Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

Szanowni Klienci, bardzo przepraszamy, ale w związku z aktualną sytuacją, zamówienia mogą być realizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem.

  • 22 255 95 55

Markery

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Gwarantujemy, że zakupione u nas markery posłużą w dowolnym miejscu przez długi czas. Dbamy o to, by zakupione u nas produkty charakteryzowała wysoka jakość. Jak to robimy?

Markery kolorowe najlepszych marek

Są takie marki, które kojarzy każdy - i bardzo słusznie, ponieważ warto z nich korzystać! Jakość często sama się obroni. Z całą pewnością kojarzysz firmę BIC. Marker permanentny, niezależnie od koloru, będzie sprawować się świetnie. Taki uniwersalny marker można wybrać z końcówką ściętą lub okrągłą, dopasować jej grubość. Długość linii pisania dla okrągłej to 1400 metrów, a dla ściętej - 1100 m. Co ciekawe, skuwka może być nałożona na dolną część markera na bardzo długi czas. Akrylowa blokada końcówki sprawia, że trzonnek nie wyschnie nawet przez 3 tygodnie! Oprócz tego spróbuj innych markerów kolorowych. Może Schneider żółty albo Pilot zielony znajdą miejsce w Twoim biurze?

Jak dobrać markery permanentne, a jak do tablicy?

Czasem to trudniejsze niż może się wydawać! Trzeba pamiętać, że nawet jeśli marker wygląda na taki, który nadaje się do pisania po powierzchniach zmywalnych, koniecznie należy to sprawdzić przed użyciem - inaczej może skończyć się to niekończącym się szorowaniem i nieudanymi próbami przywrócenia tablicom dawnej świetności. Najlepiej zainwestuj w dobry zestaw - komplet markerów do tablicy z gąbką będzie doskonałym pomysłem! Niech markery permanentne użyte przypadkiem na szkle czy tablicy pójdą w zapomnienie!

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Dwustronny
więcej >
Gąbka magnetyczna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >