• 22 255 95 55

Markery permanentne Sharpie

Marker Scharpie jest kolejnym artykułem piśmienniczym, którego nie może zabraknąć w żadnym miejscu pracy. Klasyczny wygląd markerów Sharpie, wysoka jakość pigmentu oraz atrakcyjna cena, w dużym stopniu przyczyniły się do spopularyzowania produktów Sharpie na arenie międzynarodowej. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:SHARPIE

Pokaż na stronie:

Markery Sharpie permanentne

Marker SHARPIE FINE niebieski

Marker Scharpie permanentny jest kolejnym artykułem piśmienniczym, którego nie może zabraknąć w żadnym miejscu pracy. Klasyczny wygląd markerów Sharpie, wysoka jakość pigmentu oraz atrakcyjna cena, w dużym stopniu przyczyniły się do spopularyzowania produktów Sharpie na arenie międzynarodowej. W związku z bogatą ofertą markerów Sharpie permanentnych postaramy się wyselekcjonować najpopularniejszy model, który cieszy się największym zainteresowaniem klientów. Dodatkowo podpowiemy, na które parametry produktu powinniśmy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup. Marker Sharpie - zastosowanie i popularne kolekcje, czyli wszystko to, co należy wiedzieć o produkcie.

 

Mazaki permanentne Sharpie - o producencie

Marka Sharpie istnieje na rynku już od ponad 50 lat. Pierwsze markery Sharpie pojawiły się w branży już w 1967 roku. Tym, co wyróżniło Sharpie i pozwoliło na odniesienie sukcesu, był dość prosty pomysł. Producent markerów permanentnych Sharpie – firma Sanford Ink – postanowiła nadać pisakom kształt zbliżony do pióra wiecznego. Smukły korpus i skuwka z klipem wyróżniało markery Sharpie na tle konkurencji. Dzisiaj to standard, mało kto jednak wie, że to właśnie markery Sharpie jako jedne z pierwszych, przyjęły tak dobrze znany nam aktualnie kształt. 

 

Mazaki permanentne Sharpie - zastosowanie

Głównym zastosowaniem markerów permanentnych Sharpie jest trwałe i skuteczne oznaczanie oraz podpisywanie rzeczy. Ogromną zaletą produktu, jest możliwość podpisywania przedmiotów o różnego rodzaju powierzchni. W związku z tym mazaki permanentne Sharpie sprawdzą się doskonale na takich powierzchniach jak metal, plastik, ceramika, czy papier. Każda z wymienionych powierzchni charakteryzuje się inną fakturą, jednak warto zauważyć, że flamastry Sharpie nie mają najmniejszego problemu ze skutecznym oznaczeniem każdego przedmiotu. 
 

Markery  permanentne Sharpie - chętnie wybierane kolekcje

Permanentny marker Sharpie

Zestaw markerów permanentnych Sharpie czy pojedyncza sztuka? Przed tym pytaniem zapewne staje nie jeden przyszły użytkownik markerów permanentnych Sharpie. Zanim zdecydujemy się na zakup całego zestawu warto, abyśmy przetestowali pojedynczy egzemplarz. Z kolei, jeśli chodzi o popularne kolekcje, nie moglibyśmy nie wyróżnić markera permanentnego Sharpie Fine. 

Marker permanentny Sharpie Fine - cechy produktu: 

  • Produkt został wyposażony elastyczną końcówkę charakteryzującą się dużą odpornością na ścieranie
  • Mocna obudowa markera permanentnego Sharpie została wykonana z polipropylenu, dzięki czemu tusz jest skutecznie zabezpieczony przed wysychaniem.
  • Okrągła końcówka pisząca umożliwia nam wykonanie linii o grubości 1 mm
  • Najpopularniejszymi kolorami markerów permanentnych Sharpie są: czarny, czerwony, niebieski i zielony. Warto jednak mieć na uwadze, że model Sharpie Fine występuje w znacznie bogatszej wersji kolorystycznej. W ofercie producenta znajdziemy również takie warianty kolorystyczne jak żółty, różowy, fioletowy, pomarańczowy, miętowy i wiele więcej! Mimo wszystko marker Sharpie czarny, jest faworytem spośród wszystkich innych kolorów. Główne ze względu na fakt, że napis wykonany przy jego pomocy jest czytelny niezależnie od koloru podpisywanej powierzchni.
     

Marker permanentny Sharpie cena

Cena za pojedynczą sztukę markera permanentnego Sharpie Fine waha się pomiędzy 5 a 6 złotymi. Jest to uśredniona cena, która jest bardzo zbliżona do cen proponowanych przez marki konkurencyjne. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena