• 22 255 95 55

Markery do opon

Każdy artykuł piszący dostosowany jest do innej powierzchni. Takie możliwości w zakresie oznaczania różnego rodzaju materiałów wynikają z indywidualnych właściwości tuszu danego markera. Czasami bowiem wymagamy, by naniesione napisy były wysoce trwałe, a innym razem chcemy z kolei, by można było zmyć je w łatwy sposób. Jednym z niestandardowych artykułów piśmienniczych stworzonych specjalnie w celu pisania po określonych przedmiotach jest marker do opon.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

  Pokaż na stronie:

  Marker do opon – świetne narzędzie do oznaczania opon

  Każdy artykuł piszący dostosowany jest do innej powierzchni. Takie możliwości w zakresie oznaczania różnego rodzaju materiałów wynikają z indywidualnych właściwości tuszu danego markera. Czasami bowiem wymagamy, by naniesione napisy były wysoce trwałe, a innym razem chcemy z kolei, by można było zmyć je w łatwy sposób. Jednym z niestandardowych artykułów piśmienniczych stworzonych specjalnie w celu pisania po określonych przedmiotach jest marker do opon. Dzięki niemu będziemy w stanie stworzyć wyraźne i trwałe oznaczenia, które przydadzą się podczas zmiany sezonu letniego nazimowy i odwrotnie. Wysokiej jakości markery do opon sprawdzą się zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i domowym garażu, gdzie sami dbamy o własny pojazd. Co warto wiedzieć o markerach do opon oraz jak ich używać? Poznaj niezawodny mazak do opon – najważniejsze właściwości, sposób użycia oraz dostępne warianty!

  Mazak do opon – zastosowanie

  Marker biały do opon Edding

  Kiedy przydaje się flamaster do opon? Został on stworzony specjalnie w celu bezpiecznego znakowania opon samochodowych. Dwa razy w roku, podczas zmiany sezonu letniego na zimowy oraz zimowego na letni, wymagana jest zmiana opon na takie, które dopasowane są do panujących w danym czasie warunków atmosferycznych. Podczas wymiany opony łatwo jest jednak pomylić ze względu na niemal identyczny wygląd. Aby mieć pewność wyboru odpowiedniego kompletu w poprawnej konfiguracji, wystarczy je właściwie oznaczyć. Takie działanie umożliwia flamaster do opon. Oprócz opon możemy go również bez problemu zastosować na każdej gumowej powierzchni. 

  Marker do opon to artykuł, który zawsze warto mieć w takich miejscach, jak:

  • Domowy garaż
  • Warsztat samochodowy
  • Salon samochodowy
  • Wypożyczalnia samochodów

   

  Flamaster do opon – właściwości

  Najważniejszym elementem markera do opon jest tusz, którego cechy szczególne pozwalają na opisanie każdej opony oraz innych gumowych powierzchni. Co sprawia, że mazaki do opon są tak rewelacyjnym narzędziem, które powinien posiadać każdy właściciel samochodu? Ważną rolę odgrywa tutaj duża trwałość naniesionych symboli. Dzięki wysokiej trwałości nie musimy obawiać się, że oznaczenia znikną pod wpływem działania wody lub światła. Zamknięty w mazaku do opon tusz jest ponadto wysoce nieprzezroczysty, co sprawia, że nie jest konieczne nakładanie kilku warstw w celuuzyskania wyraźnych liter, cyfr i innych kształtów. Co więcej, tusz jest odporny na ścieranie i szybko wysycha, więc ryzyko rozmazania atramentu podczas oznaczania jest niewielkie, a podczas wymiany opon nie musimy czekać, aż oznaczenia zaschną.

   

  Marker do opon – dlaczego warto go wybrać?

  Każde specjalistyczne narzędzie jest produktem, który najlepiej sprawdza się w zadaniach, do którego został on stworzony. Z tego względu warto zaopatrzyć się w taki artykuł, który jest w pełni dostosowany do danej powierzchni. Marker do opon jest gwarancją najlepszych efektów oraz dużej trwałości naniesionych oznaczeń. Dzięki specjalnej recepturze tuszu dostosowanego do pisania po gumowych powierzchniach zapewnia doskonałą przyczepność oraz odporność i wytrzymałość wykonanych symboli. 

  To doskonały mazak, który gwarantuje przede wszystkim takie korzyści jak:

  • Łatwość użytkowania
  • Wygoda podczas oznaczania
  • Wysoka trwałość
  • Wysokie krycie

   

  Marker do opon – popularne warianty

  Markery do opon Edding

  Jakie flamastry do opon najczęściej wybierają klienci? Zwykle użytkownicy markerów do opon i gumowych powierzchni skupiają się na takich wariantach, które gwarantują możliwość nadania wyraźnych oznaczeń. Doskonale sprawdza się tutaj zatem biały marker do opon w jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów. Taki biały mazak do opon świetnie prezentuje się na czarnych oponach, ponieważ zapewnia duży kontrast między oznaczeniem a opisywaną powierzchnią. Kolejną popularną opcją jest czerwony marker do opon. Wykonane w tym kolorze symbole są widoczne z daleka dzięki dużej intensywności czerwonej barwy. Przeoczenie naniesionych za jego pomocą symboli jest niemożliwe.

   

  Mazaki do opon – sposób użycia

  Przed rozpoczęciem korzystania z flamastra do opon warto zapoznać się ze sposobem jego użycia. Dzięki temu już za pierwszym razem uzyskamy oczekiwane rezultaty i odpowiednie krycie. Zanim otworzymy mazak do opon, należy nim potrząsnąć – takie działanie sprawi, że zawarty w nim tusz odpowiednio wymiesza się przed użytkowaniem i będzie gwarantował wysoką nieprzezroczystość nanoszonych oznaczeń. Po tym kroku możemy już zdjąć zatyczkę i ostrożnie docisnąć kilka razy końcówkę pisaka do wybranej powierzchni testowej. Umożliwia to napompowanie markera do opon i spłynięcie tuszu do końcówki piszącej. Flamaster do opon jest już gotowy do użycia na gumowej powierzchni. Warto również pamiętać, by przechowywać go poziomo – zapewni to możliwość natychmiastowego użycia za każdym razem.

   

  Marker olejowy do opon – budowa

  Markery do opon Edding
  • Flamaster do opon – rodzaj obudowy: markery do opon są skonstruowane w sposób, który zapewnia im dużą wytrzymałość, a jednocześnie maksimum komfortu podczas oznaczania różnych gumowych powierzchni. Ważnym elementem markerów do opon jest obudowa, w której zawarty jest tusz. Ta główna część budowy pisaka do opon najczęściej jest wykonana z mocnego tworzywa sztucznego lub wysokiej jakości aluminium. Dzięki temu flamastry do opon mogą być bez problemu używane w każdych warunkach i są odporne nawszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co rewelacyjnie sprawdza się w takich miejscach jak garaż czy warsztat samochodowy.
  • Mazak do opon – rodzaj końcówki piszącej: istotnym elementem w kwestii właściwej budowy markera do opon jest również końcówka pisząca. Każdy flamaster do opon wyposażony jest w solidną końcówkę, która jest odporna na wciskanie oraz rozwarstwianie. Dzięki temu możemy go bez obaw używać przez bardzo długi czas do momentu wyczerpania się atramentu. Marker do opon może być wyposażony w ściętą lub okrągłą końcówkę, co wpływa na rodzaj powstającej za jego pomocą linii. Końcówka ścięta pozwala bowiem na stworzenie zarówno cienkiej, jak i grubej kreski, a końcówka okrągła zapewnia wykonywanie linii o jednakowej grubości.

  Filtry

  Producenci
  więcej >
  Kolor
  więcej >
  Rodzaj
  więcej >
  Typ
  więcej >
  Dwustronny
  więcej >
  Ekologiczny
  więcej >
  Rodzaj końcówki
  więcej >
  Długość linii pisania [m]
  więcej >
  Końcówka [mm]
  więcej >
  Grubość linii [mm]
  więcej >
  Obudowa
  więcej >
  Do szkła
  więcej >
  Do tkaniny
  więcej >
  Do ceramiki
  więcej >
  Do opon
  więcej >
  Do butów
  więcej >
  Gruby
  więcej >
  Rodzaj koloru
  więcej >
  Szkolne
  więcej >
  Cienki
  więcej >
  Zmywalny
  więcej >
  Ilość sztuk w opakowaniu
  więcej >
  Na bazie wody
  więcej >
  Na bazie alkoholu
  więcej >
  Gumowy uchwyt
  więcej >
  Gąbka do ścierania
  więcej >
  Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
  więcej >
  Budowlany
  więcej >
  Do drewna
  więcej >
  Do metalu
  więcej >
  Do pomników
  więcej >
  Zestaw
  więcej >
  Do flipchartów
  więcej >
  Do tablicy rejestracyjnej
  więcej >
  Klip
  więcej >
  Skuwka
  więcej >
  Grubość końcówki [mm]
  więcej >
  System przyciskowy
  więcej >
  Wkład wymienny
  więcej >

  Cena