• 22 255 95 55

Lampki biurkowe srebrne

Lampka biurkowa srebrna jest produktem, który cieszy się dużą popularnością wśród pracowników, uczniów, czy studentów na całym świecie! Wszystko to ze względu na uniwersalny design, jakim charakteryzuje się lampka na biurko szara.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Srebrny

Pokaż na stronie:

Lampki biurkowe szare 

Lampka na biurko srebrna

Lampka biurkowa srebrna jest produktem, który cieszy się dużą popularnością wśród pracowników, uczniów, czy studentów na całym świecie! Wszystko to ze względu na uniwersalny design, jakim charakteryzuje się lampka na biurko szara. Warto również dodać, że produkt tego typu jest doskonałym wyborem dla każdej osoby, która w swoim stanowisku pracy przykłada szczególną uwagę do eleganckiego, a zarazem uniwersalnego wystroju. Te i inne cechy charakterystyczne produktu sprawiają, że szara lampka na biurko jest jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów biurowych. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnej lampki na biurko białej warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z parametrami produktu, ponieważ to one będą miały decydujący wpływ na podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego produktu. Szara lampka biurkowa - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie - zapraszamy! 
 

Szara lampka biurkowa - podstawowe informacje

Jak wspomnieliśmy na wstępie, lampka szara na biurko to przede wszystkim szereg parametrów technicznych, które odpowiednio dobrane potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród cech produktu, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, śmiało możemy wyróżnić: barwę światła, możliwość regulacji wysokości lampki, kąta padania i intensywności światła oraz wiele innych! W związku z rozbudowaną specyfikacją techniczną produktu postanowiliśmy wyselekcjonować cechy produktu, które będą miały największe przełożenie na funkcjonalność białej lampki na biurko. 

Srebrna lampka na biurko - parametry:

  • Lumeny: lumeny wyrażają ilość emitowanego światła. Co to oznacza w praktyce? Będziemy potrzebować zupełnie innej ilości lumenów do oświetlenia całego pomieszczenia a zupełnie innej do oświetlenia biurka. W praktyce oznacza to, że optymalną wartością lumenów, która pozwoli nam na prawidłowe oświetlenie biurka, jest wartość pomiędzy 500 a 1000 lumenów
  • Sposób mocowania: inną ważną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, jest sposób mocowania szarej lampki. Jeśli nie dysponujemy dużą ilością miejsca warto, abyśmy rozważyli zakup szarej lampki mocowanej do blatu biurka, co pozwoli nam na maksymalne zaoszczędzenie przestrzeni roboczej biurka.
  • Barwa emitowanego światła: kolejnym ważnym parametrem, który nie powinien zostać przez nas pominięty, jest barwa emitowanego światła. Barwę światła wyrażamy za pomocą litery „K”. W zależności od tego, jaką wartość znajdziemy przypisaną przy literze, światło może mieć odcień cieplejszy lub zimniejszy. Jeśli chodzi o wartości, które według specjalistów są optymalne podczas pracy przy biurku, to wartości te oscylują między 4000-5500 K
  • Możliwość regulacji: im więcej możliwości, jeśli chodzi o regulacje szarej lampki tym lepiej dla użytkownika! Warto, abyśmy zwrócili uwagę, czy wybrana przez nas szara lampka biurkowa  została wyposażona w regulacje klosza, ramienia i zmianę wysokości. Każda z wymienionych cech umożliwi nam nakierowanie promieni świetlnych dokładnie w wybranym przez nas miejscu

 

Srebrna lampka - nasze propozycje

Lampka biurowa MAUL srebrna

Na rynku wyróżniamy wielu producentów, którzy w swoim katalogu produktów mają ogromny wybór szarych lampek biurowych. W związku z tym wybór produktu, który będzie najlepiej wkomponowywał się w wystrój panujący w naszym miejscu pracy wcale nie będzie tak prosty. jak mogłoby się nam z pozoru wydawać! Dlatego też postanowiliśmy wyselekcjonować konkretne  szare lampki, które cieszą się największą popularnością wśród klientów - poznaj nasze propozycje! 

Lampka na biurko srebrna - popularne modele:

  • Lampka biurkowa UNILUX Flexio 2.0 szara
  • Lampka biurkowa UNILUX Cristal metaliczny szary
  • Lampka biurkowa CEP CLED-400 srebrna
  • Lampka biurkowa MAUL Office srebrno-czarna
  • Lampka biurkowa MAUL Atlantic srebrna

Filtry

Producenci
więcej >
Barwa światła
więcej >
Jasność światła lumeny
więcej >
Klasa energetyczna
więcej >
Kolor
więcej >
Regulacja klosza
więcej >
Regulacja położenia światła
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Rodzaj żarówki
więcej >
Rozmiar podstawy [cm]
więcej >
Średnica głowicy [cm]
więcej >
Wysięgnik łamany
więcej >
Wysokość [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Moc [W]
więcej >
Natężenie światła
więcej >
Typ
więcej >
Kreślarska
więcej >

Cena