• 22 255 95 55

Markery zielone

Zielony pisak dostępny jest w wielu odcieniach oraz rodzajach, które zróżnicowane są pod względem składu i właściwości tuszu, a także typu zastosowanej końcówki piszącej. Poznaj niezawodne markery zielone – możliwe zastosowania, rodzaje oraz właściwości indywidualne!

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Zielony

Pokaż na stronie:

Marker zielony – wysokiej jakości zielony pisak

Marker zielony permanentny Pentel

Cechą, która wyróżnia każdy artykuł przeznaczony do pisania, jest dobrany w jego przypadku kolor. Markery to grupa składająca się z produktów, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Wszystko ze względu na fakt, że używa się ich w przypadku różnych zadań, takich jak pisanie, oznaczanie, rysowanie, ozdabianie i wiele innych. Mnogość dostępnych barw sprawia, że używanie narzędzi do pisania to często pobudzający wyobraźnię, kreatywny proces. Jedną z często wybieranych przez klientów wersji kolorystycznych jest marker zielony. Zielony pisak dostępny jest w wielu odcieniach oraz rodzajach, które zróżnicowane są pod względem składu i właściwości tuszu, a także typu zastosowanej końcówki piszącej. Poznaj niezawodne markery zielone – możliwe zastosowania, rodzaje oraz właściwości indywidualne!
 

Zielony marker – właściwości tuszu

Każdy produkt należący do kategorii markerów to wysokiej jakości narzędzie, które charakteryzuje przede wszystkim duża intensywność kreślonych za jego pomocą linii, symboli i kształtów. To właśnie dlatego markery zielone są tak często używane przez dzieci, artystów czy pracowników biurowych. 

Genialne krycie tuszu oraz wyrazistość kolorów sprawiają, że korzystanie z nich to sama przyjemność. Zielony marker znajdziemy w wielu różnych odcieniach tego koloru. Tak szeroka gama kolorystyczna wynika przede wszystkim z faktu, że markery zielone należą do takich artykułów piśmienniczych, które nie umożliwiają łączenia dwóch różnych kolorów w celu uzyskania innego odcienia. Z tego względu producenci tworzą jak najwięcej wariantów, by każdy klient był zadowolony i uzyskał oczekiwane efekty. 

Najpopularniejszymi odcieniami markerów zielonych są następujące warianty:

 • Marker ciemny zielony
 • Marker jasny zielony
 • Marker zielony metaliczny
   

Markery zielone najczęściej są bezwonne, a przede wszystkim nietoksyczne, dlatego korzystanie z nich nie wiąże się z negatywnymi doznaniami. Tusz stworzony jest zwykle na bazie wody, alkoholu lub oleju – wszystko zależy od wybranego rodzaju tuszu oraz właściwości, których oczekujemy od danego pisaka zielonego.
 

Mazak zielony – elementy budowy

Marker zielony permanentny Schneider

Do najważniejszych części budowy markera zielonego należą takie elementy jak zbiorniczek na tusz, zatyczka oraz końcówka pisząca. Zwykle już samo opakowanie, skuwka oraz naklejona etykieta sugerują nam, w jakim odcieniu występuje tusz znajdujący się we wnętrzu markera zielonego. Pojemność zbiornika na tusz uzależniona jest często od rodzaju końcówki piszącej, w którą został on wyposażony. Większy będzie bowiem zielony marker typu jumbo z grubą końcówką, a nieco mniejszy precyzyjny zielony flamaster zakończony cienkim pędzelkiem. Zadaniem skuwki jest ochrona końcówki piszącej przed wyschnięciem tuszu, co uniemożliwiłoby dalsze korzystanie z zielonego pisaka. Kwestia różnorodności końcówek piszących jest dosyć szeroka, dlatego warto poznać ją nieco dokładniej.
 

Zielony marker - rodzaje końcówek

Wśród rodzajów końcówek piszących, w które wyposażone są rozmaite markery zielone, wymienić można między innymi następujące typy:

 • Zielony marker z końcówką ściętą
 • Zielony marker z końcówką okrągłą
 • Zielony marker z końcówką igłową
 • Zielony marker z końcówką pędzelkową
 • Zielony marker z końcówką stożkową
   

Każdy z wyróżnionych pisaków zielonych sprawdzi się w przypadku innego zastosowania. Marker zielony gruby pozwala na szybkie wypełnienie danego kształtu oraz kreślenie wyraźnych, grubych napisów. Pisak zielony wzbogacony natomiast o igłową końcówkę gwarantuje maksimum precyzji podczas wykonywania skomplikowanych rysunków, gdzie liczy się dokładność. Ciekawym rozwiązaniem jest marker zielony z końcówką ściętą, dzięki której jesteśmy w stanie stworzyć zarówno grubszą, jak i cienką linię. Zielony flamaster z końcówką pędzelkową to z kolei ulubiony produkt wybierany przez artystów, ponieważ elastyczny pędzelek świetnie sprawdza się podczas wykonywania rysunków.

Marker zielony - popularne warianty:

 • Marker zielony olejowy
 • Marker zielony permanentny
 • Marker zielony do rysowania
 • Marker zielony kredowy
 • Marker zielony suchościeralny

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena