• 22 255 95 55

Koszulki na dokumenty A5

Koszulki na dokumenty A5 - produkt o wielu zastosowaniach. Sprawdza się w celach archiwizacyjnych. Zabezpiecza dokumenty lub inne rzeczy osobiste przed zalaniem i zabrudzeniami. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A5

Pokaż na stronie:

Koszulki A5 

Każdy pracownik jest świadomy, jak wielki wpływ na funkcjonowanie miejsca pracy ma prawidłowa organizacja biura. Częstym problemem, z którym się zmagamy, są zawieruszone dokumenty. Nie jest o to naprawdę trudno ze względu na to, iż dokumentacja w wielu sytuacjach nas przerasta, a zagubienie nawet jednej strony może wywołać wiele zamieszania. Jak więc poradzić w sytuacji, gdy mamy do czynienia z dokumentacją lub przedmiotami o niestandardowym wymiarze? 
 

Koszulki A5 - do zadań specjalnych

koszulka A5

Większa część dokumentacji, którą archiwizujemy, jest drukowana w klasycznym formacie A4. Czasami jednak zdarzy się, że niektóre dokumenty znacznie odbiegają od tradycyjnego szablonu.W takiej sytuacji wielkim ułatwieniem będzie zastosowanie koszulki na dokumenty A5

Tego rodzaju format jest świetną alternatywą w sytuacji, gdy planujemy zabezpieczyć istotne notatki zeszytowe lub inne ważne dokumenty o zmniejszonym formacie. Najchętniej wybieranym produktem z tej kategorii są koszulki krystaliczne A5. W głównej mierze dlatego, że ten rodzaj formatu cechuje wysoka skala przejrzystości. Dodatkowo wybierając koszulkę z połyskiem możemy być pewni, że zawsze będziemy wyglądali na bardziej przygotowanych, prezentując ofertę potencjalnemu klientowi.  
Szczególną popularnością cieszą się koszulki A5 zapinane na suwak. Tego rodzaju rozwiązanie to błyskawiczny i sprawdzony sposób na trwałe zabezpieczenie ważnych dla nas rzeczy. 
Przed dokonaniem zakupu powinniśmy również szczególną uwagę zwrócić na parametry techniczne przedmiotu. Jeżeli poszukujemy produktu do zadań specjalnych, to koszulki na dokumenty A5 z funkcją ochronną zapewnią bezpieczeństwo każdemu dokumentowi. 
 

Koszulki na dokumenty A5 - sprawdzeni dostawcy

Chcąc zapewnić produkty najwyższej jakości, współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku o ugruntowanej pozycji z wieloletnim doświadczeniem. Na liście dystrybutorów odnajdziemy takie topowe marki jak: 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena