• 22 255 95 55

Kuwety na dokumenty

Prawidłowo zorganizowane stanowisko biurowe jest w stanie w znaczącym stopniu przyczynić się do poprawy naszego komfortu pracy. Przemyślane i dobrze zaplanowane biuro nie tylko przekłada się na jakość pracy, ale jest również dużą oszczędnością czasu, ponieważ już nigdy nie stracimy ani sekundy podczas pracy na szukanie zaginionego długopisu czy dokumentu. W branży biurowej wyróżniamy wiele produktów, które zostały zaprojektowane właśnie z myślą o naszym komforcie i wydajności.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Szuflada na dokumenty 

Kuweta na dokumenty Leitz

Prawidłowo zorganizowane stanowisko biurowe jest w stanie w znaczącym stopniu przyczynić się do poprawy naszego komfortu pracy. Przemyślane i dobrze zaplanowane biuro nie tylko przekłada się na jakość pracy, ale jest również dużą oszczędnością czasu, ponieważ już nigdy nie stracimy ani sekundy podczas pracy na szukanie zaginionego długopisu czy dokumentu. W branży biurowej wyróżniamy wiele produktów, które zostały zaprojektowane właśnie z myślą o naszym komforcie i wydajności. Jednym z nich są między innymi kuwety na dokumenty, które pomogą nam w organizacji bieżącej dokumentacji oraz drobnych artykułów biurowych. Zanim jednak zdecydujemy się zakupić tacki biurowe warto, abyśmy zapoznali się z ich najważniejszymi parametrami, co w znacznym stopniu ułatwi nam dokonanie udanego zakupu. Szuflada biurowa - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Kuweta na dokumenty - zorganizuj swoje stanowisko pracy

Tacki na dokumenty znajdziemy niemalże wszędzie tam, gdzie znajdują się dokumenty - w szkołach, instytucjach, biurach, czy domach! Segregacja bieżącej dokumentacji przy ich pomocy jest niezwykle prosta i praktyczna. Przede wszystkim tacka biurowa nie zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo większość producentów umożliwia nam ustawianie szufladek jedna na drugiej, dzięki czemu zwiększa się pojemność na dokumenty, a wykorzystana przestrzeń pozostaje taka sama. Stanowisko pracy, w którym znajdziemy plastikowe półki na dokumenty, będzie zdecydowanie dużo bardziej zorganizowane, niż te, gdzie dokumenty są poupychane i nieoznaczone w szufladach. Kuweta na dokumenty, mimo że nie wydaje się skomplikowana, to z całą pewnością jesteśmy w stanie wyróżnić kilka kluczowych parametrów, które będą miały decydujący wpływ na wybór konkretnej szufladki. 
 

Tacki biurowe - na co warto zwrócić uwagę?

Nie każda szufladka na biurko jest dokładnie taka sama, poszczególne modele oprócz walorów kolorystycznych, będą się między sobą różnić cechami budowy. Postanowiliśmy wyróżnić najważniejsze z nich, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego modelu. 

Szufladka na dokumenty - cechy szczególne: 

Tacki na dokumenty
 • Tworzywo wykonania: półki na dokumenty plastikowe są najchętniej wybieranymi i najbardziej ekonomicznymi, innym produktem z tej kategorii są kuwety na dokumenty metalowe - najczęściej wykonane z czarnej siatki, która doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń.
 • Kompatybilność z innymi szufladami: kompatybilność jest bardzo ważną cechą, którą posiada prawie każda kuweta na papiery. Warto jednak, abyśmy sprawdzili, czy wybrana przez nas szufladka bez problemu połączy się z innymi, dzięki czemu  zyskamy więcej miejsca na dokumenty, kosztem tej samej przestrzeni.
 • Miejsce na etykietę: inną ważną kwestią, która ułatwi nam organizację dokumentów, jest miejsce na etykietę samoprzylepną. Przy pomocy tego niewielkiego artykułu biurowego z łatwością oznaczymy najważniejsze dokumenty, dzięki czemu zachowanie porządku w miejscu pracy nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.
 • Format: taca na dokumenty występuje w różnych formatach, jednak zdecydowanie największą popularnością cieszy się szuflada na dokumenty A4, która jest w stanie pomieścić dokumenty o najbardziej standardowym wymiarze dokumentów. Oprócz kuwety na dokumenty A4 w ofercie producentów znajdziemy między innymi taki produkt, jak szuflada na dokumenty A3, w której z łatwością Zmieścimy dokumenty większego formatu, czy katalogi lub czasopisma. Z kolei szuflada na dokumenty A5 cieszy się najmniejszą popularnością, ze względu na fakt, że większość dokumentów ma większy format. Mimo wszystko warto rozważyć jej zakup, gdy nie mamy za wiele miejsca na biurku.
 • Kolorystyka: dobór odpowiedniego koloru może mieć dla wielu użytkowników kluczowe znaczenie. Warto, aby wybrana przez nas tacka na dokumenty A4 odcieniem wkomponowała się w przestrzeń biurową, dzięki temu zachowamy estetykę i porządek w miejscu pracy. Ogromną zaletą produktu jest fakt, że szufladki plastikowe na dokumenty występują w wielu wariantach i kolorach, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu znajdzie produkt spełniający indywidualne oczekiwania. 
   

 

Tacka na dokumenty - popularne kolekcje

Tacki na dokumenty A4 i A3 cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Jak w tak rozbudowanej ofercie znaleźć produkt idealny? Przede wszystkim warto, abyśmy zaufali markom, które funkcjonują w branży biurowej od wielu lat. W związku z tym postanowiliśmy wybrać kolekcje cieszące się dużą popularnością wśród klientów. 
Kuweta plastikowa na dokumenty - chętnie wybierane produkty:

 • Półka na dokumenty CEP Pro Gloss
 • Zestaw 3 szuflad Q-CONNECT metalowy czarny
 • Półka na dokumenty DONAU czarna
 • Półka na dokumenty ESSELTE Europost dymna
 • Półka na dokumenty LEITZ Plus Wow biały perłowy
 • Tacka na dokumenty DURABLE ECO A4 czarna
 • Półka na dokumenty DURABLE Basic czerwona
   

Szuflada na dokumenty na biurko - cena 

Szufladka na biurko bezbarwna

W zależności od tego, jaki pojemnik na dokumenty wybierzemy, będzie się on cechował różną ceną. Największy wpływ na kosz produktu, z całą pewnością ma tworzywo wykonania kuwety na dokumenty oraz rozpoznawalność marki. Przykładowo najtańsza kuweta na dokumenty A4 będzie kosztować nas w granicach 10 zł , a najdroższa około 100 zł. 
 

Tacka biurowa na dokumenty - chętnie wybierane marki 

Wyróżniamy wiele marek, które w swoim katalogu produktów mają bogaty wybór szuflad na dokumenty. W naszym zestawieniu wybraliśmy firmy, które według nas zasługują na szczególne wyróżnienie. Marki te funkcjonują w branży biurowej od wielu lat, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych tacek na dokumenty. 
Szuflady na dokumenty - popularni producenci:

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Format
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Położenie otworu
więcej >
Antypoślizgowa podstawa
więcej >
Wyższe ścianki boczne
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Materiał
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena