• 22 255 95 55

Markery permanentne Toma

Marker Toma to produkt, który z całą pewnością znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w biurze. Artykuły piśmiennicze od polskiego producenta Toma charakteryzują się dużą skutecznością, jeśli chodzi o zadania specjalne, z którymi tradycyjny marker nie byłby w stanie poradzić.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: TOMA

Pokaż na stronie:

Markery Toma permanentne

Marker permanentny TOMA 090 okrągły zielony

Marker Toma permanentny to produkt, który z całą pewnością znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w biurze. Artykuły piśmiennicze od polskiego producenta Toma charakteryzują się dużą skutecznością, jeśli chodzi o zadania specjalne, z którymi tradycyjny marker nie byłby w stanie poradzić. W związku z tym Toma markery są produktami, które warto poznać! Podpowiemy, na jakie parametry produktu należy zwrócić szczególną uwagę, oraz jak prawidłowo dostosować swój wybór względem zastosowania. Toma markery permanentne - najważniejsze informacje, o których warto wiedzieć. 
 

Toma markery permanentne - zastosowanie i rodzaje

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy markery Toma permanentne, to artykuły piśmiennicze, które oprócz tradycyjnego zastosowania - biurowego, sprawdzają się również doskonale w wielu innych pracach codziennych. Zapewne mało kto wie, jak wiele można zrobić przy użyciu jednego niewielkiego artykułu biurowego. Jak się okazuje, naprawdę bardzo dużo! 

Markery Toma permanentne- zastosowanie:

  • Marker Toma permanentny: markery permanentne Toma zostały wyposażone w wyjątkowo trwały tusz na bazie alkoholu, dzięki czemu zmycie ich jest niemalże całkowicie niemożliwe. Najpopularniejszym markerem permanentnym Toma jest model TO-090, który zakupimy między innymi w takich odcieniach, jak czarny, niebieski, czerwony, czy zielony. Dodatkowo produkt został wyposażony w precyzyjną, okragłą końcówkę, dzięki czemu wykonanie dokładnych napisów nie jest dla markera Toma żadnym wyzwaniem.

                                                                                                        

Toma markery permanentne - o producencie

Marker permanentny TOMA 332 okrągły biały 2,5 mm

Z całą pewnością mało kto wie, że Toma jest polską marką funkcjonującą w branży biurowej od wielu lat. Siedziba firmy umiejscowiona jest w niewielkiej miejscowości Wysogotowo, mieszczącej się w okolicach Poznania. Oprócz własnej marki z artykułami biurowymi Toma odpowiedzialna jest również za dystrybucję produktów spod firmy Artline - japońskiego producenta. Wszystkie produkty, oferowane przez Tomę cechują się wysoką jakością, oryginalnym designem oraz stosunkowo niską ceną. Te i wiele innych czynników, przyczyniły się do ogromnego sukcesu firmy nie tylko na terenie Polski, ale również na arenie międzynarodowej. 
                                                                       

Markery Toma permanentne cena

Cena markerów permanentnych Toma jest bardzo zróżnicowana, a podanie uśrednionego kosztu jednej sztuki markera byłoby nie lada wyzwaniem. Cena produktu w głównej mierze jest zależna on rodzaju markera oraz ilości sztuk w zestawie. Przykładowo, marker permanentny Toma najtaniej kupimy już za niecałe 2 złote.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena