• 22 255 95 55
Logotypy

Bantex znana jest jako marka, która jako pierwsza opracowała technologię mechanizmu dźwigniowego i zastosowała ją w produkcji segregatorów. Innowacją było również wprowadzenie unikalnego wzmocnienia krawędzi Strong-Line. Dzięki temu artykuły marki Bantex do dzisiaj kojarzą się z solidnymi, funkcjonalnymi produktami. Idealnym uzupełnieniem ponadczasowych segregatorów Budget oraz XXL są natomiast wytrzymałe koszulki Bantex.

BANTEX

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Bantex – artykuły biurowe najwyższej klasy

Bantex prezentacja marki

Firma Bantex została założona w 1961 roku w Danii i już w pierwszych latach swojej działalności zaczęła odnotowywać sukces. Dzięki temu jeszcze w latach 60. marka Bantex wstąpiła do grona kluczowych graczy na europejskim rynku artykułów, mających na celu wspomaganie codziennej pracy biurowej. 2000 rok przyniósł marce zmiany w postaci przejęcia jej przez grupę Hamelin, skupiającą się na czynnym wspieraniu rozwoju firmy Bantex dzięki swojej światowej sieci. 

Podczas 60-letniej działalności firma Bantex zyskała swój status przede wszystkim poprzez opracowanie segregatorów z mechanizmem dźwigniowym oraz unikalnym wzmocnieniem krawędzi Strong-Line. Dzięki wprowadzeniu tych elementów segregator Bantex stał się innowacyjnym produktem, który szybko zyskał sympatię klientów. Warto także zauważyć, że cała gama produktów marki Bantex spełnia lokalne przepisy oraz obowiązujące regulacje, co jest gwarancją bezpieczeństwa podczas ich użytkowania. 

Oprócz segregatorów marka produkuje także notatniki, zeszyty, skorowidze oraz wkłady do segregatorów. Z pewnością ciekawą pozycją na liście artykułów proponowanych przez firmę Bantex są rozwiązania do archiwizacji funkcjonalnej. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim wykorzystanie ekologicznych, wytrzymałych i solidnych materiałów. Rozwiązania i koncepcje w zakresie materiałów prezentacyjnych obejmujące m.in. koszulki, teczki, obwoluty czy przekładki indeksacyjne to z kolei produkty umożliwiające segregację i utrzymanie porządku we wszelkiego rodzaju dokumentach. Wszystkie artykuły biurowe marki Bantex to gwarancja wysokiej jakości oraz funkcjonalności, która świetnie sprawdza się nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również szkolnej i domowej. 

 

Segregatory Bantex XXL – gwarancja porządku i oszczędności

Segregatory Bantex XXL mechanizm dźwigniowy

Utrzymanie porządku w dokumentach nie jest prostym zadaniem, szczególnie w sytuacji, kiedy w danym biurze ilość dokumentacji w papierowej postaci jest wyjątkowo duża. Doskonałym sposobem na szybkie segregowanie pism urzędowych jest stosowanie segregatorów. Dzięki nim układanie papierowych arkuszy przebiega w sposób szybki i wygodny. Segregatory Bantex XXL to linia produktów, które pozwalają na 15% oszczędności w kosztach, a wszystko ze względu na fakt, że zawartość 7 standardowych segregatorów jest w stanie zmieścić się w 6 segregatorach XXL. 

Segregatory Bantex oklejone są z zewnątrz folią PP, co sprawia, że są wodoodporne oraz doskonale chronią swoją zawartość przed zabrudzeniami. Ich twarde okładki są niezwykle solidne, dzięki czemu służą przez długie lata, zabezpieczając dokumenty przez wszelkimi zagnieceniami. Dodatkowym elementem wpływającym na ich wysoką wytrzymałość są metalowe szyny wzmacniające dolne krawędzie okładek. Segregatory Bantex XXL zapewniają maksimum wygody, ponieważ posiadają okute otwory, ułatwiające zdejmowanie wybranej partii dokumentów z półki. Umieszczona na grzbiecie etykieta to z kolei element, dzięki któremu możliwe jest opisanie zawartości segregatora. Nie jest zatem konieczne jego otwieranie w celu sprawdzenia, czy znajduje się w nim szukany dokument. 

 

Segregatory Bantex Budget – świetna jakość w atrakcyjnej cenie

Segregatory Bantex Budget

Każde biuro jest obecnie wyposażone w artykuły, których zadaniem jest odpowiednie porządkowanie i ułożenie dokumentów. Doskonałym sposobem jest wykorzystanie segregatorów, w których umieścić można większą ilość posegregowanych papierowych arkuszy. W przypadku dużej ilości dokumentów doskonałym i ekonomicznym wyborem jest zakup segragatorów Bantex Budget

Podobnie jak segregatory Bantex XXL wyposażone są one w elementy, które zapewniają im wysoką trwałość i długą żywotność. Należą do nich m.in. dolne krawędzie wzmocnione metalową szyną oraz porządna twarda okładka. Podział oraz szybka identyfikacja dokumentów są znacznie ułatwione dzięki dwustronnym etykietom znajdującym się na grzbietach oraz różnym kolorom segregatorów do wyboru. Mocny mechanizm dociskający to z kolei gwarancja tego, że umieszczone w segregatorze dokumenty pozostaną na miejscu i nie wypadną podczas zdejmowania go z półki. Niewątpliwą zaletą segregatorów z serii Budget jest ich atrakcyjna cena, do której nawiązuje ich nazwa. Pozwala to na dużą oszczędność w przypadku zakupu większej ilości segregatorów. 
 

Koszulki Bantex – profesjonalne zabezpieczenie dokumentów

Szczególnie ważne dokumenty wymagają odpowiedniej ochrony, która zabezpieczy je przed zniszczeniem, zabrudzeniami czy nieestetycznymi zagnieceniami. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są koszulki na dokumenty, które stanowią nie tylko znakomite zabezpieczenie wszelkiego rodzaju pism, ale również świadczą o profesjonalizmie firmy, urzędu oraz wszelkich innych instytucji. Koszulki marki Bantex to klasyki wśród artykułów, stanowiących materiały prezentacyjne. 

Szeroka gama produktów marki obejmuje zarówno koszulki krystaliczne, groszkowe, jak i bardziej niestandardowe, jak chociażby innowacyjne koszulki zamykane na suwak, koszulki na płyty CD  czy na wizytówki. Wszystkie stworzone są z transparentnych, wytrzymałych i wodoodpornych folii, będących gwarancją najlepszej ochrony ważnych umów, zaświadczeń, certyfikatów, raportów i innych dokumentów. Koszulki Bantex posiadają także wygodne, uniwersalne perforacje, które pozwalają na umieszczenie ich w każdym segregatorze. W zależności od wybranego modelu wykazują również działanie antystatyczne oraz antyrefleksyjne. 

Filtry

Cena