• 22 255 95 55

Kredki

Muszą znaleźć się w piórniku każdego dziecka. Są im znane już od najmłodszych lat. Kredkami rysują i malują w domu oraz w przedszkolu, teraz trzeba wybrać najlepsze kredki do szkoły. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na inne aspekty, ponieważ kredki mają służyć dziecku do wykonywania prac plastycznych, rozwiązywania zadań i ćwiczeń szkolnych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Mamy kredki ołówkowe, kredki świecowe, czyli najpopularniejsze i wybierane najczęściej. Rodzajów kredek jest znacznie więcej, niektóre umożliwiają stworzenie bardzo efektownych pracy i uzyskanie oryginalnych efektów.

Wybieramy kredki do szkoły

 

Pierwsze kredki szkolne dziecka to zazwyczaj kredki ołówkowe. Grafit w nich wykonany jest z kolorowego węgla drzewnego. Łatwo się ich używa, nie brudzą rączek, są trwałe, wytrzymałe, a często niełamliwe. Alternatywą są kredki świecowe, nazywane inaczej kredkami woskowymi, w dotyku przypominają świecę, stąd też ich nazwa. Cechują się wytrzymałością, wodoodpornością i miękkością, a więc sprawdzą się doskonale przy pierwszych pracach plastycznych dzieci. Dużą popularnością cieszą się też pastelowe kredki szkolne. Mogą być wytwarzane z różnych materiałów, dlatego wśród nich wyróżniamy jeszcze kredki gliniane, gipsowe i kredowe. Możesz wybrać dla swojego dziecka pastele suche, które łatwo się rozcierają, lub pastele olejne o zwartej konsystencji i mocnym nasyceniu kolorów.

Kredki szkolne - różne rodzaje

 

Dzieci chętnie wybierają kredki gliniane Bambino, wiele z nich kojarzy właśnie z nimi swoje dzieciństwo. Stały się już symbolem kolorowego oraz kreatywnego świata malucha. Wynika to z łatwości, z jaką się ich używa, intensywności kolorów oraz doskonałego krycia powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie podstawowe rodzaje kredek polecanych do szkoły. Zostały zapakowane w kolorowe pudełka, niekiedy z postaciami z popularnych bajek. Kredki szkolne dostępne są w zestawach, w których znajdziesz od kilku nawet do kilkudziesięciu różnych kolorów.

Sprawdź także inne artykuły szkolne, jak farby dla dzieci oraz artykuły kreślarskie. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Automatyczny
więcej >
Gumka
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Ilość kolorów
więcej >
Typ
więcej >

Cena