• 22 255 95 55

Krzesła do poczekalni i sal konferencyjnych

Fotele do poczekalni i sali konferencyjnej to jeden z najważniejszych mebli, które musisz wybrać, urządzając biuro. O tym, jak ważne są wygodne i dobrze zaprojektowane krzesła, wie każdy, komu przyszło... siedzieć przez kilka godzin na wykładzie, prezentacji czy w oczekiwaniu na spotkanie. W tej kategorii przedstawiamy modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Krzesła do poczekalni - niestraszne nawet długie oczekiwanie

Jakie powinny być krzesła, które zostaną umieszczone w poczekalni? Przede wszystkim kompaktowe, by nie zagradzały przejścia korytarzem i by można było łatwo je składać w kolumny i przenosić. Mogą być spięte listwami, by stały równo - jak w poczekalniach przychodni zdrowia. Jeśli jednak mają stanowić element wyposażenia Twojego biura, dobrze, by miały także wygodne siedzenia i oparcia, a najlepiej jeszcze podłokietniki. W sklepie internetowym dlabiura24.pl zebraliśmy klasyczne modele takich krzeseł, które zapewne niejednokrotnie widziałeś w różnorodnych lokalach, takie jak krzesło NOWY STYL ISO Chrome czarne. Dostępne są oczywiście w kilku innych kolorach: także niebieskim, brązowym, by mogły zostać dopasowane do wystroju Twojego wnętrza.

Do poczekalni polecamy także popularny model: krzesło NOWY STYL ISO Wood Chrom.

Wygodne krzesła do sal konferencyjnych, czyli jak skupić się tylko na prezentacji

O tym, czy wykłady zostaną wysłuchane z zaciekawieniem, albo o tym, czy Twoja prezentacja przed Klientem zakończy się sukcesem, przesądzają nie tylko jej walory merytoryczne, ale także... komfort słuchającego. Nie ma nic gorszego niż twarde, uwierające krzesło, na którym słuchacz będzie się wiercił. Właśnie dlatego polecamy krzesło NOWY STYL Samba łososiowe i inne podobne do niego modele - z wygodnym siedziskiem połączonym z obitym tapicerką oparciem i z drewnianymi podłokietnikami.

Filtry

Producenci
więcej >
Obrotowe
więcej >
Podłokietniki
więcej >
Regulacja głębokości siedziska
więcej >
Regulacja podłokietników
więcej >
Regulacja wysokości krzesła
więcej >
Regulacja wysokości oparcia
więcej >
Stopki chroniące podłogę
więcej >

Cena