• 22 255 95 55

Latarki

W nawet najlepiej funkcjonującym biurze może dojść do niespodziewanej awarii prądu, która – jeśli wystąpi w późnych godzinach wieczornych – jest w stanie całkowicie uniemożliwić funkcjonowanie w nim.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Przydatne w chwili powstania przerwy w dostawie prądu latarki ręczne

Z tego powodu zawsze warto mieć pod ręką latarki ręczne, pozwalające uzyskać na tyle duży strumień światła, by jego wygenerowanie pozwoliło w jak najbardziej komfortowych warunkach dotrwać do chwili, w której ponownie zostanie generowana energia elektryczna. Chcąc nabyć wysokiej jakości i zdolne do działania przez długi czas latarki ręczne, zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego DlaBiura24.pl, w której znajdują się lampy emitujące światło wyposażone w różnego rodzaju przydatne udoskonalenia. Do zainteresowania się proponowanymi artykułami zachęcają również atrakcyjne ceny, charakterystyczne dla wszystkich produktów składających się na nasz asortyment.

Pozwalające swobodnie operować rękoma latarki czołowe

Latarki ręczne nie są jednymi, których zakup jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Dużą popularnością cieszą się także czołowe lampy, wykorzystywane m.in. w pracy górników oraz elektryków. Ich zaletą jest fakt, że będąc ulokowanymi na czole, pozwalają danej osobie swobodnie operować rękami. W związku z tym m.in. proces wymiany korków w biurze nie stanowi większego problemu nawet w sytuacji, gdy dookoła panuje mrok. Latarki czołowe skutecznie rozjaśniają go, umożliwiając tym samym osobie odpowiedzialnej za zamontowanie nowych korków uczynić to szybko i bez konieczności korzystania z pomocy innych osób. Polecając wszystkim zainteresowanie się naszymi latarkami, warto podkreślić, że poszczególne modele różnią się m.in. rodzajem soczewki, w które zostały wyposażone, średnicą, zasięgiem oraz materiałem zastosowanym w procesie ich produkcji. Wszystkie jednak okazują się przydatne w docieraniu do nawet najbardziej zaciemnionych zakamarków w biurze. Zobacz również inne produkty. W ofercie m.in. skoroszyty tekturowe

Filtry

Ilość baterii
więcej >
Nietłukąca się soczewka
więcej >
Regulacja natężenia światła
więcej >
Regulowana głowica
więcej >
Średnica [mm]
więcej >
Uchwyt i rączka antypoślizgowa
więcej >
Funkcja migania
więcej >
Funkcja Soft Touch
więcej >

Cena