• 22 255 95 55

Markery suchościeralne Pentel

Pisaki suchościeralne Pentel, zaraz po markerach permanentnych są jednym z najpopularniejszych rodzajów artykułów piśmienniczych, które wykorzystywane są zarówno w biurach, szkołach, jak i w gospodarstwach domowych

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Marker suchościeralny Pentel 

Pisaki suchościeralne Pentel, zaraz po markerach permanentnych są jednym z najpopularniejszych rodzajów artykułów piśmienniczych, które wykorzystywane są zarówno w biurach, szkołach, jak i w gospodarstwach domowych. Pisak suchościeralny Pentel, mimo iż automatycznie dla większości osób kojarzy się z białymi tablicami suchościeralnymi, to ma on również kilka innych zastosowań, o których prawdopodobnie niektórzy z Was nie wiedzieli. W związku z tym, że markery suchościeralne Pentel, są złożoną kategorią produktów o dużym wyborze odcieni, marek, czy końcówek piszących, to postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tej kategorii produktów. 

 

Pisaki do tablicy suchościeralnej Pentel - charakterystyka ogólna produktu

Mazak suchościeralny Pentel, to produkt niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Pisak do tablicy suchościeralnej Pentel, w bardzo dużym stopniu zastąpił tradycyjną, białą kredę. Dlaczego kredę? Głównie dlatego, że część szkół, czy biur zdecydowała się na wymianę zielonych tablic na rzecz białych, które są obsługiwane jedynie poprzez mazak ścieralny. Mazaki suchościeralne Pentel, do tablic stały się popularne głównie z uwagi na swoją praktyczność i wygodę użytkowania. Markery do tablicy suchościeralnej są łatwe w użyciu, nie brudzą się, szybko wysychają, dzięki czemu sprawdzą się doskonale zarówno u osób leworęcznych, jak i praworęcznych. Tego typu rozwiązanie jest nie tylko wygodne i ekonomiczne, ale przede wszystkim estetyczne. Każdy z nas z całą pewnością pamięta szkolne tablice o czarnym lub ciemnozielonym odcieniu. Tablice suchościeralne są nowoczesną alternatywą, która z całą pewnością bez problemu wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową. Jednak marker do tablicy suchościeralnej Pentel,, nie oznacza jedynie pisania po tablicach suchościeralnych, za pomocą pisaków tego typu mamy możliwość wykonania napisów na tablicach szklanych, które z kolei są nowocześniejszym zamiennikiem dla tablic suchościeralnych. 

 

Flamastry suchościeralne Pentel - właściwości tuszu

Flamastry do tablicy suchościeralnej zostały wyposażone w tusz na bazie alkoholu, który z łatwością możemy zetrzeć z powierzchni tablicy za pomocą suchej gąbki. Tusz, mimo iż został wyprodukowany na bazie alkoholu, nie jest żrący ani duszący w zapachu. 

 

Mazaki ścieralne Pentel - kolorystyka 

Pisak do tablic suchościeralnych nie występuje w wielu wariantach kolorystycznych, ze względu na fakt, że podstawowe odcienie są wystarczające, aby zaznaczyć najważniejsze informacje. 

Kolorowe markery suchościeralne Pentel, - popularne odcienie:

  • Pisak suchościeralny Pentel, czarny
  • Pisak suchościeralny Pentel, niebieski
  • Pisak suchościeralny Pentel, czerwony
  • Pisak suchościeralny Pentel, zielony

 

Pisaki do tablic suchościeralnych Pentel - popularne kolekcje:

  • Marker suchościeralny Pentel Maxiflo Flex Feel - jest to wyjątkowa kolekcja, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurujących produktów. Marker suchościeralnym Pentel Flex został wzbogacony w pędzelkową końcówkę, która umożliwia użytkownikowi manewrowanie grubością linii w zakresie od 1 do 5 mm.
  • Marker do tablicy suchościeralnej Pentel Easyflo okrągły: jest to ekonomiczny model markera suchościeralnego, który w 93% procentach został wykonany z przetworzonego tworzywa. Dodatkowo produkt ma możliwość wielokrotnego uzupełnienia naboju tuszem za pomocą wkładu atramentowego MWR1, co czyni produkt wydajnym i ekologicznym jednocześnie.
  • Markery do tablicy suchościeralnej Pentel Maxiflo 6mm: ten model markera suchościeralnego został wykonany w 50% z materiałów przetworzonych, co czyni go ekonomicznym i ekologicznym. Dodatkowo markery z tej kolekcji charakteryzują się wyjątkowo ciekawym i unikatowym designem. Koniecznie musicie poznać ten produkt!
  • Markery suchościeralne Pentel zestaw z gąbką: zestaw markerów suchościeralnych z gąbką jest doskonałym pomysłem na zakup dla każdej zdecydowanej osoby. W zestawie Pentel znajdziemy gąbkę do ścierania oraz wszystkie cztery podstawowe kolory markerów suchościeralnych - czerwony, czarny, zielony oraz niebieski.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Gąbka do ścierania
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena