• 22 255 95 55

Koszulki na dokumenty Bantex

Koszulki na dokumenty Bantex są powszechnie wykorzystywanym produktem. Ich zastosowanie odnajdziemy w każdym miejscu pracy - zarówno w  biurze, jak i domu. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:BANTEX

Pokaż na stronie:

Koszulki na dokumenty Bantex

Koszulki na dokumenty Bantex są powszechnie wykorzystywanym produktem. Ich zastosowanie odnajdziemy w każdym miejscu pracy - zarówno w  biurze, jak i domu. Ciężko byłoby wyobrazić sprawne funkcjonowanie firm, bez możliwości skutecznej ochrony najważniejszych dokumentów. Z pomocą nadchodzą koszulki na dokumenty od firmy Bantex. Jakie koszulki odnajdziemy w ich szerokiej ofercie? Poznajmy najpopularniejsze modele koszulek na dokumenty od Bantex!  
 

Koszulki biurowe Bantex - popularne modele

koszulka na dokumenty BANTEX

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej koszulki na dokumenty marki Bantex, koniecznie powinniśmy wiedzieć, jakie modele w swojej ofercie ma producent. Oprócz uniwersalnych doskonale wszystkim znanych koszulek na dokumenty A4 Bantex, jesteśmy w stanie wyróżnić znacznie więcej produktów z tej kategorii. 
 

Koszulka na papier Bantex - najchętniej wybierane modele:

  • Koszulki na suwak Bantex: zapewniają stuprocentową ochronę przechowywanym przedmiotom i dokumentom.
  • Koszulki na dokumenty A5 Bantex: produkt o tym formacie, doskonale sprawdzi się w  przechowywaniu niewielkich dokumentów i broszur reklamowych o małym formacie
  • Koszulki groszkowe z klapką Bantex: koszulki zamykane to gwarancja, że archiwizowane przez nas dokumenty nie ulegną zniszczeniu
  • Koszulki na zdjęcia pionowe Bantex: jeśli chcecie, aby Wasze fotografie pozostały w nienaruszonym stanie przez jak najdłuższy czas, to znaleźliście najlepsze z możliwych rozwiązań!
  • Koszulki na wizytówki Bantex: mówią:  „jak Cię widzą tak Cię piszą”. Dlatego warto zadbać o każdy najmniejszy aspekt wizerunku zarówno naszego, jak i firmy.
  • Koszulki na CD Bantex: przechowywanie plików i nagrań video na płytach CV w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością, dlatego warto zainwestować w ochronę na najwyższym poziomie.
     

Podstawową różnicą, o której powinniśmy pamiętać jest struktura koszulki. Wyróżniamy dwie podstawowe powierzchnie: groszkową i krystaliczną. Koszulki krystaliczne Bantex częściej wykorzystywane są do prezentacji dokumentów, z kolei koszulki groszkowe do archiwizacji.

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena