• 22 255 95 55

Koszulki na dokumenty Donau

Bogata oferta marki Donau obejmuje funkcjonalne koszulki na dokumenty. Dzięki wytrzymałej wodoodpornej folii są one solidne i świetnie ochraniają kartki przez wszelkimi zabrudzeniami. Dostępne są w wielu różnych wariantach, które dobrać można do własnych potrzeb.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:DONAU

Pokaż na stronie:

Koszulki na dokumenty Donau

Właściwe i bezpieczne przechowywanie dokumentów nie byłoby możliwe bez wykorzystania produktu, jakim są koszulki na dokumenty. Pozwalają one na odpowiednią ochronę, która zapobiega zabrudzeniom oraz różnego rodzaju uszkodzeniom kartek. Ponadto dzięki nim możliwe jest wygodne gromadzenie dokumentów w segregatorach. Wyjątkowo bogata oferta marki Donau obejmuje wiele rodzajów koszulek na dokumenty. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiedni produkt. Wszystkie koszulki Donau zostały jednak zaprojektowane w taki sposób, by stanowić jak najlepszą ochronę na wszelkie papierowe arkusze, takie jak dokumenty, notatki, korespondencję i wiele innych. Ciekawym rozwiązaniem wśród nich są także koszulki na płyty CD Donau. 

 

Koszulki foliowe Donau 

Koszulki na dokumenty Donau

Każdy produkt marki Donau został przemyślany i dostosowany jest do określonego rodzaju zawartości. Koszulki Donau to wiele możliwości i innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich wymienić można m.in.:

 

Koszulki groszkowe Donau posiadają nierówną fakturę, dzięki której wykazują działanie antyelektrostatyczne oraz antyrefleksyjne. Gładka powierzchnia koszulek krystalicznych Donau sprawia, że są one w wysokim stopniu transparentne, a także przyjemne w dotyku. Dzięki temu dokumenty wyglądają niezwykle elegancko. Koszulki poszerzane Donau to z kolei produkt, który jest w stanie zmieścić dużo większą ilość dokumentów niż standardowe koszulki. Czasami zdarza się natomiast, że posiadane dokumenty występują w orientacji poziomej i w takim przypadku doskonale sprawdzą się koszulki poziome Donau. Duże dokumenty formatu A3 to zawartość dostosowana do rzadko spotykanych koszulek A3 Donau. 

Oprócz tego marka Donau przygotowała produkty, które dostosowane są do innych materiałów niż jedynie papierowe dokumenty formatu A4 czy A3. Oferta Donau obejmuje bowiem również koszulki na płyty CD Donau, koszulki na wizytówki Donau oraz koszulki na wizytówki Donau, które posiadają specjalnie dostosowane przedziałki o odpowiednich rozmiarach. Z pewnością ciekawą pozycją na liście produktów są koszulki na suwak, które wzbogacone zostały o wygodny suwak umożliwiający ich zamykanie. Koszulki kolorowe Donau to z kolei świetne rozwiązanie, kiedy chcemy, aby dokumenty wyróżniały się w jakiś sposób. Może to być także doskonała metoda na ich segregowanie. Odpowiednie zabezpieczenie gwarantują natomiast koszulki z klapką Donau, w przypadku których wkładanie i wyjmowanie dokumentów jest wyjątkowo łatwe i sprawne.

 

Donau – kilka słów o producencie

Początki marki DONAU sięgają 1954 roku, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Od tego czasu oferta marki stale się poszerza, obejmując artykuły biurowe oraz szkolne. Do najpopularniejszych produktów marki należą segregatory z kolekcji Master, które codziennie pomagają w porządkowaniu dokumentów w tysiącach biur. Marka DONAU ma jednak do zaoferowania również szereg innych produktów, z którymi warto się zapoznać. Należą do nich m.in. artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Wszystkie w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy efektywności i wydajności pracy biurowej.

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena