• 22 255 95 55

Markery suchościeralne

Markery suchościeralne to produkt który każdego dnia wybierane są przez wielu Klientów. Zestaw 4 markerów z gąbką magnetyczną cieszy się dużą popularnością. Markery występują w czterech interesujących kolorach (czarny, czerwony, niebieski, zielony). Dodatkową zaletą jest szybkoschnący tusz na bazie alkoholu. Profesjonalny marker do tablic suchościeralnych przyda się z pewnością podczas spotkań biznesowych oraz prezentacji. Dostępne są markery z okrągłą lub ściętą końcówką.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Marker suchościeralny 

Marker do tablic suchościeralnych BIC

Pisaki suchościeralne, zaraz po markerach permanentnych są jednym z najpopularniejszych rodzajów artykułów piśmienniczych, które wykorzystywane są zarówno w biurach, szkołach, jak i w gospodarstwach domowych. Pisak suchościeralny, mimo iż automatycznie dla większości osób kojarzy się z białymi tablicami suchościeralnymi, to ma on również kilka innych zastosowań, o których prawdopodobnie niektórzy z Was nie wiedzieli. W związku z tym, że markery suchościeralne są złożoną kategorią produktów o dużym wyborze odcieni, marek, czy końcówek piszących, to postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tej kategorii produktów. 
 

Pisaki do tablicy suchościeralnej - popularność 

Mazak suchościeralny to produkt niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Pisak do tablicy suchościeralnej w bardzo dużym stopniu zastąpił tradycyjną, białą kredę. Dlaczego kredę? Głównie dlatego, że część szkół, czy biur zdecydowała się na wymianę zielonych tablic na rzecz białych, które są obsługiwane jedynie poprzez mazak ścieralny. Mazaki suchościeralne do tablic stały się popularne głównie z uwagi na swoją praktyczność i wygodę użytkowania. Markery do tablicy suchościeralnej są łatwe w użyciu, nie brudzą się, szybko wysychają, dzięki czemu sprawdzą się doskonale zarówno u osób leworęcznych, jak i praworęcznych. Tego typu rozwiązanie jest nie tylko wygodne i ekonomiczne, ale przede wszystkim estetyczne. Każdy z nas z całą pewnością pamięta szkolne tablice o czarnym lub ciemnozielonym odcieniu. Tablice suchościeralne są nowoczesną alternatywą, która z całą pewnością bezproblemu wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową. Jednak marker do tablicy suchościeralnej, nie oznacza jedynie pisania po tablicach suchościeralnych, za pomocą pisaków tego typu mamy możliwość wykonania napisów na tablicach szklanych, które z kolei są nowocześniejszym zamiennikiem dla tablic suchościeralnych. 
 

Marker do tablic suchościeralnych - wszystko, co warto wiedzieć przed dokonaniem zakupu

Jaki marker do tablicy suchościeralnej? To pytanie pojawia się często wśród osób, które stoją przed wyborem swojego pierwszego zestawu markerów suchościeralnych. Aby móc odpowiedzieć na to pytanie, koniecznie powinniśmy zapoznać się z charakterystycznymi cechami budowy i właściwościami pisaka. 
 

Flamaster suchościeralny - specyfikacja: 

 • Grubości końcówki piszącej: dobranie odpowiedniej końcówki piszącej jest niezwykle ważnym elementem budowy. Pisak suchościeralny cienki zdecydowanie sprawdzi się w precyzyjnym zaznaczaniu, czy kreśleniu. Z kolei, jeśli zależy nam na czytelności i widoczności zapisanego tekstu, powinniśmy zdecydować się na flamaster suchościeralny gruby.
 • Rodzaje obudowy: obudowa to nie tylko element odpowiedzialny za wygląd pisaka suchościeralnego, ale przede wszystkim za jakość, która przekłada się na wytrzymałość produktu. Wśród najpopularniejszych rodzajów obudowy, wyróżniamy wykonane z plastiku, metalu lub aluminium. Rodzaj tworzywa wykorzystany do produkcji markera suchościeralnego, w dużym stopniu będzie przekładać się na cenę produktu.
 • Rodzaje końcówek piszących: pisaki do tablic suchościeralnych są dostępne w kilku wariantach, jeśli chodzi o rodzaj końcówki. Najpopularniejszym rodzajem w tej kategorii produktów, jest marker ścieralny wyposażony w okrągłą końcówkę. Inną, ciekawą alternatywą są markery ścieralne o ściętej końcówce, która umożliwia nam uzyskanie grubości linii w znacznie większym zakresie, niż ma to miejsce w przypadku markerów z okrągłą końcówką. Ku zaskoczeniu wielu osób, oprócz dwóch podstawowych końcówek, markery suchościeralne do tablic dostępne są również z końcówką pędzelkową. Czym właściwie różni się końcówka pędzelkowa od wcześniej wspomnianych? Przede wszystkim końcówka pędzelkowa umożliwia użytkownikowi łatwe manewrowanie grubością linii oraz intensywnością koloru. Suchościeralny pisak tego typu dostosowuje się do siły nacisku naszych dłoni. Co oznacza to w praktyce? Im więcej nacisku dłoni użyjemy tym kolor będzie bardziej intensywny, z drugiej strony przy słabszym nacisku, odcień ten będzie jaśniejszy.

 

Cienkopis suchościeralny - popularne warianty i kolekcje

Marker do tablic suchościeralnych Pentel

Warto wiedzieć, że marker suchościeralny do białych tablic występuje zarówno w zestawach z gąbką i bez gąbki, jak i w postaci pojedynczych egzemplarzy. Jeśli chodzi o popularne kolekcje, to koniecznie powinniśmy wspomnieć o produkcie, jakim jest pisak suchościeralny dla dzieci. Mazaki suchościeralne dla dzieci BIC zostały zaprojektowane z dbałością o każdy najmniejszy detal. Co odróżnia produkt tego typu od klasycznych mazaków suchościeralnych? Przede wszystkim pisaki suchościeralne dla dzieci charakteryzują się cieńszą obudową, która jest lepiej dostosowana do  małych dłoni dzieci. Oprócz tego cienki marker suchościeralny dodatkowo został wyposażony w ciekawą kolorową obudowę, która z całą pewnością przykuje uwagę niejednego dziecka na dłużej.
 

Flamastry suchościeralne - właściwości tuszu

Flamastry do tablicy suchościeralnej zostały wyposażone w tusz na bazie alkoholu, który z łatwością możemy zetrzeć z powierzchni tablicy za pomocą suchej gąbki. Tusz, mimo iż został wyprodukowany na bazie alkoholu, nie jest żrący ani duszący w zapachu. 
 

Mazaki ścieralne - kolorystyka 

Pisak do tablic suchościeralnych nie występuje w wielu wariantach kolorystycznych, ze względu na fakt, że podstawowe odcienie są wystarczające, aby zaznaczyć najważniejsze informacje. 

Kolorowe markery suchościeralne - popularne odcienie:

 • Pisak suchościeralny czarny
 • Pisak suchościeralny niebieski
 • Pisak suchościeralny czerwony
 • Pisak suchościeralny zielony

 

Suchościeralne pisaki cena 

Poszczególne flamastry do tablic suchościeralnych różnią się od siebie ceną z wielu względów. Czynnikami mającymi ogromny wpływ na ostateczny koszt produktu, z całą pewnością jest wygląd zewnętrzny, tworzywo wykonania, jakość tuszu, ilość markerów w zestawie oraz marka i jej rozpoznawalność. Z całą pewnością produkty renomowanych firm, które funkcjonują w branży papierniczo-biurowej będą cieszyły się większą popularnością, a co za tym idzie również nieznacznie wyższą ceną, która jak najbardziej będzie adekwatna do jakości produktów. Podanie uśrednionej ceny za marker suchościeralny nie należy do najłatwiejszych zadań, mimo wszystko postaraliśmy się wybrać najpopularniejsze marki, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów.
 
Mazaki suchościeralne cena:

 • Marker suchościeralny Pentel - cena za jedną sztukę produktu wynosi średnio 6 złotych
 • Marker suchościeralny Schneider - cena za jedną sztukę produktu wynosi średnio 4 złote
 • Marker suchościeralny PILOT - cena za jedną sztukę produktu wynosi średnio 5 złotych
 • Marker suchościeralny DONAU  - cena za jedną sztukę produktu wynosi średnio 2,50 złotego
 • Marker suchościeralny BIC  - cena za jedną sztukę produktu wynosi średnio 3 złote

 

Zestaw markerów suchościeralnych cena:

 • Cena za zestaw markerów suchościeralnych Schneider kpl. 4 kolory, wynosi średnio 19 złotych
 • Cena za zestaw markerów suchościeralnych Pentel kpl. 4 kolory z gąbką, wynosi średnio 40 złotych
 • Cena za zestaw markerów suchościeralnych Rystor kpl. 4 kolory z gąbką, wynosi średnio 23 złote
 • Cena za zestaw markerów suchościeralnych BIC dla dzieci kpl. 6 kolorów, wynosi średnio 15 złotych

 

Mazaki suchościeralne - chętnie wybierani producenci 

Marker do tablic suchościeralnych BIC

Pisaki suchościeralne są artykułem biurowym, który znajdziemy niemalże w ofercie każdego producenta odpowiedzialnego za dystrybucję artykułów piśmienniczych. Ze względu na popularność i przystępność cenową produktu nie ma w tym absolutnie nic zaskakującego. Jak w tak szerokiej i bogatej ofercie producentów znaleźć produkt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania, jeśli chodzi o jakość? Nie jest to najprostsze zadanie, dlatego osobiście polecamy rozważenie zakupu pisaków suchościeralnych od producentów, którzy od lat zajmują się międzynarodową dystrybucją artykułów piśmienniczych. Ufając markom, funkcjonującym na rynku od lat, możemy mieć pewność, że ich wieloletnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie z całą pewnością będą miały przełożenie na jakość mazaków suchościeralnych. 

Wśród producentów, którym należy się szczególne wyróżnienie, z całą pewnością należy wspomnieć o takich markach jak Edding, BIC, Schneider i Pentel. Ze wszystkich wymienionych producentów, największym wyborem pisaków suchościeralnych, może pochwalić się marka Pentel. 

Pisaki do tablic suchościeralnych Pentel - popularne kolekcje:

 • Marker suchościeralny Pentel Maxiflo Flex Feel - jest to wyjątkowa kolekcja, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurujących produktów. Marker suchościeralnym Pentel Flex został wzbogacony w pędzelkową końcówkę, która umożliwia użytkownikowi manewrowanie grubością linii w zakresie od 1 do 5 mm.
 • Marker do tablicy suchościeralnej Pentel Easyflo okrągły: jest to ekonomiczny model markera suchościeralnego, który w 93% procentach został wykonany z przetworzonego tworzywa. Dodatkowo produkt ma możliwość wielokrotnego uzupełnienia naboju tuszem za pomocą wkładu atramentowego MWR1, co czyni produkt wydajnym i ekologicznym jednocześnie.
 • Markery do tablicy suchościeralnej Pentel Maxiflo 6mm: ten model markera suchościeralnego został wykonany w 50% z materiałów przetworzonych, co czyni go ekonomicznym i ekologicznym. Dodatkowo markery z tej kolekcji charakteryzują się wyjątkowo ciekawym i unikatowym designem. Koniecznie musicie poznać ten produkt!
 • Markery suchościeralne Pentel zestaw z gąbką: zestaw markerów suchościeralnych z gąbką jest doskonałym pomysłem na zakup dla każdej zdecydowanej osoby. W zestawie Pentel znajdziemy gąbkę do ścierania oraz wszystkie cztery podstawowe kolory markerów suchościeralnych - czerwony, czarny, zielony oraz niebieski.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena