• 22 255 95 55

Lampki biurkowe eleganckie

Nowoczesna lampka na biurko to nie tylko funkcjonalny dodatek biurowy, który jest w stanie znacząco przyczynić się do ogólnej poprawy komfortu w trakcie pracy, to również estetyczny element wyposażenia biurka, który odpowiednio dobrany może znacząco uatrakcyjnić wygląd naszego stanowiska pracy, co w pewnym stopniu umili nam godziny spędzone przed komputerem.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Elegancka

Pokaż na stronie:

Eleganckie lampki biurowe

Nowoczesna lampka na biurko to nie tylko funkcjonalny dodatek biurowy, który jest w stanie znacząco przyczynić się do ogólnej poprawy komfortu w trakcie pracy, to również estetyczny element wyposażenia biurka, który odpowiednio dobrany może znacząco uatrakcyjnić wygląd naszego stanowiska pracy, co w pewnym stopniu umili nam godziny spędzone przed komputerem. Elegancka lampka na biurko występuje w wielu wariantach i kolorach, co sprawia, że wybór najlepszej lampki na biurko wcale nie będzie tak prosty, jak mogłoby się nam z pozoru wydawać. Dlatego, zanim zdecydujemy się zakupić konkretne nowoczesne lampki biurowe warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co ułatwi nam dokonanie udanego zakupu. Lampka biurkowa nowoczesna - wszystko, co warto wiedzieć, zapraszamy! 
 

Lampka na biurko nowoczesna - charakterystyka ogólna

Lampka biurowa elegancka

Nowoczesna lampka biurkowa to doskonały sposób na uzupełnienie przestrzeni roboczej biurka. Jednak warto pamiętać, że głównym zastosowaniem produktu nie jest jego wygląd a funkcjonalność. Dlatego już przed zakupem konkretnej lampki obowiązkowo powinniśmy zapoznać się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie zakupu, który będzie spełniał nasze oczekiwania nie tylko ze względu na walory wizualne, ale również odpowiednio oświetli miejsce robocze na biurku. 

Nowoczesna lampa biurkowa - czym powinna się charakteryzować? 

 • Nowoczesny design: nie każda elegancka lampa na biurko jest nowoczesna. Często w prostej budowie i konstrukcji możemy odnaleźć właśnie to, czego potrzebujemy! Z kolei, jeśli zależy nam na niestandardowej budowie, to warto, abyśmy zapoznali się z katalogiem produktów marki MAUL, ponieważ to właśnie eleganckie lampki od tego producenta były wielokrotnie nagradzane nagrodami designerskimi
 • Stabilna konstrukcja: wybrana przez nas profesjonalna lampka na biurko powinna cechować się  stabilną konstrukcją, co skutecznie zabezpieczy lampkę przed wywracaniem. Dodatkowo warto, abyśmy zwrócili uwagę na tworzywo wykonania nowoczesnej lampki. Wśród najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji lampek z całą pewnością powinniśmy wyróżnić metal, tworzywo ABS, aluminium, czy plastik
 • Barwa światła: innym ważnym parametrem, który będzie miał przełożenie na komfort pracy, jest barwa światła. O barwie światła będzie informował nas parametr oznaczany za pomocą litery K. W najprostszym podziale barwę światła możemy określić jako ciepła lub zimną. Dlatego szczególnie warto, aby wybrany przez nas odcień był komfortowy dla naszych oczu. Według specjalistów optymalny będzie przedział pomiędzy 4000-5000 K
   

Nowoczesna lampka - jaką wybrać?

 

Wybór nowoczesnych lampek na biurko jest naprawdę duży, dlatego jesteśmy świadomi, że znalezienie lampki idealnej, która spełni nasze wszystkie oczekiwania, wcale nie będzie aż tak prosty. W związku z tym postanowiliśmy wyselekcjonować kilka konkretnych modeli nowoczesnych lampek biurowych, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie udanego zakupu. 

Nowoczesne lampki - nasze propozycje:

 • Lampka biurkowa UNILUX JAZZ QI USB biało-srebrny
 • Lampka biurkowa UNILUX Vicky biała
 • Lampka biurkowa MAUL Bussines srebrno-czarna
 • Lampka biurkowa MAUL Solaris designerska srebrna
 • Lampka biurkowa MAUL Storm czarna
 • Lampka biurkowa z lupą MAUL Viso biała

 

Nowoczesne lampki - cena

Ceny eleganckich lampek są zróżnicowane. Wszystko to ze względu na wielowariantowość produktu, co obejmuje zarówno produkty wielu marek o różnej wielkości i tworzywie wykonania. Łatwo więc możemy wywnioskować, że rozbieżność cenowa może być naprawdę duża. Przykładowo najtańszą elegancką lampkę kupimy średnio za ponad sto złotych, z kolei za lampkę o lepszych parametrach i większych wymiarach możemy zapłacić nawet w granicach tysiąca. 

Filtry

Producenci
więcej >
Barwa światła
więcej >
Jasność światła lumeny
więcej >
Klasa energetyczna
więcej >
Kolor
więcej >
Regulacja klosza
więcej >
Regulacja położenia światła
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Rodzaj żarówki
więcej >
Rozmiar podstawy [cm]
więcej >
Średnica głowicy [cm]
więcej >
Wysięgnik łamany
więcej >
Wysokość [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Moc [W]
więcej >
Natężenie światła
więcej >
Typ
więcej >
Kreślarska
więcej >

Cena