• 22 255 95 55

Markery POSCA

Flamastry Posca z pewnością możemy określić mianem produktu, który jest w stanie zastąpić nam niemalże każdy rodzaj markera. Dlaczego? Wszystko to za sprawą wkładu, który zamiast tradycyjnego tuszu, został wypełniony farbą plakatową. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:POSCA

Pokaż na stronie:

Markery Posca

Marker z farbą plakatową UNI Posca

Marker Posca jest produktem, który skradł serca zarówno najmłodszych, jak i starszych osób. Lista zastosowań produktu, jest tak obszerna, że z całą pewnością zasługuje ona na oddzielny akapit. Zanim jednak przejdziemy do tego warto, abyśmy zaczęli od początku. Pisaki Posca - czym są? Jeśli do tej pory nie spotkaliście się z markerami UNI Posca, to właśnie trafiliście na tekst, który z całą pewnością przekona każdego o tym, że jeden marker jest w stanie zastąpić kilka innych, o różnym zastosowaniu. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami! Marker UNI Posca - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zanim zdecydujemy się na zakup. 

                                                                                                                                          

UNI - o producencie

Istniejąca od ponad 130 lat marka UNI zajmuje się produkcją wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do pisania, zakreślania i rysowania. Jej historia rozpoczęła się w 1887 roku, kiedy jej założyciel, Niroku Masaki stworzył w Shinjuku w Tokio niewielkie przedsiębiorstwo wytwarzające wysokiej jakości stylowe ołówki. Firma odnotowała szybki rozwój i następnie przekształciła się w UNI Mitsubishi Pencil Company – markę, która niezmiennie angażuje się w kreowanie wspaniałej jakości oraz innowacji w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów podczas pisania.                                                                                                                                                        

 

Mazaki Posca - właściwości i budowa markera

Flamastry Posca z pewnością możemy określić mianem produktu, który jest w stanie zastąpić nam niemalże każdy rodzaj markera. Dlaczego? Wszystko to za sprawą wkładu, który zamiast tradycyjnego tuszu, został wypełniony farbą plakatową. W związku z tym mazaki UNI Posca bardzo często określane są mianem markerów plakatowych. Właściwości farby to jeden element, jednak producent zadbał również o tak ważną kwestię, jaką jest duża dostępność kolorów oraz szeroki wybór grubości i rodzajów końcówek. Tak rozbudowana oferta z całą pewnością przyczyniła się do sukcesu markerów Posca nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. 

Marker akrylowy Posca - budowa modelu PC-5M:

 • Marker UNI Posca PC-5M został wyposażony w perfekcyjną, okrągłą końcówkę, która umożliwia wykonanie linii o grubości od 1,8 mm do 2,5 mm
 • Końcówka markera charakteryzuje się średnią wielkością, jest stożkowa oraz została wykonana z poliestru
 • Marker został wypełniony tuszem z farbą plakatową na bazie wody, jest mocno na pigmentowany, nie przesiąka przez papier oraz cechuje się dużą odpornością na działanie światła i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Co więcej, produkt nie wykazuje właściwości toksycznych, dzięki czemu może być stosowany do malowania po ciele.

 

Oprócz wymienionego rodzaju markera, w ofercie marki UNI znajdziemy również markery Posca o innym rodzaju i grubości końcówek. Kolejnymi chętnie wybieranymi modelami, zaraz po 5M, są markery akrylowe Posca PCF-350 z końcówką pędzelkową, marker Posca 8K ze ściętą końcówką o grubości linii wynoszącej aż 8 mm oraz marker Posca 17K ze ściętą końcówką o linii wynoszącej 15 mm.

 

Pisaki akrylowe Posca - zastosowanie

Pisaki z farbą akrylową Posca nie bez powodu określane są mianem markera o wielu zastosowaniach. Koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami i dowiedzcie się, jak wiele można zmalować z markerami Posca. 

Pisaki akrylowe Posca - zastosowanie:

 • Pisanie po tkaninach
 • Ozdabianie ceramiki i porcelany
 • Ozdabianie drewna
 • Pisanie po metalach każdego typu
 • Pisanie i rysowanie po papierze
 • Ozdabianie szkła
 • Ozdabianie gliny, mas modelarskich, kamieni i wielu innych
 • Ozdabianie wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych

 

Pisaki akrylowe UNI Posca - kolorystyka 

Marker UNI POSCA z farbą plakatową

Markery UNI Posca oprócz wielu zastosowań i rodzajów budowy, charakteryzują się również ciekawą kolorystyką, która umożliwia tworzenie prac plastycznych każdego gatunku. Wśród dostępnych kolorów markerów Posca, wyróżniamy: biały, żółty, czerwony, różowy, zielony, jasno-niebieski, niebieski, czarny, srebrny i złoty. 
 

Zestaw markerów POSCA czy pojedyncza sztuka? 

Warto mieć na uwadze również fakt, że producent markerów UNI, umożliwia nam zakup produktu zarówno w formie zestawu, jak i pojedynczych egzemplarzy. Zestawy markerów Posca pakowane są w następującej konfiguracji po 4 sztuki, 8, 58 i 60 sztuk. Dzięki możliwości zakupu pojedynczych sztuk, jak i kompletów, mamy możliwość stworzenia indywidualnego zestawu kolorystycznego, który będzie dostosowany do naszych preferencji estetycznych. 
 

Marker UNI Posca cena

Cena markera UNI Posca będzie zależna od tego, który model pisaka wybierzemy. Markery UNI Posca wyposażone w grubszą końcówkę, z reguły będą cechowały się wyższą ceną, z kolei markery o cienkiej końcówce nieznacznie niższą. Przykładowo cena za marker UNI Posca 5M z farbą plakatową, waha się w granicach od 10 do 12 złotych. Zważywszy na ogromne zastosowanie markerów z farbą plakatową Posca, stwierdzamy, że cena produktu jest jak najbardziej adekwatna do wielofunkcyjności i jakości produktu. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Zestaw
więcej >
Do metalu
więcej >
Do drewna
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do szkła
więcej >
Budowlany
więcej >
Szkolne
więcej >
Do opon
więcej >
Do butów
więcej >
Do pomników
więcej >
Zmywalny
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena