• 22 255 95 55

Krzesła biurowe

Praca w biurze zazwyczaj wiąże się ze spędzaniem całych dni przy biurku. Warto zatem zadbać o odpowiedni komfort pracy i postawić na wygodne krzesła do biura. Dzięki nim będziesz w stanie utrzymać właściwą postawę, przez co odciążysz kręgosłup. Sprawdź, który z proponowanych przez nas modeli, najlepiej sprawdzi się w Twoim gabinecie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Spędzając całe dnie przy biurku, powinieneś zwrócić uwagę na to, że może to negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Zadbaj o kondycję swoich pleców, barków i szyi i zdecyduj się na właściwe ergonomiczne krzesło biurowe. Zapoznaj się z naszą ofertę i wybierz te, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Sprawdź także inne produkty dostępne w sklepie, takie jak maty podłogowe, papier kancelaryjny A4 czy półki ścienne.

Ergonomiczne krzesła biurowe

Wybierając krzesło do biura powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy jest ono wygodne i prozdrowotne. Podparcie powinno być wygięte w literę S, dzięki czemu Twój kręgosłup będzie w odpowiednim ułożeniu. Wysokość oparcia powinna być dostosowana do wzrostu osoby użytkującej fotel. Sporym udogodnieniem są także podłokietniki, a także możliwość regulacji krzesła. Stabilny model będzie charakteryzował się kilkuramienną podstawą, najczęściej na kółkach.

Jak kupować?

Zanim zdecydujesz się na kupno danego krzesła do biura, powinieneś upewnić się, czy na pewno jest na tyle wygodne, by sprawdziło się w codziennej pracy przy biurku. Oferowane przez nas modele są specjalnie przystosowane do tego, by użytkujące osoby nie odczuwały jakichkolwiek uciążliwości. Wybieraj spośród wzorów skórzanych, a także innych kolorowych obić, które ładnie wpiszą się w aranżację wnętrza Twojego biura.

Filtry

Producenci
więcej >
Anti-Shock
więcej >
Blokada kąta odchylenia oparcia
więcej >
Kolor
więcej >
Mechanizm ACTIVE
więcej >
Mechanizm CILT
więcej >
Mechanizm CPT
więcej >
Mechanizm Kontakt
więcej >
Obicie
więcej >
Obrotowe
więcej >
Podłokietniki
więcej >
Regulacja głębokości siedziska
więcej >
Regulacja podłokietników
więcej >
Regulacja siły oporu oparcia
więcej >
Regulacja wysokości krzesła
więcej >
Regulacja wysokości oparcia
więcej >
Stelaż
więcej >
Certyfikat
więcej >
Ergonomiczne
więcej >

Cena