pokaż: Widok listy produktów:

Kuchenki mikrofalowe

(14)

Kuchenki mikrofalowe to artykuły elektroniczne wykorzystywane nie tylko w domach i poszczególnych lokalach gastronomicznych, ale też coraz częściej w innych miejscach. Dostęp do nich pozwala m.in. pracownikom urzędów oraz biur przygotowywać posiłki na gorąco w czasie przerwy, co stanowi bardzo skuteczny sposób na zaspokojenie nawet największego głodu.

Ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło kuchenki mikrofalowe

Dzięki temu skupienie się na wykonywanych przez siebie obowiązkach przez poszczególnych pracowników przychodzi im zdecydowanie łatwiej niż w sytuacji, gdy ich puste żołądki nie dają o sobie zapomnieć nawet na moment, a spożycie drugiego śniadania w postaci kanapki nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Popularne mikrofalówki umożliwiają podgrzanie posiłku w ciągu kilku minut, co stanowi ich główny atut i jednocześnie powód, dla którego już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Chcąc dołączyć do grona ich posiadaczy, polecamy skorzystanie z usług naszego sklepu internetowego – DlaBiura24.pl.

Główne zalety mikrofalówek dostępnych w ofercie DlaBiura24.pl

W ofercie przez nas przygotowanej znajdą Państwo kuchenki mikrofalowe od takich producentów, jak Sencor czy Adler, które uchodzą za urządzenia wyjątkowo atrakcyjne pod każdym względem. Nie tylko bowiem są dostępne w atrakcyjnej cenie, ale też korzystanie z nich wiąże się z wieloma korzyściami. Tą najważniejszą jest oczywiście możliwość prędkiego podgrzania posiłku, ale warto również zwrócić uwagę na dużą pojemność oferowanych mikrofalówek (sięgającą nawet 20 litrów), obecność w ich wnętrzu obrotowego talerza, który zapewnia równomierne ogrzanie jedzenia, a także dużą moc całkowitą, przekładającą się na znaczną łatwość rozmrażania produktów żywnościowych różnego rodzaju. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd opisywanych artykułów sprawiają natomiast, że będą one świetnie prezentować się w biurze bądź urzędzie każdego rodzaju, stanowiąc bardzo istotny (i przydatny) element ich wyposażenia. Zobacz również ekspresy do kawy, które dają możliwość przygotowania pobudzającego napoju. 

Filtry zwiń rozwiń

Cena brutto

Producenci
więcej >
Automatyczne ważenie
więcej >
Gotowanie na parze
więcej >
Grill
więcej >
Głębokość [cm]
więcej >
Ilość poziomów mocy
więcej >
Kierunek otwierania
więcej >
Minutnik
więcej >
Pokrętło JOG
więcej >
Rożen
więcej >
Rozmrażanie
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Termoobieg
więcej >
Wysokość [cm]
więcej >
Wyświetlacz elektroniczny
więcej >
Zabezpieczenie przed dziećmi
więcej >
Zegar czasu rzeczywistego
więcej >
Instrukcja obsługi w języku polskim
więcej >
Moc grilla [W]
więcej >
Moc mikrofali [W]
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Sterowanie
więcej >