• 22 255 95 55

Markery do tablicy

Sama tablica to jednak połowa sukcesu, ponieważ nieodłącznym jej elementem powinny być wysokiej jakości markery do tablicy. To właśnie za ich pomocą możliwe jest zapisanie ważnych danych bez obawy, że nakreślone litery, liczby i kształty się nie zmyją. Poznaj niezawodne mazaki do tablicy – różne warianty, cechy szczególne oraz ich zalety!

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:KredowySuchościeralny

Pokaż na stronie:

Markery do tablicy – doskonałe narzędzie do nauki

Marker kredowy Pentel do tablic

Istnieje szeroka gama artykułów biurowych i szkolnych, dzięki którym każde szkolenie przebiega w dużo efektywniejszy sposób. Jednym z takich niezbędnych narzędzi podczas różnego rodzaju lekcji i wykładów jest tablica, na której możemy zapisywać najważniejsze treści dotyczące danego materiału. Dzięki zanotowaniu kluczowych terminów, danych oraz obliczeń przekazywana wiedza jest przyswajana przez daną grupę w znacznie szybszy sposób. Wizualizacja najistotniejszych treści jest elementem, który pomaga stymulować naszą pamięć wzrokową. Sama tablica to jednak połowa sukcesu, ponieważ nieodłącznym jej elementem powinny być wysokiej jakości markery do tablicy. To właśnie za ich pomocą możliwe jest zapisanie ważnych danych bez obawy, że nakreślone litery, liczby i kształty się nie zmyją. Poznaj niezawodne mazaki do tablicy – różne warianty, cechy szczególne oraz ich zalety!
 

Pisak do tablicy – dostępne warianty

Istnieje co najmniej kilka odmian markerów, które świetnie sprawdzą się podczas pisania na tablicy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, czy dany typ pisaka będzie odpowiedni w przypadku posiadanej przez nas tablicy. Każdy posiada bowiem inne właściwości oraz odrębny rodzaj zastosowanego tuszu. W dokonaniu wyboru właściwego artykułu piszącego z pewnością pomoże skorzystanie z poniższej tabelki.

Marker do tablicy magnetycznej
– typ suchościeralny

- Tablica magnetyczna

- Tworzywa melaminowe

- Tworzywa emaliowane- Szkło

Pisak do tablicy magnetycznej posiada tusz, w przypadku którego nie jest konieczne używanie do zmycia wody – wystarczy jedynie sucha gąbka lub ściereczka. Występują najczęściej w takich kolorach jak czarny, czerwony, niebieski i zielony.
Marker do tablicy - typ kredowy

- Tablice czarne o gładkiej powierzchni

- Szkło

Zostały stworzone w celu możliwości zastąpienia popularnej, lecz posiadającej wiele wad kredy. Nie pylą, a co za tym idzie, nie powodują zabrudzeń na podłodze, ubraniach i skórze. Zmywają się za pomocą wilgotnej gąbki. Dostępne są w wielu różnych kolorach, od standardowych po pastelowe.
Marker do tablicy – typ do tablic szklanych- Tablice szklane
- Lustra
- Okna
- Witryny sklepowe
Mazaki do tablicy, które świetnie ścierają się ze szklanych powierzchni, dlatego używane są nie tylko podczas wykładów i szkoleń, ale również do tworzenia ciekawych dekoracji na oknach i lustrach. Do ich zmycia potrzebna jest mokra ściereczka lub gąbka.

Marker do tablicy – jaki wybrać?

Marker suchościeralny Pentel

Mazaki do tablicy ścieralnej to szeroka oferta różnorodnych produktów, dlatego podjęcie konkretnej decyzji może stanowić problem. Gdy posiadamy już określoną tablicę, to powinniśmy po prostu dobrać do niej odpowiedni artykuł piśmienniczy. Jeśli jednak ten zakup mamy dopiero przed sobą, to warto

zwrócić tutaj uwagę na odpowiednie kryteria. Pierwszą kwestią jest cel, w jakim marker do tablic będzie używany. W przypadku szkoleń i spotkań biznesowych najlepiej sprawdzi się pisak do tablicy magnetycznej typu suchościeralnego. Gwarantuje on wygodę podczas użytkowania oraz możliwość ścierania na sucho bez ryzyka zabrudzenia rąk czy ubrania.

Mazak do tablicy typu szklanego to z kolei świetny produkt, który sprawdzi się w szczególności w sklepach i lokalach gastronomicznych. Dzięki niemu będziemy w stanie nie tylko przygotować widoczną dla klientów ofertę, ale także ozdobić sklepową witrynę dekoracyjnymi rysunkami. Wszystko dzięki dużej ilości kolorów, które dostępne są w przypadku takich markerów, jak markery do tablic typu szklanego. Kolorowe pisaki do tablicy typu kredowego to doskonałe rozwiązanie, które można wykorzystać na lekcjach, a także w domu, ponieważ są uwielbiane przez dzieci. Warto również wspomnieć, że mazaki tablicowe typu kredowego dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Markery do tablicy magnetycznej dla dzieci – kolorowe i bezpieczne

Wszelkie pisaki do tablicy są wypełnione bezpiecznymi tuszami, dzięki którym mogą być one bez problemu używane przez dzieci. Ich nietoksyczność oraz neutralny zapach pozwalają na swobodne stosowanie bez ograniczeń w każdej sytuacji. Szeroka gama kolorystyczna występująca szczególnie w przypadku takich produktów, jak mazaki do tablicy typu kredowego sprawia, że dzieci chętnie po nie sięgają. Dzięki temu flamastry do tablicy mogą być na spokojnie używane w szkole, ale nie tylko. Warto również zaopatrzyć się w tablicę do użytku w warunkach domowych. Mazaki ścieralne do tablicy pozwolą na swobodne tworzenie rysunków i napisów, które będzie można zmyć w łatwy i szybki sposób. To możliwość ciekawej zabawy, a także sposób na naukę w domu.


Mazak do tablicy magnetycznej – korzyści

Dlaczego warto zaopatrzyć się w takie produkty jak flamastry do tablicy magnetycznej

Gwarantują one szereg różnorodnych zalet, o których warto pamiętać podczas dokonywania zakupu.

  • Wygoda - pisaki do tablicy białej zapewniają wygodne i komfortowe pisanie na dostosowanej do tego powierzchni. Są odpowiednio lekkie, a tusz uwalnia się z nich w łatwy sposób, dlatego nie jest konieczne mocne dociskanie końcówki do tablicy
  • Czystość – markery do tablicy białej ścierają się w prosty sposób za pomocą ściereczki. Dzięki temu korzystanie z nich nie wiąże się z ryzykiem zabrudzenia ubrań, skóry czy różnego rodzaju przedmiotów. Ponadto, mazaki do białej tablicy nie pylą, jak ma to miejsce w przypadku kredy
  • Szeroka gama kolorystyczna – pisaki do tablicy ścieralnej występują w wielu różnorodnych kolorach, dzięki czemu możliwe jest zaznaczanie konkretnych treści w wyróżniający się sposób. Na spotkaniach biznesowych możemy zatem na czerwono oznaczyć odnotowane spadki, a na zielono - wzrosty
  • Ekologia – korzystanie z takiego artykułu jak pisak do białej tablicy to świetne rozwiązanie, dzięki któremu nie jest konieczny zakup papieru, który pomimo większego formatu bardzo szybko się zapisuje ze względu na duży rozmiar liter i symboli pisanych w taki sposób, by były one wyraźne i czytelne
  • Zmywalność – marker do pisania po tablicy bez problemu ściera się z dostosowanych do tego powierzchni. Nie musimy zatem martwić się, że tusz nie zejdzie z opisywanej tablicy, niszcząc ją w ten sposób i czyniąc niezdatną do ponownego użytku. Wystarczy w łatwy sposób zetrzeć zapisane dane za pomocą ściereczki lub gąbki i przejść do dalszej części przekazywanego grupie materiału

 

Marker tablicowy – cechy budowy

Markery do tablicy akrylowej

Flamastry tablicowe są w każdym aspekcie dopasowane do użytkowania w przypadku tablic. Dotyczy to również kwestii ich budowy. Opakowanie, w którym zamknięto ścieralny tusz, jest bardzo lekkie dzięki wykorzystaniu do jego produkcji tworzywa sztucznego. Każdy pisak do tablicy posiada również skuwkę, której zadaniem jest ochrona końcówki piszącej przed wyschnięciem. W zależności od konkretnego modelu flamaster do tablicy może być wyposażony w zwykłą skuwkę lub taką, która wzbogacona jest o klips. Pozwala on na przypięcie mazaka do tablicy do kieszeni lub pliku dokumentów. Podczas korzystania z markera możliwe jest umieszczenie zatyczki na końcówce pisaka, co zmniejsza ryzyko jej zgubienia.

Jednym z najistotniejszych elementów budowy markerów do tablic jest końcówka pisząca. Mazaki do tablic posiadają zwykle końcówkę fibrową, która jest odpowiednio miękka, więc nie rysuje powierzchni tablicy i nie niszczy jej w żaden sposób. Jej kształt jest zwykle okrągły lub ścięty, co zapewnia kreślenie różnego rodzaju linii. Pisaki do tablic ze ściętą końcówką umożliwiają tworzenie zarówno cieńszych, jak i grubszych linii – wystarczy jedynie w odpowiedni sposób ułożyć w dłoni pisak do tablicy.

 

Pisaki do tablic – rodzaj tuszu

Każdy pisak do tablicy wzbogacony jest o specjalny tusz, który nie posiada w swoim składzie toksycznych substancji. Oprócz tego nie wydziela on zapachu, więc nawet długotrwałe korzystanie z niego nie sprawia żadnego problemu. Najważniejszą cechą, która stanowi kwintesencję produktu, jakim są pisaki tablicowe, jest oczywiście możliwość ich łatwego zmywania z konkretnego rodzaju powierzchni. To właśnie taka właściwość sprawia, że tablica mazaki ścieralne to idealny zestaw, w który warto się zaopatrzyć.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena