• 22 255 95 55

Markery BIC

Marker BIC jest popularnym produktem, którego zastosowanie jest szczególnie doceniane w wielu miejscach pracy. Oferta marki BIC jest bardzo rozbudowana, dlatego znalezienie produktu o odpowiednich właściwościach, wcale nie jest tak łatwym zadniem, jak mogłoby się nam z pozoru wydawać. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu warto, abyśmy zapoznali się z właściwościami poszczególnych markerów, umożliwi nam to wybór pisaka, który będzie odpowiednio dostosowany do potrzeb użytkownika. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:BIC

Pokaż na stronie:

Markery BIC

Marker BIC permanentny

Marker BIC jest popularnym produktem, którego zastosowanie jest szczególnie doceniane w wielu miejscach pracy. Oferta marki BIC jest bardzo rozbudowana, dlatego znalezienie produktu o odpowiednich właściwościach, wcale nie jest tak łatwym zadniem, jak mogłoby się nam z pozoru wydawać. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu warto, abyśmy zapoznali się z właściwościami poszczególnych markerów, umożliwi nam to wybór pisaka, który będzie odpowiednio dostosowany do potrzeb użytkownika. BIC markery - wszystko, co warto wiedzieć o markerach BIC. 

 

BIC markery - o producencie

Marka BIC to rodzinna firma z ponad 60-letnim doświadczeniem. Swoją popularność zdobyła jako lider w branży artykułów piśmienniczych, zapalniczek oraz maszynek do golenia. Jako swój cel marka BIC stawia sobie dostarczanie funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań dla każdego, bez względu na czas i miejsce. Historia powstania firmy zaczęła się od stworzenia wizji długopisu, którym łatwo i płynnie się pisze. Rezultatem było zrewolucjonizowanie rynku piśmienniczego poprzez wprowadzenie produktów trwałych, kreatywnych oraz pozwalających na niczym nieograniczoną ekspresję. Zrównoważone rozwiązania marki BIC są ekonomiczne, wydajne, bezpieczne, a także stanowią ukłon w stronę planety oraz osób, dla których istotna jest dbałość o środowisko naturalne.

 

BIC marker - popularne kolekcje

Marka BIC ma bogatą ofertę markerów zarówno biurowych, jak i o zastosowaniu specjalistycznym. W związku z tym postanowiliśmy wyróżnić najpopularniejsze modele, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

Pisaki BIC - chętnie wybierane modele: 

Marker do tablic suchościeralnych BIC
  • Marker permanentny: markery niezmywalne BIC cieszą się największą popularnością ze względu na swoje właściwości chemiczne. Tusz, którym zostały wypełnione markery BIC, stworzono na bazie alkoholu, co przekłada się na trwałość tuszu w każdych warunkach atmosferycznych. Jeśli chodzi o pisaki permanentne BIC, to szczególne wyróżnienie należy się dla modelu - marker BIC 2000. Co warto wiedzieć o tej kolekcji? Przede wszystkim marker 2000 został wyposażony w okrągłą końcówkę piszącą, która daje nam możliwość tworzenia linii o szerokości 1,7 mm. Produkt ten występuje w czterech podstawowych kolorach, takich jak czerwony, niebieski, zielony i czarny. Ogromną zaletą produktu jest fakt, że został on w 51% wykonany z materiałów przetworzonych, dzięki czemu możemy poddać go procesowi biodegradacji. Oprócz korzystnych parametrów, marker BIC 2000 cechuje się atrakcyjną ceną, która jest stosunkowo niska, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. 

 

 

  • Marker do płyt CD i DVD czarny: marker do płyt CD, jest kolejnym produktem, który powinien znaleźć się w każdym biurze. Za jego pomocą wykonamy trwałe i czytelne napisy, o dużej odporności na wytarcie. Marker do CD BIC został wyposażony w okrągłą końcówkę o grubości 2 mm, dzięki czemu wykonane napisy będą przejrzyste i czytelne.
  • Marker do tablic suchościeralnych BIC VELLEDA: marker BIC VELLEDA został przystosowany do pisania po białych tablicach suchościeralnych. Marker BIC do tablic suchościeralnych wyposażono w precyzyjną, okrągłą końcówkę, za pomocą której otrzymamy linię o grubości 1,5 mm. Warto wiedzieć, że markery suchościeralne BIC występują w czterech podstawowych kolorach - czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Co więcej, tusz na bazie alkoholu, którym są wypełnione markery do tablic suchościeralnych BIC, łatwo się ściera za pomocą suchej gąbki lub ścierki. 
  • Pisak BIC Kids Magic Felt Pens kpl. 12 sztuk: BIC marker ART jest faworytem wśród produktów, jeśli chodzi artykuły piśmiennicze dla dzieci. Oprócz dziesięciu kolorowych markerów BIC, w zestawie znajdziemy również dwa wymazywacze, za pomocą których możemy stworzyć ciekawe i oryginalne wzory. 
     

BIC marker colors - kolorystyka

Markery BIC występują w wielu kolorach, dzięki czemu każdy ma możliwość doboru koloru, ze względu na zastosowanie. Markery permanentne i suchościeralne BIC zakupimy w takich odcieniach jak - czarny, czerwony, niebieski i zielony. Z kolei, jeśli chodzi o inne kolekcje, to warianty kolorystyczne są zdecydowanie bardziej zróżnicowane. Oprócz podstawowych kolorów dostaniemy również takie odcienie, jak różowy, fioletowy, pomarańczowy, żółty i wiele, wiele więcej. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena