• 22 255 95 55

Markery do pomników

Renowacja nagrobków jest procesem, który wymaga ciągłego powtarzania, ponieważ warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz często są ekstremalne, przez co nagrobki ulegają szybkiemu zniszczeniu. Jednym z elementów wymagającym stałej renowacji są napisy, które po kilku latach stają się słabo widoczne, a wymienienie całej płyty nagrobka na nową jest niemałym wydatkiem.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Do pomników:Tak

Pokaż na stronie:

Flamaster do liter na pomniku

marker do pomników Toma

Renowacja nagrobków jest procesem, który wymaga ciągłego powtarzania, ponieważ warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz często są ekstremalne, przez co nagrobki ulegają szybkiemu zniszczeniu. Jednym z elementów wymagającym stałej renowacji są napisy, które po kilku latach stają się słabo widoczne, a wymienienie całej płyty nagrobka na nową jest niemałym wydatkiem. W tej sytuacji niezastąpionym produktem okażą się markery do renowacji liter, których właściwości chemiczne pomogą w zachowaniu efektu świeżości napisów przez długie lata. Aby jednak napisy były czytelne, zakupiony przez nas flamaster do malowania liter na pomniku, powinien charakteryzować się konkretnymi właściwościami, które pozwolą nam na pracę z markerem w każdych warunkach atmosferycznych. Markery do pomników - podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu! 

 

Mazak do malowania liter na pomniku - jaki wybrać?

W ofercie producentów znajdziemy wiele produktów dedykowanych do renowacji napisów na pomnikach. Jedną z marek, która może pochwalić się bogatym wyborem pisaków, jest polski producent TOMA. Poznajmy lepiej pisaki do nagrobków TOMA i dowiedzmy się, w jaki sposób wyróżniają się na tle konkurencji! 

Flamaster do malowania liter na pomniku - specyfikacja produktu:

  • W malowaniu napisów na nagrobkach najlepiej sprawdzi się pisak wypełniony farbą olejową, która doskonale radzi w trudnych warunkach atmosferycznych, jest odporna na ścieranie, wytarcie i rozmycie. Co więcej, farba olejowa nada literom śliskiej, lekko błyszczącej powłoki, dzięki czemu odnawiany nagrobek będzie wyglądał, jakby napisy były wygrawerowane na nowo.
  • Oprócz odpowiednio dobranego tuszu, pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na rodzaj końcówki piszącej. Producent TOMA w swojej ofercie proponuje nam markery do pomników o końcówce okrągłej, o grubości 2,5 mm. Jest to optymalny rozmiar, który umożliwi nam odnowienie zarówno wąskich, jak i grubych napisów.
  • Kolejnym ważnym elementem jest prawidłowe dostosowanie koloru flamastra względem odnawianych napisów. Marka TOMA również zadbała o tę kwestię, dzięki czemu wśród oferowanych przez nią markerach, znajdziemy między innymi takie kolory jak: biały, czarny, srebrny, czy złoty.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Zestaw
więcej >
Do metalu
więcej >
Do drewna
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do szkła
więcej >
Budowlany
więcej >
Szkolne
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Do pomników
więcej >
Zmywalny
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena