• 22 255 95 55

Markery Schneider

Schneider marker pens to artykuły piśmiennicze, z którymi możemy się spotkać w ofercie niemieckiego producenta Schneider. Produkty Schneider charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która przekłada się na standard pisaków.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:SCHNEIDER

Pokaż na stronie:

Markery Schneider 

Marker Schneider permanentny

Schneider marker pens to artykuły piśmiennicze, z którymi możemy się spotkać w ofercie niemieckiego producenta Schneider. Produkty Schneider charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która przekłada się na standard pisaków. Ogromną zaletą  pisaków Schneider jest duży wybór kolorów i rodzajów końcówek, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie marker Schneider  idealnie dostosowany do wszystkich oczekiwań. W związku z bogatą ofertą producenta postanowiliśmy przygotować zestawienie najciekawszych modeli markerów Schneider, dodatkowo podpowiemy, na które parametry produktu warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup. 
 

Marker Schneider - o producencie

Niemiecka marka Schneider została założona w 1938 roku w Schwarzwaldzie. Na początku funkcjonowała jednak jako fabryka śrub i części toczonych. Co ciekawe, w tym samym roku w Ameryce wynaleziono długopis, co sprawiło, że właściciel Schneider zainteresował się produkcją własnych wkładów. Wyróżniająca się jakość wkładów do długopisów Schneider, przyniosła przełom w karierze marki - w 1954 roku Schneider objął pozycję głównego producenta wkładów do długopisu. Obecnie marka Schneider posiada w swojej ofercie wysokiej jakości akcesoria do pisania, w tym wspomniane już długopisy, zakreślacze pióra kulkowe, markery permanentne i wiele innych. Szczególną wartością, na którą marka Schneider zwraca uwagę, jest jakość wytwarzanych produktów.

 

Schneider markery - popularne kolekcje

Marker olejowy Schneider

Jak wspomnieliśmy na wstępie, oferta Schneider jest bardzo rozbudowana. W naszym zestawieniu wyróżniliśmy dwa najpopularniejsze modele, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

Marker Schneider - popularne modele:

  • Marker Schneider Max 130: ten model z całą pewnością możemy określić mianem najpopularniejszego. Marker Schneider 130, charakteryzuje się dużą odpornością na wytarcia i rozmycia, wszystko to z uwagi na permanentny tusz, którym został wypełniony. W dużym stopniu pracę z artykułem piśmienniczym ułatwia fibrowa, okrągła końcówka, która umożliwi użytkownikowi pisanie w przedziale od 1 do 3 mm. Warto również mieć na uwadze fakt, że marker Schneider 130 występuje w czterech podstawowych kolorach, takich jak: czarny, czerwony, zielony, czy niebieski.
     
  • Marker Schneider Max 270: kolejnym popularnym modelem wśród produktów Schneider, z jest marker Schneider 270. W odróżnieniu od modelu 130, Schneider 270, został wyposażony we wkład z farbą olejową. Produkt tego typu, doskonale sprawdzi się w pisaniu po powierzchniach wymagających i niestandardowych, takich jak metal, plastik, rdza, guma i wiele, więcej. Marker olejowy Schneider to sprawdzony sposób na wykonanie trwałych napisów odpornych na wytarcia i rozmycia. Co więcej, marker ten został wyposażony w fibrową, okrągłą końcówkę, która umożliwia użytkownikowi tworzenie linii o grubości od 1 do 3 mm. Poznajcie wszystkie korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie markerów olejowych Schneider i nadajcie przedmiotom nowego życia! 
     

Markery Schneider cena

Cena markera Schneider jest uwarunkowana kolekcją, na której zakup się zdecydowaliśmy. W zależności od modelu, ceny poszczególnych produktów będą się nieznacznie różnić. Przykładowo za marker Schneider Maxx 130 zapłacimy około 4 złote, z kolei za marker permanentny Schneider 240, będziemy musieli zapłacić około 8 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena