• 22 255 95 55

Linijki

Potrzebujesz wyposażenia dla swojej pociechy, gdy zbliża się kolejny rok szkolny lub semestr? Zadbaj więc o to, by niczego nie brakowało w zestawie narzędzi niezbędnych do realizacji programu zajęć. Linijki szkolne są jednym z akcesoriów obowiązkowych, dlatego muszą znaleźć się w piórniku każdego ucznia – niezależnie, czy chodzi on do 1 klasy szkoły podstawowej, czy w tym roku podchodzi do matury.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Linijki szkolne to mało skomplikowane akcesoria, które są w stanie zapewnić dużą ilość możliwości. Służą nie tylko do odmierzenia odległości między punktem A do B, ale również prostego rysowania linii. Są zatem przydatne na wszystkich zajęcia technicznych. Wybierz więc odpowiedni model z naszej oferty i ciesz się niezawodnością w atrakcyjnej cenie.
 

Linijki do szkoły i dostępne opcje
 

Twój szkrab potrzebuje krótkiej linijki, która zmieści się w piórniku? Nauczyciele oczekują od uczniów wykorzystania długich 30 cm modeli? Obydwa rozwiązania znajdziesz w tej części sklepu DlaBiura24.pl. Dysponujemy wieloma produktami zdobionymi dla najmłodszych użytkowników i asortymentem standardowym, który sprawdzi się w szkołach wyższych lub profesjonalnych biurach.
 

Istota jakości linijek szkolnych w czasie realizacji powierzonych zadań
 

Linijki szkolne w większości przypadków wykonane są z plastiku. Jakość tworzywa nie jest jednak bez znaczenia, ponieważ ma ona wpływ na wytrzymałość, elastyczność i kruchość. Inwestując zatem w akcesoria od firm dbających o klasę swoich konstrukcji, zapewniasz sobie lub swojemu dziecku niezawodność na długi czas. Proste linijki bywają przydatne w każdym biurze. Warto więc wyposażyć w nie swoich pracowników biurowych. Zobacz dostępne rozmiary i wybierz najpopularniejsze opcje, by w razie konieczności mieć pod ręką narzędzia umożliwiające realizację danej czynności.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >

Cena