• 22 255 95 55

Markery UNI

Markery biurowe UNI cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, głównie z uwagi na fakt, że oferta producenta jest tak rozbudowana, że każdy bez najmniejszego problemu, jest w stanie znaleźć produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Cechą szczególną dla markerów UNI, jest unikalny design oraz wysoka jakość pigmentu, dzięki której zapiski powstałe przy ich użyciu są trwałe i widoczne nawet przez kilkanaście lat.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:UNI

Pokaż na stronie:

Markery UNI

Marker kredowy UNI

Markery biurowe UNI cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, głównie z uwagi na fakt, że oferta producenta jest tak rozbudowana, że każdy bez najmniejszego problemu, jest w stanie znaleźć produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Cechą szczególną dla markerów UNI, jest unikalny design oraz wysoka jakość pigmentu, dzięki której zapiski powstałe przy ich użyciu są trwałe i widoczne nawet przez kilkanaście lat. Ze względu na bogatą ofertę pisaków UNI, postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie najpopularniejszych modeli, które umożliwi każdemu lepsze poznanie marki i jej produktów. Marker UNI - wszystko, co warto wiedzieć przed dokonaniem zakupu. 
 

UNI - o producencie 

Istniejąca od ponad 130 lat marka UNI zajmuje się produkcją wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do pisania, zakreślania i rysowania. Jej historia rozpoczęła się w 1887 roku, kiedy jej założyciel, Niroku Masaki stworzył w Shinjuku, mieszczącym się w Tokio niewielkie przedsiębiorstwo wytwarzające wysokiej jakości stylowe ołówki. Firma odnotowała szybki rozwój i następnie przekształciła się w UNI Mitsubishi Pencil Company – markę, która niezmiennie angażuje się w kreowanie wspaniałej jakości oraz innowacji w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów podczas pisania. 

 

UNI markery - popularne kolekcje

Marker artystyczny z farbą plakatową UNI POSCA

Wspomnieliśmy na początku, że markery UNI są wyjątkowo rozbudowaną kategorią. W związku z tym postanowiliśmy wyróżnić trzy najbardziej popularne kolekcje, które naszym zdaniem cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 

Markery UNI - chętnie wybierane modele: 

  • Marker olejowy UNI PX-20 i PX-21: markery olejowe UNI śmiało możemy określić mianem produktu do zadań specjalnych. Pisak ten sprawdzi się doskonale w pisaniu po powierzchniach wymagających takich, jak metal, szkło, plastik i wiele innych. 
  • Marker UNI POSCA z farbą plakatową: marker z farbą plakatową UNI, to ciekawa propozycja na rynku, która przykuje uwagę nie jednego artysty. Malowanie przy ich pomocy jest znacznie wygodniejsze niż w przypadku farby i pędzla. Markery UNI POSCA nie brudzą, są trwałe i występują w bogatej kolorystyce. Przekonajcie się, jak wiele można zmalować z pisakami UNI POSCA! 
  • Marker permanentny UNI-PM 122: markera niezmywalnego UNI z całą pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać! Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na zmywanie i występuje między innymi w takich kolorach jak niebieski, czarny, zielony i niebieski. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena