• 22 255 95 55

Markery białe

Aspektem, który zawsze odgrywa istotną rolę w przypadku wszelkich artykułów piśmienniczych, jest kolor. Często jest on kwestią gustu, jednak czasami ma po prostu duże znaczenie w zakresie swojego przeznaczenia. Niektóre kolory sprawdzą się bowiem tylko w określonych przypadkach. Markery możemy podzielić na takie, które występują w niestandardowych kolorach oraz pisaki w klasycznych odcieniach, które zawsze warto mieć w zasięgu ręki. Jednym z takich klasyków jest biały marker

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Biały

Pokaż na stronie:

Biały marker – niezbędny element przybornika

Aspektem, który zawsze odgrywa istotną rolę w przypadku wszelkich artykułów piśmienniczych, jest kolor. Często jest on kwestią gustu, jednak czasami ma po prostu duże znaczenie w zakresie swojego przeznaczenia. Niektóre kolory sprawdzą się bowiem tylko w określonych przypadkach. Markery możemy podzielić na takie, które występują w niestandardowych kolorach oraz pisaki w klasycznych odcieniach, które zawsze warto mieć w zasięgu ręki. Jednym z takich klasyków jest biały marker. Dzięki niemu możliwe jest przede wszystkim oznaczanie ciemniejszych powierzchni, jednak ma o wiele więcej zastosowań, o których należy pamiętać podczas jego zakupu. Poznaj niezastąpione białe markery – co warto o nich wiedzieć? W jakich rodzajach występują? Jaki marker biały wybrać?

 

Marker biały – zastosowanie

Marker biały do fug Edding

Pisaki w standardowych kolorach to element wyposażenia piórnika, który zawsze warto mieć w zanadrzu. Jednym z nich jest flamaster biały, który pozwoli na wykonanie czynności, z którymi inne mazaki sobie nie poradzą. Jego ogromną zaletą jest fakt, że pozwala pokryć ciemniejsze powierzchnie, na których białe oznaczenia są w stu procentach widoczne i czytelne. Dzięki temu możemy go wykorzystać do podpisania ciemnych kartonów archiwizacyjnych, segregatorów, teczek i innych rzeczy, które będzie dużo łatwiej posegregować za sprawą właściwego oznakowania.

Białe pisaki możemy również zastosować podczas przygotowywania dekoracji. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania świątecznych ozdób, a także pozwolą na stworzenie wyraźnych napisów na ciemniejszych eleganckich powierzchniach, w takich kolorach jak czerń, bordo czy butelkowa zieleń i wiele innych.

Mazak biały to również taki rodzaj markera, który jest doceniany przez artystów – pozwala bowiem nie tylko na narysowanie przedmiotów w białym kolorze, ale również podkreślenie detali oraz stworzenie pięknej gry świateł. Z tego względu jest niezastąpionym artykułem wyposażenia plastyka znajdującym się tuż obok czarnego pisaka.

 

Białe markery – rodzaje

 

Grupa produktów obejmująca artykuły do pisania jest ogromna i zawiera zarówno zwykłe produkty dostosowane do codziennego użytku, jak i specjalistyczne narzędzia stworzone do określonych czynności. Markery białe znaleźć można w wielu dostępnych wariantach, które posiadają różnorodne cechy szczególne oraz zaprojektowane zostały specjalnie w celu pisania po określonej powierzchni. Do najpopularniejszych wariantów zaliczają się wymienione niżej białe pisaki.

Markery białe o indywidualnych właściwościach:

  • Biały marker cienki
  • Biały marker gruby
  • Biały marker niezmywalny
  • Biały marker zmywalny

 

Marker lakierowy biały

Każdy z wymienionych wyżej markerów posiada swoje własne cechy szczególne. Białe markery wyróżniające się cienką lub grubą końcówką pozwalają odpowiednio na tworzenie detali i kreślenie niewielkich symboli, lub szybkie wypełnianie kolorem dużych powierzchni. Istotną kwestię w przypadku białych pisaków odgrywa możliwość zmywania naniesionego na dany materiał tuszu. Jeśli istotne jest dla nas, by marker biały był trwały i odporny na działanie wody i światła, to warto zaopatrzyć się w marker permanentny. Jeśli jednak nie zależy nam na takim efekcie, a dodatkowo obawiamy się przypadkowo zrobionych plam na odzieży czy skórze, to najlepszym wyborem będzie biały pisak zmywalny i jednocześnie spieralny, który łatwo usuniemy z zabrudzonych powierzchni. Ciekawą opcją jest mazak biały, który po nałożeniu sprawia wrażenie lakieru. Tutaj najlepiej sprawdzi się marker biały olejowy, którego tusz po wyschnięciu ma lekko połyskujące wykończenie.

Białe markery do określonych powierzchni:

  • Biały marker do papieru
  • Biały marker do plastiku, drewna i metalu
  • Biały marker do ubrań
  • Biały mazak do szyb
  • Biały marker do tablicy
  • Biały marker do gumy

 

Nie każdy marker jest dostosowany do pisania po określonej powierzchni. Niektóre z nich mogą nie przylegać do zbyt gładkich powierzchni, a z kolei inne nie są w stanie odpowiednio wniknąć w chropowate przedmioty. Biały flamaster do papieru to doskonałe rozwiązanie dla artystów oraz osób zajmujących się rękodziełem. Taki biały marker do rysowania świetnie pokrywa ciemne arkusze papieru, co daje niezwykłe i oryginalne efekty. Warto wspomnieć, że biały marker do czarnych kartek dzięki dużej ilości pigmentu idealnie kryje ciemny papier, nie powodując prześwitów.

Biały marker permanentny to z kolei wspaniały produkt, którym będziemy w stanie pokryć niemal każdą powierzchnię, w tym plastik, metal czy drewno. Jeśli zależy nam na stworzeniu ciekawych napisów lub grafik na odzieży, to biały marker do ubrań jest idealnym rozwiązaniem. Po odpowiednim utrwaleniu możemy mieć pewność, że naniesiony tusz będzie niespieralny. Biały marker do pisania na szkle wykorzystywany jest z kolei w przypadku tablic szklanych oraz do wykonywania dekoracji na szybach. To produkt, który pozwala stworzyć przyciągającą wzrok ofertę na witrynie sklepowej, dlatego często zaopatrują się w niego właściciele sklepów czy różnego rodzaju lokali usługowych. Biały pisak do tablicy kredowej to świetna alternatywa dla klasycznej kredy. Dzięki wygodnemu białemu pisakowi nie musimy martwić się o powstający w przypadku kredy pył oraz wszelkie zabrudzenia. Do jego zmycia wystarczy użycie wilgotnej gąbki lub ściereczki. Ciekawym produktem jest także biały marker do gumy, którym bez problemu możemy pisać i malować po oponach.
 

Mazak biały – jaki wybrać?

Marker biały olejowy Pentel

Powyższe zestawienie powinno nieco rozjaśnić kwestię dostępnych wariantów markerów. Warto jednak pamiętać, że oprócz wymienionych wyżej najpopularniejszych rodzajów znajdziemy jeszcze co najmniej kilka innych, które należy sprawdzić przed zakupem konkretnego produktu. Wybór należy przede wszystkim dostosować do powierzchni, do której chcemy użyć markera białego. Istotne są jednak również jednak nasze preferencje dotyczące wykończenia białego mazaka, a także jego indywidualne właściwości.

 

Biały marker gdzie kupić? – producenci

Marker biały to produkt, który powinien charakteryzować się wysoką jakością. Jest ona gwarancją doskonałego krycia, które pozwoli uniknąć prześwitów oraz konieczności nakładania kilku warstw. Wśród marek, które gwarantują doskonałe rezultaty w zakresie używania białego markera, wymienić można m.in. takie firmy, jak Pentel, Toma, Edding czy Schneider. Każda z nich jest przedsiębiorstwem doświadczonym w produkcji rewelacyjnych artykułów piśmienniczych codziennego użytku. W swoim produktach kierują się nie tylko wytwarzaniem jak najlepszych jakościowo pisaków, ale mają również na uwadze ekologiczne, zrównoważone rozwiązania.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena