• 22 255 95 55

Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe to artykuły elektroniczne wykorzystywane nie tylko w domach i poszczególnych lokalach gastronomicznych, ale też coraz częściej w innych miejscach. Dostęp do nich pozwala m.in. pracownikom urzędów oraz biur przygotowywać posiłki na gorąco w czasie przerwy, co stanowi bardzo skuteczny sposób na zaspokojenie nawet największego głodu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło kuchenki mikrofalowe

Dzięki temu skupienie się na wykonywanych przez siebie obowiązkach przez poszczególnych pracowników przychodzi im zdecydowanie łatwiej niż w sytuacji, gdy ich puste żołądki nie dają o sobie zapomnieć nawet na moment, a spożycie drugiego śniadania w postaci kanapki nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Popularne mikrofalówki umożliwiają podgrzanie posiłku w ciągu kilku minut, co stanowi ich główny atut i jednocześnie powód, dla którego już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Chcąc dołączyć do grona ich posiadaczy, polecamy skorzystanie z usług naszego sklepu internetowego – DlaBiura24.pl.

Główne zalety mikrofalówek dostępnych w ofercie DlaBiura24.pl

W ofercie przez nas przygotowanej znajdą Państwo kuchenki mikrofalowe od takich producentów, jak Sencor czy Adler, które uchodzą za urządzenia wyjątkowo atrakcyjne pod każdym względem. Nie tylko bowiem są dostępne w atrakcyjnej cenie, ale też korzystanie z nich wiąże się z wieloma korzyściami. Tą najważniejszą jest oczywiście możliwość prędkiego podgrzania posiłku, ale warto również zwrócić uwagę na dużą pojemność oferowanych mikrofalówek (sięgającą nawet 20 litrów), obecność w ich wnętrzu obrotowego talerza, który zapewnia równomierne ogrzanie jedzenia, a także dużą moc całkowitą, przekładającą się na znaczną łatwość rozmrażania produktów żywnościowych różnego rodzaju. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd opisywanych artykułów sprawiają natomiast, że będą one świetnie prezentować się w biurze bądź urzędzie każdego rodzaju, stanowiąc bardzo istotny (i przydatny) element ich wyposażenia. Zobacz również ekspresy do kawy, które dają możliwość przygotowania pobudzającego napoju. 

Filtry

Producenci
więcej >
Automatyczne ważenie
więcej >
Gotowanie na parze
więcej >
Grill
więcej >
Głębokość [cm]
więcej >
Ilość poziomów mocy
więcej >
Kierunek otwierania
więcej >
Kolor
więcej >
Minutnik
więcej >
Pokrętło JOG
więcej >
Rożen
więcej >
Rozmrażanie
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Termoobieg
więcej >
Wysokość [cm]
więcej >
Wyświetlacz elektroniczny
więcej >
Zabezpieczenie przed dziećmi
więcej >
Zegar czasu rzeczywistego
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Instrukcja obsługi w języku polskim
więcej >
Moc grilla [W]
więcej >
Moc mikrofali [W]
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Sterowanie
więcej >

Cena