• 22 255 95 55

Markery olejowe czarne

Oprócz tego, że pisak olejny czarny sprawdza się w pisaniu po powierzchniach standardowych takich jak papier, to jego zastosowanie, jest znacznie większe i z całą pewnością zaskoczy niejednego przyszłego użytkownika

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Czarny

Pokaż na stronie:

Markery olejowe czarne

Marker olejowy Pentel

Marker olejowy czarny jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu grup zawodowych. Wszystko to ze względu szerokie zastosowanie produktu, jakim jest mazak olejny biały. Już na wstępie warto zaznaczyć, że nie każdy czarny marker olejowy jest dokładnie taki sam, poszczególne modele różnią się między sobą budową, co ma znaczące przełożenie na efekt, który uzyskamy podczas pisania. Pisak olejny czarny - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy!
 

Marker czarny olejowy - charakterystyka ogólna

Oprócz tego, że pisak olejny czarny sprawdza się w pisaniu po powierzchniach standardowych takich jak papier, to jego zastosowanie, jest znacznie większe i z całą pewnością zaskoczy niejednego przyszłego użytkownika. Wśród najpopularniejszych form, gdzie marker olejowy czarny znajduje swoje zastosowanie, śmiało możemy wyróżnić: renowacje nagrobków, zdobienie szkła i ceramiki, oznaczanie różnego rodzaju materiałów i części, malarstwo oraz dekorowanie. To tylko jedne z wielu zastosowań wielofunkcyjnych artykułów piśmienniczych, jakimi są markery olejowe czarne. Dodatkowo warto wspomnieć, że marker olejowy biały do butów, sprawdzi się doskonale w renowacji zużytego obuwia, dzięki czemu mamy możliwość nadania im zupełnie nowego życia. 

 

Marker olejowy czarny - podstawowe parametry

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego markera olejowego czarnego warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. 

Markery olejowe czarne - parametry:

  • Rodzaje końcówek piszących: najpopularniejszymi typami końcówek, z którymi spotkamy się wśród mazaków olejowych czarnych, są końcówki okrągła i igłowa. Oba rodzaje końcówek umożliwiają użytkownikowi podpisywanie i oznaczanie przedmiotów o różnej wielkości. W zależności od tego, którą końcówkę wybierzemy, będziemy mogli podpisywać przedmioty wielkimi, grubymi literami, lub za pomocą cienkich linii, które uzyskamy, pisząc końcówką igłową. Dużą popularnością cieszy się marker olejowy czarny cienki, który wykorzystywany jest do oznaczania przedmiotów, dekorowania oraz odnawiania napisów na nagrobkach.
  • Grubości końcówki piszącej: dobranie odpowiedniej końcówki piszącej jest niezwykle ważnym elementem budowy. Marker olejowy cienki czarny sprawdzi się doskonale w precyzyjnym zaznaczaniu, czy kreśleniu. Z kolei, jeśli zależy nam na czytelności i widoczności zapisanego tekstu, powinniśmy zdecydować się na flamaster olejowy czarny gruby.
  • Rodzaje obudowy: obudowa to nie tylko element odpowiedzialny za wygląd pisaka olejnego białego, ale przede wszystkim za jakość, która przekłada się na wytrzymałość produktu. Wśród najpopularniejszych rodzajów obudowy, wyróżniamy wykonane z plastiku, metalu lub aluminium. Rodzaj tworzywa wykorzystany do produkcji markera olejowego czarnego, w dużym stopniu będzie przekładać się na cenę produktu.

 

Markery olejowy czarny  - cena

Podanie uśrednionej ceny za marker olejowy czarny nie należy do najłatwiejszych zadań. Wszystko to ze względu na wysoce rozbudowaną ofertę, gdzie każdy producent w zależności od renomy i jakości swoich produktów, narzuca indywidualnie ceny i marże. W związku z tym zachęcamy do osobistego zapoznania się z katalogiem produktów - markery olejowe czarne.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena