• 22 255 95 55

Markery permanentne białe

Aspektem, który zawsze odgrywa istotną rolę w przypadku wszelkich artykułów piśmienniczych, jest kolor. Często jest on kwestią gustu, jednak czasami ma po prostu duże znaczenie w zakresie swojego przeznaczenia. Niektóre kolory sprawdzą się bowiem tylko w określonych przypadkach. Markery możemy podzielić na takie, które występują w niestandardowych kolorach oraz pisaki w klasycznych odcieniach, które zawsze warto mieć w zasięgu ręki.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Biały

Pokaż na stronie:

Biały marker permanentny – niezbędny element przybornika

Marker permanentny TOMA 332 okrągły biały 2,5 mm

Aspektem, który zawsze odgrywa istotną rolę w przypadku wszelkich artykułów piśmienniczych, jest kolor. Często jest on kwestią gustu, jednak czasami ma po prostu duże znaczenie w zakresie swojego przeznaczenia. Niektóre kolory sprawdzą się bowiem tylko w określonych przypadkach. Markery możemy podzielić na takie, które występują w niestandardowych kolorach oraz pisaki w klasycznych odcieniach, które zawsze warto mieć w zasięgu ręki. Jednym z takich klasyków jest biały marker permanentny. Dzięki niemu możliwe jest przede wszystkim oznaczanie ciemniejszych powierzchni, jednak ma o wiele więcej zastosowań, o których należy pamiętać podczas jego zakupu. Poznaj niezastąpione białe markery – co warto o nich wiedzieć? W jakich rodzajach występują? Jaki marker biały permanentny  wybrać?
 

Marker biały permanentny – zastosowanie

Pisaki w standardowych kolorach to element wyposażenia piórnika, który zawsze warto mieć w zanadrzu. Jednym z nich jest flamaster biały, który pozwoli na wykonanie czynności, z którymi inne mazaki sobie nie poradzą. Jego ogromną zaletą jest fakt, że pozwala pokryć ciemniejsze powierzchnie, na których białe oznaczenia są w stu procentach widoczne i czytelne. Dzięki temu możemy go wykorzystać do podpisania ciemnych kartonów archiwizacyjnych, segregatorów, teczek i innych rzeczy, które będzie dużo łatwiej posegregować za sprawą właściwego oznakowania.

Białe pisaki permanentne możemy również zastosować podczas przygotowywania dekoracji. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania świątecznych ozdób, a także pozwolą na stworzenie wyraźnych napisów na ciemniejszych eleganckich powierzchniach, w takich kolorach jak czerń, bordo czy butelkowa zieleń i wiele innych. Mazak biały permanentny  to również taki rodzaj markera, który jest doceniany przez artystów – pozwala bowiem nie tylko na narysowanie przedmiotów w białym kolorze, ale również podkreślenie detali oraz stworzenie pięknej gry świateł. Z tego względu jest niezastąpionym artykułem wyposażenia plastyka znajdującym się tuż obok czarnego pisaka.
 

Białe markery – rodzaje

Grupa produktów obejmująca artykuły do pisania jest ogromna i zawiera zarówno zwykłe produkty dostosowane do codziennego użytku, jak i specjalistyczne narzędzia stworzone do określonych czynności. Markery białe znaleźć można w wielu dostępnych wariantach, które posiadają różnorodne cechy szczególne oraz zaprojektowane zostały specjalnie w celu pisania po określonej powierzchni. Do najpopularniejszych wariantów zaliczają się wymienione niżej białe pisaki.

Markery białe o indywidualnych właściwościach:

  • Biały marker permanentny  cienki
  • Biały marker permanentny  gruby
     

Jeśli istotne jest dla nas, by marker biały permanentny  był trwały i odporny na działanie wody i światła, to warto zaopatrzyć się w marker  tego typu. Jeśli jednak nie zależy nam na takim efekcie, a dodatkowo obawiamy się przypadkowo zrobionych plam na odzieży czy skórze, to najlepszym wyborem będzie biały pisak zmywalny.

Białe markery permanentny  do określonych powierzchni:

  • Biały marker permanentny do papieru
  • Biały marker permanentny do plastiku, drewna i metalu
  • Biały marker permanentny  do ubrań
  • Biały mazak permanentny do szyb

 

Mazak biały periamentnty – jaki wybrać?

biały marker permanentny EDDING

Powyższe zestawienie powinno nieco rozjaśnić kwestię dostępnych wariantów markerów. Warto jednak pamiętać, że oprócz wymienionych wyżej najpopularniejszych rodzajów znajdziemy jeszcze co najmniej kilka innych, które należy sprawdzić przed zakupem konkretnego produktu. Wybór należy przede wszystkim dostosować do powierzchni, do której chcemy użyć markera białego. Istotne są jednak również jednak nasze preferencje dotyczące wykończenia białego mazaka, a także jego indywidualne właściwości.
 

Biały marker permanentny gdzie kupić? – producenci

Marker biały permanentny to produkt, który powinien charakteryzować się wysoką jakością. Jest ona gwarancją doskonałego krycia, które pozwoli uniknąć prześwitów oraz konieczności nakładania kilku warstw. Wśród marek, które gwarantują doskonałe rezultaty w zakresie używania białego markera, wymienić można m.in. takie firmy, jak Pentel, Toma, Edding czy Schneider. Każda z nich jest przedsiębiorstwem doświadczonym w produkcji rewelacyjnych artykułów piśmienniczych codziennego użytku. W swoim produktach kierują się nie tylko wytwarzaniem jak najlepszych jakościowo pisaków, ale mają również na uwadze ekologiczne, zrównoważone rozwiązania.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena