• 22 255 95 55

Koszulki na dokumenty Oxford

Oferta marki Oxford obejmuje koszulki na dokumenty groszkowe oraz krystaliczne. Dzięki wykorzystaniu grubej przezroczystej folii koszulki gwarantują dokumentom doskonałą ochronę w każdych warunkach.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:OXFORD

Pokaż na stronie:

Koszulki na dokumenty Oxford

Odpowiednia ochrona papierowych arkuszy jest kluczem, kiedy w sposób szczególny zależy nam na ich eleganckim wyglądzie. W takim przypadku z pomocą przychodzą koszulki na dokumenty. Foliowe przezroczyste koszulki wykorzystywane są jednak nie tylko w przypadku dokumentów, ale również obszerniejszych materiałów, takich jak katalogi. Koszulki Oxford to porządne akcesoria, które zawsze warto mieć w zasięgu ręki. Sprawiają one, że papierowe arkusze prezentują się doskonale w każdych warunkach. Koszulki na dokumenty Oxford to gwarancja wysokiej jakości, wspaniałej estetyki oraz długiego czasu użytkowania. Ponadto, wyposażone są w kilka elementów, dzięki którym posiadają dodatkowe funkcje i tym samym wyróżniają się na tle innych koszulek na dokumenty. 

 

Koszulki na dokumenty Oxford – cechy wspólne 

Oferta marki Oxford obejmująca koszulki zawiera różne produkty, które posiadają jednak kilka cech wspólnych. Jedną z nich jest przezroczysta struktura folii, która sprawia, że dokumenty stanowiące zawartość koszulek są czytelne i nie ma konieczności wyjmowania ich z foliowej ochrony. Wszystkie koszulki Oxford otwierane są z góry, co zapobiega ich wypadaniu z teczki czy segregatora. Każda koszulka wyprodukowana została z folii o optymalnej gramaturze, która sprawia, że są one wytrzymałe i wyjątkowo solidne. Umieszczony z boku koszulek pasek z perforacją umożliwia z kolei umieszczenie dokumentów w każdym segregatorze. 

 

Koszulka Oxford – dostępne warianty

Koszulki na dokumenty Oxford z przekładkami

Marka Oxford przygotowała 3 rodzaje koszulek na dokumenty, które przeznaczone są do różnych typów zawartości. Krótka charakterystyka każdego z produktów marki z pewnością ułatwi wybór odpowiednich koszulek dopasowanych do naszych potrzeb. 

  • Koszulki groszkowe na katalogi Oxford – dzięki wyjątkowo dużej grubości i większej objętości są one dostosowane do zabezpieczania grubszych plików dokumentów oraz katalogów. Koszulki groszkowe posiadają ponadto fakturę, która zapobiega odbijaniu się światła, które mogłoby w negatywny sposób wpływać na komfort odczytywania treści dokumentów
  • Koszulki krystaliczne z przekładkami Oxford – koszulki te przystosowane są do zabezpieczania mniejszej ilości dokumentów i wyróżniają się wyjątkową gładkością charakterystyczną dla koszulek krystalicznych. Ponadto wzbogacone zostały o kolorowe przekładki, które pozwalają na posegregowanie dokumentów, a następnie łatwe wyszukiwanie ich w segregatorze
  • Koszulki groszkowe na katalogi z klapką Oxford – oprócz wcześniej opisanych koszulek na dokumenty posiadają one klapki, które zapobiegają wysuwaniu się dokumentów z wnętrza koszulki. Gwarantują tym samym dużą wygodę podczas ich użytkowania

 

Oxford – o producencie

Oxford to marka z bogatą tradycją zajmująca się produkcją artykułów klasy premium. Na przestrzeni ponad 100 lat wypracowała sobie pozycję europejskiego lidera w produkcji notatników, zeszytów oraz segregatorów. Takie osiągnięcie marki Oxford jest przede wszystkim rezultatem ciągłego zorientowania na potrzeby klientów oraz szczególnej dbałości o jakość wytwarzanych produktów.

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena