• 22 255 95 55

Markery Faber-Castell

Mazaki Faber Castell to artykuły piśmiennicze, które zostały stworzone z myślą o artystach. Głównym motto przewodnim marki było zaprojektowanie produktów w taki sposób, aby spełniały one jak najwyższy standard jakości, dzięki czemu zadowalają nawet najbardziej wymagających artystów.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:FABER-CASTELL

Pokaż na stronie:

Markery Faber Castell 

Marker permanentny FABER-CASTELL okrągły niebieski

Mazaki Faber Castell to artykuły piśmiennicze, które zostały stworzone z myślą o artystach. Głównym motto przewodnim marki było zaprojektowanie produktów w taki sposób, aby spełniały one jak najwyższy standard jakości, dzięki czemu zadowalają nawet najbardziej wymagających artystów. W bogatej ofercie producenta znajdziemy między innymi flamastry Faber Castell do kaligrafii, do malowania mangi, oraz do tworzenia wszelkiego rodzaju innych prac plastycznych.  Pisaki Faber-Castell cechują się bogatą paletą kolorów, co zdecydowanie odróżnia je na tle konkurencji, w końcu każdy artysta doskonale wie, jak ważna jest dobrze dobrana kolorystyka.  

 

Faber-Castell marker - o producencie

Firma Faber-Castell to główny producent na rynku artykułów piśmienniczych oraz kreatywnych. Imponujące doświadczenie marki sprawiło, że obecnie Faber-Castell jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów powiązanych z branżą artykułów do pisania. Szeroka oferta marki obejmuje produkty do pisania, rysowania oraz malowania, np. markery, długopisy, cienkopisy, zakreślacze oraz wiele rodzajów kredek. Celem właścicieli marki Faber-Castell jest przede wszystkim dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe kryteria jakości. Rezultatem realizacji tej misji oraz potwierdzeniem niebywałej jakości są różnorodne nagrody międzynarodowe, którymi uhonorowane zostały produkty oraz działalność marki Faber-Castell.
 

Marker Faber-Castell - popularne kolekcje

Markery Faber-Castell zostały zaprojektowane z myślą o tworzeniu różnego rodzaju prac artystycznych. Aby ułatwić podjęcie decyzji dotyczącej zakupu, wszystkim początkującym artystom, postanowiliśmy wyróżnić najpopularniejsze kolekcje, obok których naszym zdaniem żaden plastyk nie przejdzie obojętnie! 
 

Pisaki artystyczne - modele: 

 • Marker artystyczny Pitt Artist Pen B: markery Pitt Artist Pen to nasz zdecydowany faworyt spośród wszystkich dostępnych na rynku pisaków artystycznych. Ten model markera Faber Castell wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji, między innymi z uwagi na bogatą paletę barw, która jest równa sześćdziesięciu odcieniom. Tak rozbudowana kolorystyka umożliwi każdemu stworzenie nawet najbardziej wymagającej pracy artystycznej. Oprócz tego warto wspomnieć o końcówce piszącej, która została zaprojektowana na wzór pędzelka, za pomocą którego możemy tworzyć zarówno grube, jak i cienkie linie. Ogromną zaletą końcówek pędzelkowych, jest możliwość dostosowania intensywności barw, im mocniej przyciśniemy marker Faber-Castell do kartki papieru, tym intensywniejszy kolor uzyskamy. Koniecznie sprawdźcie, jak wiele potrafią zmalować pisaki Faber-Castell!
   
 • Pisak do kaligrafii Pittt Artist Pen: kolekcja pisaków artystycznych do kaligrafii Faber-Castell składa się z markerów o końcówce ściętej oraz pędzelkowej. Takie połączenie umożliwia tworzenie estetycznych napisów przy pomocy skośnej oraz cienkiej, delikatnej linii. Oprócz dużej różnorodności końcówek piszących, marka Faber-Castell zadbała również o tak ważną kwestię, jaką jest różnorodna paleta barw, dzięki czemu powstałe napisy kaligraficzne będą wyglądać dokładnie tak samo, jak w naszej wyobraźni.

 

Faber-Castell markery - kolorystyka

Marker permanentny FABER-CASTELL okrągły czerwony

Marka Faber-Castell ma zdecydowanie największy wybór kolorystyczny, jeśli chodzi o pisaki artystycznie. Sześćdziesiąt kolorów kolekcji Pitt Artist Pen, ale i również odcieni poszczególnych barw, przyczyniły się do ogromnej popularności tego modelu. Jakie kolory znajdziemy wśród markerów Faber Casstell? Wymienienie ich wszystkich byłoby niemałym wyzwaniem, dlatego postanowiliśmy wyróżnić jedynie kilka odcieni. 

Faber-Castell markery - kolory:

 • Marker Faber Castell 102 kremowy
 • Marker Faber Castell 104 jasny żółty
 • Marker Faber Castell 239 liliowy
 • Marker Faber Castell 270 ciepły szary
 • Marker Faber Castell 199 czarny
 • Marker Faber Castell 223 głęboka czerwień
 • I wiele, wiele więcej!

 

Flamastry Faber Castell opinie

Markery Faber-Castell cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów, co możemy sprawdzić przy użyciu porównywarki cenowej Ceneo, lub na platformie Trusted Shops i wielu, wielu innych stron internetowych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena