• 22 255 95 55

Koszulki na dokumenty A4

Koszulki na dokumenty A4 należą do najpopularniejszego oraz najchętniej wybieranego modelu. Poznaj wiele zastosowań jednego produktu i wybierz ten szyty na miarę. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A4

Pokaż na stronie:

Koszulki na dokumenty A4 odgrywają istotną rolę w procesie archiwizacji dokumentów. Często ten mały artykuł biurowy jest niedoceniany w natłoku obowiązków. Mimo wszystko bardzo ciężko byłoby wyobrazić funkcjonowanie najważniejszych instytucji państwowych bez tego drobnego artykułu.
 

Koszulki A4 sztywne - model szyty na miarę

Koszulki na dokumenty A4 są obecnie jednym z najchętniej kupowanych modeli dostępnych na rynku. Swoją popularnością cieszą się głównie dlatego, że większa część obecnie przechowywanej dokumentacji jest tworzona właśnie w tym formacie. W pierwszej chwili, gdy myślimy koszulka na dokumenty A4 w ułamku sekundy wyobrażamy klasyczny model przeznaczony na tradycyjną kartkę A4. Warto zauważyć, że producenci wyszli na przeciw klientom i oprócz klasycznego zastosowania jesteśmy w stanie wyróżnić ich znacznie więcej. Poznaj rodzaje i wiele formatów jednego artykułu biurowego.
 

Koszulki plastikowe A4 - jeden produkt wiele zastosowań

koszulka na dokumenty A4

Koszulki na dokumenty A4 z racji tego, że są najbardziej popularnym formatem toteż ich struktura, kolory i grubości są dostępne w naprawdę szerokim zakresie. Pierwszym, podstawowym podziałem, jaki wyróżniamy jest struktura.

Koszulki na dokumenty A4 - podział: 

Struktura produktu jest istotnym parametrem. Przed dokonaniem zakupu powinniśmy solidnie zastanowić się, co jest dla nas- jako klientów najważniejsze.
Wybierając koszulki krystaliczne A4 musimy pamiętać, że będą one znacznie bardziej błyszczące niż te o strukturze groszkowej. Ten model zdecydowanie sprawdzi się w trakcie spotkań biznesowych podczas prezentacji ważnych dokumentów. Tak zaprezentowana oferta w wyższym stopniu przykuje uwagę klienta. 

Z koleii koszulki groszkowe A4 są chętniej wybierane przez pracowników biurowych w celu archiwizacji dokumentów. Koszulki ze względu na swoje matowe wykończenie charakteryzują się wysoką odpornością na zabrudzenia.
Często poszukujemy jednego artykułu biurowego, który spełni wszystkie nasze wymagania. W sytuacji, gdy chcemy zabezpieczyć jeden produkt o nieco niestandardowym formacie, warto zwrócić uwagę na koszulki A4 poszerzane. Dzięki dodatkowym centymetrom produkt ten doskonale dopasuje się do katalogów formatu A4 i skutecznie je zabezpieczy. 
Kolejnym modelem cieszącym się dużą popularnością są koszulki groszkowe A4 na suwak. Ten model idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy chcemy zabezpieczyć ważne dla nas rzeczy takie jak paszport, czy telefon.
W wielu miejscach pracy prowadzona jest segregacja dokumentów z oznaczeniami. W celu usprawnienia stosowane są koszulki A4 groszkowe z kolorowymi brzegami. Dzięki takiemu zabiegowi w łatwy i szybki sposób oddzielimy dokumenty ważne lub tajne (kolor czerwony) od tych mniej znaczących (kolor zielony).
 

Sprawdzeni producenci - niskie ceny

Niezwykle istotne jest to, aby produkty, które posiadamy pochodziły zawsze od sprawdzonych dystrybutorów z wieloletnią pasją i doświadczeniem.
Koszulki na dokumenty A4 - sprawdzeni producenci: 

  • Donau
  • Durable
  • Q-connect
  • Esselte 
  • Bantex
    Zaufaj firmom z historią, które stawiają na ciągły rozwój i poszerzanie swojej oferty. 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena