• 22 255 95 55

Koszulki sztywne

Archiwizowane dokumenty wymagają odpowiedniego przechowywania, aby ich pierwotny stan został utrzymany przez jak najdłuższy czas. W celu zachowania trwałości dokumentów niezbędny okaże się zakup koszulek na dokumenty usztywnianych. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Materiał:Pcv

Pokaż na stronie:
koszulka na dokumenty sztywna

Koszulki na dokumenty sztywne 

Archiwizowane dokumenty wymagają odpowiedniego przechowywania, aby ich pierwotny stan został utrzymany przez jak najdłuższy czas. W celu zachowania trwałości dokumentów niezbędny okaże się zakup koszulek na dokumenty usztywnianych. W jakiej sytuacji powinniśmy zdecydować się na zakup koszulek na dokumenty uniwersalnych, a kiedy usztywnianych? 

 

Mimo iż, koszulki na dokumenty usztywniane zajmują znacznie więcej miejsca w segregatorze niż koszulki tradycyjne, to nie ulega wątpliwościom, że są one produktem trwalszym, jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne. Sztywne koszulki na dokumenty zdecydowanie częściej wykorzystywane są do prezentacji materiałów firmowych, aniżeli w procesie archiwizacji. 

 

Koszulki usztywniane - producenci 

W ofercie wielu producentów możemy znaleźć produkt, jakim jest koszulka sztywna o różnej gramaturze folii PVC. Szczególnym zaufaniem wśród klientów cieszą się takie marki jak: Bantex, Donau, Esselte i Leitz. Poznajmy koszulki na dokumenty usztywniane najwyższej jakości!

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena