• 22 255 95 55

Markery do butów

W ostatnich czasach mazak do butów stał się wyjątkowo popularnym produktem, wszystko to z uwagi na fakt, że coraz więcej osób interesuje się techniką DIY, która polega na nadawaniu nowego życia zużytym przedmiotom. Naszym zdaniem jest to świetny pomysł, podążający za idea „zero waste”, która dąży do zmniejszenia ilości odpadów, co o dziwo nie tyczy się ona jedynie nadmiernego wyrzucania żywności, ale również nadmiernego kupowania ubrań.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Do butów:Tak

Pokaż na stronie:

Markery do butów

Markery do butów UNI

W ostatnich czasach mazak do butów stał się wyjątkowo popularnym produktem, wszystko to z uwagi na fakt, że coraz więcej osób interesuje się techniką DIY, która polega na nadawaniu nowego życia zużytym przedmiotom. Naszym zdaniem jest to świetny pomysł, podążający za idea „zero waste”, która dąży do zmniejszenia ilości odpadów, co o dziwo nie tyczy się ona jedynie nadmiernego wyrzucania żywności, ale również nadmiernego kupowania ubrań. W związku z tym mazak do butów może okazać się małym, przychylnym krokiem w kierunku redukcji zanieczyszczeń. Pomińmy chwilowo aspekt ekologiczny i ekonomiczny, renowacja ubrań to również doskonała rozrywka, która rozwija kreatywność. W tym krótkim artykule podpowiemy jaki marker do butów wybrać oraz, na które cechy produktu należy zwrócić szczególną uwagę, aby wybrany przez nas pisak do butów był trwały i wygodny w użyciu. Markery do butów - wszystko, co warto wiedzieć o producie. Zapraszamy! 
                                                                                                                                        

Jaki marker do butów wybrać?

Odpowiedni wybór markera do butów jest kluczowy, jeśli zależy nam na trwałej renowacji. Pierwszym podstawowym pytaniem, które powinniśmy sobie zadać, jest rodzaj tworzywa, z którego zostało wykonane obuwie. 

To jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy element, ponieważ buty skórzane będą wymagały zupełnie innego rodzaju pisaka, niż buty wykonane z tkaniny. 

  • Markery do butów skórzanych: jeśli chodzi o markery, które sprawdzą się do ozdabiania i renowacji powierzchni skórzanych i eko skórzanych, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić markery olejowe. Właściwości markera olejowego doskonale sprawdzają się w pisaniu po powierzchniach wymagających, niestandardowych i przede wszystkim śliskich. Marker do butów z farbą olejową nada każdemu obuwiu nowego życia, za jego pomocą możemy stworzyć nie tylko ciekawe wzory, ale również zamalować zarysowania lub odświeżyć kolor całego obuwia.
  • Na jakie parametry markera do butów skórzanych zwrócić uwagę? Warto pamiętać, że markery olejowe dostępne są w wielu kolorach, jak i rodzajach, jeśli chodzi o grubość i typ końcówki piszącej. Jeśli chodzi o dostępną kolorystykę markerów oprócz podstawowych odcieni takich jak: zielony, niebieski, czarny, czy czerwony, markery do butów olejowe występują również w innych ciekawych kolorach, takich jak metaliczne, czy pastelowe. Tak bogata paleta barw umożliwia każdemu wybór produktu, który będzie idealnie dostosowany do oczekiwań i zapotrzebowania każdego klienta. Oprócz zróżnicowanej kolorystyki, markery do butów na bazie farby olejowej, charakteryzują się bogatym wyborem grubości i typów końcówek. Odpowiedni dobór końcówki piszącej, w zależności od zapotrzebowania umożliwi nam stworzenie cienkich lub grubych napisów i wzorów. Z kolei, jeśli chodzi o typ końcówki, to w podstawowym podziale wyróżniamy: okrągłą i ściętą. Za pomocą markera do butów z okrągłą końcówką, będziemy mogli wykonać uniwersalne napisy, a przy pomocy pisaka ze ściętą końcówką napisy ze skośnym wykończeniem i wiele innych ciekawych wzorów.
  • Markery do butów materiałowych: kto z nas nie ma w szafie zapomnianej pary trampek, w której nie chodzi już od dłuższego czasu? A gdyby tak nadać im nowego życia, czy zyskałyby wtedy na swojej atrakcyjności? Jak to mawiają, jeśli nie spróbujemy, to się nie przekonamy! Z pomocą nadchodzą markery specjalistyczne przy użyciu, których nie tylko odnowimy koszulki, ale również obuwie i innego rodzaju produkty tekstylne. Piszcie, twórzcie znaczki, rysujcie niezwykłe wzory i dekoracje - pisak do butów sprawi, że zdobienie stanie się niezwykle łatwe i pozwali każdemu na precyzyjne wykończenia detali. Co więcej, nowe spersonalizowane obuwie doskonale sprawdzi się w roli kreatywnego i oryginalnego prezentu, który z całą pewnością zaskoczy nie jednego solenizanta. Jeśli chodzi o kolorystykę, to podobnie, jak w przypadku markerów olejowych również nie możemy narzekać. Z całą pewnością biały marker do butów i czarny marker do butów, cieszą się największym zainteresowaniem, jednak nie możemy zapomnieć, że w ofercie producentów artykułów piśmienniczych znajdziemy takie odcienie, jak niebieski, różowy, fioletowy i wiele, więcej. Warto mieć na uwadze też fakt, że wiele marek daje nam możliwość zakupienia zarówno pojedynczych egzemplarzy pisaków do obuwia, jak i ciekawych zestawów kolorystycznych, dzięki czemu każdy może stworzyć swój własny, spersonalizowany zestaw markerów do butów, dostosowany do estetycznych preferencji. Nowe obuwie w kilka minut? Z kolorowymi markerami do obuwia wszystko jest możliwe - przekonajcie się sami!

                    

Markery do butów cena

Markery do butów UNI

Cena poszczególnych markerów do butów jest mocno zróżnicowana, nie tylko ze względu na fakt, że koszt markera olejowego różni się od ceny markera do tkanin, ale przede wszystkim z uwagi na dużą ilość producentów, z których każdy proponuje zupełnie inne ceny. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na ostateczny koszt produktu, jest rozmiar końcówki piszącej oraz zawartość tuszu. Nie możemy również zapomnieć, że cena za pojedynczą sztukę markera do butów będzie zdecydowanie niższa niż za zestaw. Dlatego, zanim przystąpimy do odnawiania naszego obuwia warto, abyśmy mieli na uwadze każdy z wymienionych elementów. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena