• 22 255 95 55

Markery fluorescencyjne

Czego warto dowiedzieć się przed zakupem takiego produktu jak flamaster fluorescencyjny? Należy tutaj zwrócić uwagę przede wszystkim na kolor, którym wyróżnia się zamknięty w nim tusz. Mazaki neonowe występują zwykle w takich kolorach jak żółty, pomarańczowy, zielony, różowy, niebieski oraz fioletowy. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj koloru:Fluorescencyjny

Pokaż na stronie:

Markery fluorescencyjne – rewelacyjne pisaki w neonowych kolorach

Markery fluorescencyjne

Wśród wielu różnych markerów do pisania znajdziemy kilka rodzajów, które doskonale sprawdzą się, jeśli szukamy pisaka zapewniającego nietypowe efekty. Dzięki nim pisanie i rysowanie nie jest już nudną czynnością. Bogactwo dostępnych kolorów przyczynia się do możliwości stworzenia niekonwencjonalnych dekoracji, które z pewnością doceni każda osoba. Marker fluorescencyjny pomaga w osiągnięciu oryginalnych rezultatów podczas pisania i oznaczania. Jego tusz występuje w jaskrawych kolorach, które sprawiają, że wykonane z jego pomocą linie, symbole i kształty są widoczne już z daleka. Markery fluorescencyjne w modnym neonowym kolorze to zdecydowanie taki rodzaj produktu, nad którym nie da się przejść obojętnie. Poznaj wspaniałe flamastry neonowe – sposób na nadanie koloru otaczającym przedmiotom!
 

Mazak fluorescencyjny – właściwości

Czego warto dowiedzieć się przed zakupem takiego produktu jak flamaster fluorescencyjny? Należy tutaj zwrócić uwagę przede wszystkim na kolor, którym wyróżnia się zamknięty w nim tusz. Mazaki neonowe występują zwykle w takich kolorach jak żółty, pomarańczowy, zielony, różowy, niebieski oraz fioletowy. Barwy te doskonale prezentują się na białych powierzchniach, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, by używać ich także na materiałach o innym kolorze. Niektóre mazaki fluorescencyjne, które posiadają odpowiedni kryjący tusz, mogą być także z powodzeniem używane na czarnych arkuszach czy przedmiotach. Z takim zadaniem poradzą sobie np. markery fluorescencyjne kredowe czy markery fluorescencyjne olejowe.
 

Flamastry neonowe – możliwe zastosowanie

Do czego przydadzą nam się markery fluorescencyjne? Wiele osób z pewnością nie zdaje sobie sprawy z dostępnych możliwości ich zastosowania. Z uwagi na rzucający się w oczy kolor, są świetnym rozwiązaniem w przypadku oznaczania różnego rodzaju przedmiotów. Jeśli chcemy, by dane napisy i symbole były widoczne już na pierwszy rzut oka, to wybór pisaka we fluorescencyjnym kolorze jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Kolejną sytuacją, w której mazaki neonowe spiszą się na medal, jest proces ozdabiania oraz dekorowania. Jasne, żywe kolory to najlepsza opcja w przypadku tworzenia motywów zdobniczych na urodziny, imprezę sylwestrową i wiele innych rodzajów spotkań towarzyskich. Fluorescencyjne kolory sprawią, że każdy uczestnik będzie zachwycony wyglądem udekorowanej przestrzeni.

Nie można również zapomnieć o tym, że intensywne, żywe kolory to grupa barw, która jest szczególnie lubiana przez dzieci. Z tego względu markery fluorescencyjne zestaw to doskonała opcja w przypadku zakupu kolorowych flamastrów dla młodszych użytkowników. Wśród różnorodnych opakowań zbiorczych dostępnych jest wiele zestawów z kolorami fluorescencyjnymi, z których ucieszy się każde dziecko. Wybór neonowych kolorów może być podyktowany także wybranym przez nas rodzajem twórczości plastycznej. Flamastry fluorescencyjne świetnie prezentują się bowiem na różnego rodzaju rysunkach i są gwarancją błyskawicznego przykucia uwagi odbiorcy.


Markery fluorescencyjne – poznaj popularne rodzaje

Jeśli poszukujemy odpowiedniego markera fluorescencyjnego, który sprawdzi się w przypadku określonego zastosowania, to warto zwrócić uwagę na typ danego mazaka. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wybrane przez nas mazaki neonowe to produkt, który będzie odpowiednio trwały lub wręcz przeciwnie – nie będziemy mieli problemu z jego zmyciem w razie takiej potrzeby. 

Do grupy markerów fluorescencyjnych należą m.in.:

Markery fluorescencyjne
  • Mazaki fluorescencyjne olejowe – flamastry fluorescencyjne tego typu doskonale kryją różnorodne powierzchnie, pozostawiając widoczną warstwę tuszu stworzonego na bazie oleju. Dzięki takiej recepturze tusz doskonale przylega do różnych materiałów, jednak nie wnika w nie tak, jak pisaki z tuszem wyprodukowanym na bazie wody
  • Markery fluorescencyjne permanentne – cechą, która wyróżnia mazaki fluorescencyjne permanentne, jest ogromna trwałość. Właściwość ta bywa pożądana szczególnie w przypadku oznaczania przedmiotów znajdujących się na zewnątrz i wystawionych tym samym na działanie wody oraz światła
  • Mazaki fluorescencyjne kredowe – doskonała alternatywa dla popularnej kredy. Pisaki fluorescencyjne kredowe umożliwiają pisanie po tablicy oraz innych gładkich powierzchniach. Najczęściej używane są na lekcjach, szkoleniach, spotkaniach biznesowych, a także podczas prezentacji oferty w lokalach gastronomicznych. Do zmycia stworzonych za ich pomocą napisów wystarczy wilgotna gąbka lub ściereczka
  • Flamastry fluorescencyjne do tablic szklanych – pozwalają na pisanie po tablicach szklanych, a następnie łatwe zmywanie zapisanych notatek za pomocą suchej ściereczki. Mają podobne zastosowanie do mazaków fluorescencyjnych kredowych – są doskonałym narzędziem podczas przekazywania treści lekcji czy wykładu
  • Pisaki fluorescencyjne artystyczne – pisaki we fluorescencyjnych kolorach typu artystycznego to świetny sposób na wykonanie oryginalnego rysunku. Ich budowa, końcówka oraz tusz są doskonale przystosowanie do wielogodzinnego użytkowania
  • Mazaki neonowe do tkanin – markery fluorescencyjne wyprodukowane w celu bezpiecznego malowania na tkaninach to doskonały sposób na spersonalizowanie swojej garderoby. Dzięki nim bez problemu stworzymy na materiale kolorową grafikę lub wybrany napis.

 

Neon marker – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wymienić można kilka istotnych kwestii, które mają szczególne znaczenie podczas wyboru takiego narzędzia, jakim jest mazak fluorescencyjny. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na rodzaj tuszu oraz kształt końcówki, w którą wyposażony jest neon marker. Zastosowany atrament odgrywa istotną rolę w kwestii powierzchni, na której chcemy pisać lub rysować. Możemy bowiem wybrać markery z tuszem na bazie alkoholu, wody lub oleju. Każdy z nich posiada inne właściwości, np. możliwość łatwego zmywania lub wręcz przeciwnie – niezmywalność.

Końcówka jest z kolei elementem, który ma duży wpływ na kształt kreślonych linii oraz kształtów. Jeśli zdecydujemy się na flamaster fluorescencyjny z okrągłą końcówką, to możemy spodziewać się za każdym razem jednolitej linii o takiej samej grubości. Ścięty koniec markera fluorescencyjnego to z kolei możliwość pisania zarówno cienkich, jak i grubych kresek. Wystarczy jedynie odpowiednio ustawić końcówkę na oznaczanej powierzchni. Aspektem budowy, o którym należy również wspomnieć w tym miejscu, jest skuwka, która chroni marker fluorescencyjny przed wyschnięciem i zwykle występuje w kolorze tuszu, informując nas o zamkniętym w pisaku odcieniu.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Do szkła
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Gruby
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Cienki
więcej >
Zmywalny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Budowlany
więcej >
Do drewna
więcej >
Do metalu
więcej >
Do pomników
więcej >
Zestaw
więcej >
Do flipchartów
więcej >
Do tablicy rejestracyjnej
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena