy produktów. Ich zastosowanie jest szczególnie doceniane w pracy biurowej. Umożliwiają kserowanie dokumentów bez konieczności wyciągania ich z koszulki na dokumenty

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koszulki na dokumenty o krystalicznej powierzchni są niezbędnym artykułem biurowym w każdym miejscu pracy. Charakteryzują się one wysokiej jakości wykonaniem, zachowując przy tym połysk nadający elegancji przechowywanej dokumentacji. Jeśli więc planujesz uzupełnić wyposażenie biura o niezbędne dodatki to koniecznie poznaj zalety, które niesie za sobą stosowanie koszulek krystalicznych w miejscu pracy. Zorganizuj swój czas na korzyść! 
 

Koszulki krystaliczne 

Koszulki na dokumenty z tej grupy produktów charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem z folii (PP), która zamiast matowej powierzchni została wykończona w połysku. Jeśli poszukujesz produktu o wysokiej jakości to koszulka krystaliczna spełni wasze wymagania. Ten rodzaj ochrony dokumentów w znacznym stopniu ułatwi wam organizacje miejsca pracy pod względem czasowym. Z uwagi na to, że koszulki na dokumenty krystaliczne mają gładką powierzchnię toteż bez żadnych problemów możemy skanować dokumenty unikając ciągłego wyjmowania i ponownego umieszczania papierów w koszulce.
 

Koszulki krystaliczne - rodzaje 

koszulka niebieska

Tak samo, jak i w przypadku koszulek groszkowych  tak i tutaj jesteśmy w stanie wyselekcjonować obszerną listę zastosowań tego produktu.
Pomijając tradycyjne użycie w procesie archiwizacji. Szczególną uwagę warto też zwrócić na przejrzystości jaką cechuje się struktura koszulki krystalicznej. Tak więc wybierając się na ważne spotkanie w trakcie, którego będziemy musieli zaprezentować ważne dokumenty zdecydowanie bardziej trafnym wyborem okaże się ten rodzaj produktu.Koszulki dostępne są w wielu wariantach formatowych zaczynając od A4, a kończąc na tych nieco mniej szablonowych jak A5 czy A3. Jednak ten produkt cechuje się nie tylko szerokim wyborem formatu. Koszulki krystaliczne produkowane są tak, aby spełniały wiele funkcji. Dostępne są również wersje folijki poszerzanej, która świetnie sprawdzisię podczas przechowywania dokumentów o niestandardowym wymiarze szerszym o zaledwie centymetr niż  A4.

Kolejną popularną grupą produktów o tej strukturze są koszulki krystaliczne na suwak. Swego czasu produkt ten był bardzo popularny podczas ważnych egzaminów, w trakcie których wszystkie przybory szkolne musiały znajdować się w jednym przejrzystym, widocznym dla egzaminatora miejscu. Aktualnie koszulka krystalicznacieszy się swoją popularnością w wielu biurach. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę na wiele współczynników składających się na budowę danego przedmiot, tak aby doskonale wpasował się on w nasze obecne miejsce pracy. Do najważniejszych parametrów, na które należy zwrócić uwagę zaliczymy między innymi: wcześniej wspomnianą strukturę i grubość (wyrażaną współczynnikiem μm, który wpływa na przejrzystość koszulki, rozmiar, sposób otwierania/zamykania oraz ilość dziurek do wpinania).
 

Koszulki krystaliczne - sprawdzeni producenci 

koszulka krystaliczna na katalog

Cenimy produkty, które cieszą się zaufaniem klientów od wielu lat. Warto ufać markom, które swoim wieloletnim doświadczeniem w branży papierniczo-biurowe udowadniały, że to pasja do zaspokajania potrzeb pracownika biurowego zawsze jest na pierwszym miejscu.


Główni Dystrybutorzy: 

  • Donau: pierwsze kroki na rynku firma stawiała już w 1954 roku. Wtedy też w Wiedniu powstała marka Donau-Plastik. Z czasem oferta marki została poszerzona o artykuły biurowe oraz szkolne. 
  • Esselte:  od ponad 100 lat zaangażowana jest w produkcje artykułów biurowych. Założyciele firmy jako swoje motto przewodnie działań podkreślają: „Chcemy ułatwiać pracę w biurach ludziom na całym świecie”.
  • Bantex

     

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena