• 22 255 95 55

Markery dwustronne

Poznaj wspaniałe mazaki dwustronne – charakterystyczne dla nich cechy szczególne, dostępne warianty oraz sposób ich użycia.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Dwustronny:Tak

Pokaż na stronie:

Markery dwustronne – oryginalne i funkcjonalne pisaki

Marker do płyt CD dwustronny TOMA

Nietypowe i oryginalne rozwiązania w różnego rodzaju artykułach piśmienniczych to coś, po co każdy klient sięga z zaciekawieniem. Podobnie kwestia ta przedstawia się w przypadku markerów. Szerokie zastosowanie markerów sprawia, że jest to narzędzie, które zawsze warto mieć w zanadrzu. W zależności od wybranego rodzaju oraz zawartego w pisaku tuszu pozwala na łatwe oznaczenie różnych rodzajów powierzchni. Oprócz tego jest doskonałym sposobem na rozwój zdolności artystycznych – dzięki wielu żywym, głębokim kolorom możliwe jest wykonywanie przyciągających wzrok prac plastycznych, za pomocą których możemy wyrażać swoje uczucia oraz emocje. Jednym z takich nieszablonowych produktów zaliczających się do grupy markerów są markery dwustronne. Są one nie tylko niekonwencjonalne, ale również funkcjonalne. Wybór takiego produktu jest doskonałą opcją dla osób, które cenią sobie ekonomiczne rozwiązania. Poznaj wspaniałe mazaki dwustronne – charakterystyczne dla nich cechy szczególne, dostępne warianty oraz sposób ich użycia.
 

Marker dwustronny – czym się wyróżnia?

Każdy produkt należący do grupy artykułów piśmienniczych wyróżnia się określonymi właściwościami. Najważniejszą cechą, którą charakteryzują się flamastry dwustronne, jest oczywiście dodatkowa końcówka pisząca, która od podstawowej różni się zwykle jedynie grubością. Dzięki drugiej końcówce pisak dwustronny to narzędzie, które zdecydowanie wyróżnia się na tle innych akcesoriów do pisania. Przynosi to również wiele istotnych korzyści, których zwykłe pisaki nie są w stanie zagwarantować. W zależności od konkretnego rodzaju pisaki dwustronne posiadają odmienne zastosowanie, o którym warto powiedzieć w odniesieniu do każdego z dostępnych typów.

  • Pisaki dwustronne artystyczne – markery dwustronne artystyczne dostosowane są do wykonywania rysunków, szkiców i projektów. Dzięki nim możemy mieć pewność, że wykonane przez nas prace będą estetyczne i zauważalne, a wszystko dzięki odpowiednio skonstruowanym końcówkom oraz specjalnemu tuszowi w intensywnych kolorach.
  • Pisaki dwustronne do płyt CD – flamastry dwustronne, których możemy bezpiecznie używać na powierzchni płyt CD, DVD i Bly-ray, czyli wszelkich optycznych nośników danych. Tusz, którym są one wypełnione, doskonale przylega do powierzchni płyty, nie rozmywa się, a także w żaden sposób nie jest w stanie zniszczyć nośnika. Końcówka pisząca jest z kolei odpowiednio miękka, zatem nie musimy obawiać się, że porysuje delikatną powierzchnię płyty
  • Pisaki dwustronne permanentne – mazaki dwustronne, które wypełnione są zazwyczaj tuszem na bazie alkoholu wykazującym dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda czy światło. Dzięki temu stworzone za ich pomocą napisy są niezwykle trwałe. Dodatkowo płynny tusz świetnie wtapia się w różnego rodzaju powierzchnie, takie jak karton, drewno, plastik czy metal.
     

Mazaki dwustronne – końcówki piszące

Jaki jest cel mazaków dwustronnych? Zasadniczą rolę odgrywają tutaj dwie końcówki o różnych rozmiarach. Jedna z nich jest zwykle cienka, natomiast druga grubsza i bardziej masywna. Pierwsza z nich umożliwia kreślenie cienkich linii, małych symboli oraz niewielkich kształtów. Sprawdzi się zatem wszędzie tam, gdzie istotna jest dokładność oraz precyzja. Marker dwustronny z cienką końcówką to narzędzie, bez którego pracy nie wyobraża sobie żaden artysta. W razie takiej potrzeby może być również bez problemu wykorzystany jako produkt umożliwiający stworzenie zapisków i notatek.

Gruba końcówka świetnie sprawdza się podczas oznaczania różnego rodzaju powierzchni, np. podpisywania kartonów, w których przechowujemy archiwizowane dokumenty. Takie znakowanie grubszą końcówką jest czytelne, wyraźne i dzięki niemu nie ma konieczności kilkukrotnego poprawiania linii w celu uzyskania lepszej widoczności. Masywna końcówka w pisaku dwustronnym artystycznym to z kolei szybki sposób na wypełnienie nakreślonych cieńszą stroną konturów.
 

Dwustronne pisaki – sposób użycia

Nie ma nic prostszego niż korzystanie z mazaków dwustronnych. Wystarczy jedynie zdjąć skuwkę z wybranej końcówki piszącej i przystąpić do pracy. W przypadku chęci zmiany końcówki (np. z cienkiej na grubą) nie musimy czekać, aż tusz do niej spłynie. Możliwe jest natychmiastowe kreślenie grubszych linii za pomocą masywniejszego końca. Zawsze warto jednak pamiętać o tym, by po zakończeniu pisania daną końcówką zabezpieczyć ją zatyczką. Dzięki temu nie pobrudzi ona przypadkowo naszej skóry, ubrania lub przedmiotów znajdujących się w pobliżu. Ponadto, końcówka będzie doskonale chroniona przed wyschnięciem.
 

Markery dwustronne – uniwersalne narzędzie dla każdego

Marker permanentny PENTEL N75W Twin Tip dwustronny czarny

Gdzie sprawdzą się markery dwustronne z dwiema końcówkami piszącymi? Liczba ich zastosowań jest nieograniczona – warto mieć je w domu, w szkole, a także w pracy. Są świetnym artykułem piszącym, który gwarantuje, że nawet jeśli jedna końcówka pisząca wyschnie lub zniszczy się, to w dalszym ciągu możliwe jest korzystanie z drugiej. Tworzenie krótkich zapisków, opisywanie produktów i przedmiotów to zadanie, do którego dwustronne markery zostały stworzone. Oznaczanie małej i dużej powierzchni możliwe jest teraz przy pomocy wyłącznie jednego pisaka. Na uwagę zasługuje również fakt, że pisaki dwustronne artystyczne to rewelacyjne akcesoria, mogące stanowić część wyposażenia każdego artysty. Mazaki dwustronne to także artykuł, z którego z całą pewnością zadowolone będą dzieci. Korzystanie z takich nietypowych pisaków to świetna zabawa i więcej możliwości podczas rysowania i rozwijania zdolności manualnych.
 

Flamastry dwustronne - zalety

Istnieje wiele korzyści, które zachęcają do zakupu takiego produktu, jak mazak dwustronny. Pierwszą z nich jest posiadanie jednego narzędzia, za pomocą którego wykonamy zarówno cienką, jak i grubszą linię. Dzięki temu możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również miejsce w naszym przyborniku, co sprawdza się podczas pracy i tworzenia poza domem lub miejscem pracy. Jeden produkt łączy w sobie dwie istotne podczas pisania funkcje. Kolejną ważną zaletą jest rozwiązanie problemu różnych odcieni danego koloru. Często bowiem pisaki z inną końcówką występują w innych odcieniach, co może stanowić problem podczas tworzenia pracy plastycznej, w przypadku której zauważalna jest nawet niewielka różnica między zastosowanymi barwami.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena