• 22 255 95 55

Markery olejowe Toma

Marker olejowy TOMA jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W porównaniu do innych artykułów piśmienniczych marker olejny TOMA wykazuje wiele szczególnych właściwości, które są charakterystyczne tylko dla pisaków z tej kategorii. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:TOMA

Pokaż na stronie:

Marker olejowy TOMA

Marker olejowy TOMA

Marker olejowy TOMA jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W porównaniu do innych artykułów piśmienniczych marker olejny TOMA wykazuje wiele szczególnych właściwości, które są charakterystyczne tylko dla pisaków z tej kategorii. Nic więc dziwnego, że pisaki olejowe TOMA zyskały na swojej popularności w zaskakująco szybkim tempie. 

 

Marker TOMA olejowy - charakterystyka ogólna 

Marker olejowy z farbą TOMA sprawdzi się doskonale w pisaniu po niemalże każdej powierzchni. W związku z tym jest on produktem chętnie wybieranym przez różne grupy zawodowe. Markery olejowe TOMA możemy stosować na różne sposoby, tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! 

Pisaki olejowe Toma - budowa: 

 • Rodzaje końcówek piszących: najpopularniejszymi typami końcówek, z którymi spotkamy się wśród mazaków olejowych TOMA, są końcówki okrągła i igłowa. Oba rodzaje końcówek umożliwiają użytkownikowi podpisywanie i oznaczanie przedmiotów o różnej wielkości. W zależności od tego, którą końcówkę wybierzemy, będziemy mogli podpisywać przedmioty wielkimi, grubymi literami, lub za pomocą cienkich linii, które uzyskamy, pisząc końcówką igłową. Dużą popularnością cieszy się marker olejowy TOMA cienki, który wykorzystywany jest do oznaczania przedmiotów, dekorowania oraz odnawiania napisów na nagrobkach.
 • Grubości końcówki piszącej: dobranie odpowiedniej końcówki piszącej jest niezwykle ważnym elementem budowy. Marker olejowy cienki TOMA sprawdzi się doskonale w precyzyjnym zaznaczaniu, czy kreśleniu. Z kolei, jeśli zależy nam na czytelności i widoczności zapisanego tekstu, powinniśmy zdecydować się na flamaster olejowy TOMA gruby.
 • Rodzaje obudowy: obudowa to nie tylko element odpowiedzialny za wygląd pisaka olejnego białego, ale przede wszystkim za jakość, która przekłada się na wytrzymałość produktu. Wśród najpopularniejszych rodzajów obudowy, wyróżniamy wykonane z plastiku, metalu lub aluminium. Rodzaj tworzywa wykorzystany do produkcji markera olejowego TOMA, w dużym stopniu będzie przekładać się na cenę produktu.
   

Marker olejowy TOMA - zastosowanie

Markery olejowe TOMA znajdują swoje zastosowanie niemalże wszędzie, wszystko to z uwagi na fakt, że za ich pomocą możemy pisać po różnych, nawet najbardziej wymagających powierzchniach. 

Pisaki olejowe TOMA - zastosowanie:

 • Renowacja nagrobków
 • Zdobienie szkła i ceramiki
 • Oznaczanie materiałów i części
 • Malarstwo
 • Dekorowanie

 

Marker olejowy TOMA - popularny model

W branży biurowej znamy wiele marek, które w swojej ofercie posiadają markery olejowe. Jednak to właśnie marka TOMA w swoim katalogu ma najliczniejszy wybór markerów olejowych. Jednym z najchętniej wybieranych produktów jest marker olejowy TOMA 440, który występuje w wysoce rozbudowanej kolorystyce, co ma bezpośrednio przełożenie na zainteresowanie tym konkretnym produktem. Inną korzyścią, jaką charakteryzuje się marker olejowy TOMA, jest precyzyjna końcówka pisząca, która umożliwia tworzenie nawet najbardziej wymagających wzorów czy napisów. 
 

Marker olejowy TOMA opinie

Markery olejowe TOMA cieszą się dużym zadowoleniem wśród klientów. Jeśli jesteśmy zainteresowani opinią dotyczącą konkretnego modelu markera olejowego TOMA, to warto, abyśmy zapoznali się z opiniami internautów, którzy dany produkt zakupili wcześniej. Takie informacje uzyskamy bez problemu na porównywarkach cenowych typu Ceneo. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena