• 22 255 95 55
Logotypy

Color Copy to wiodący producent papieru do druku cyfrowego należący do grupy Mondi. Dzięki wysokiej jakości papieru Color Copy wydruki są wyjątkowo wyraziste, a kolory intensywne i żywe. Specjalnie opracowana powierzchnia arkusza gwarantuje niezwykłą przyczepność tuszu, co przynosi świetne rezultaty. Marka ta szczególnie ceni sobie ekologiczne materiały oraz świadome zarządzanie zasobami energii i wody. 

COLOR COPY

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Papier Color Copy – doskonała jakość wydruku

Gama produktów Color Copy - papier ksero

Należąca do grupy Mondi marka Color Copy znana jest jako producent wysokiej jakości papieru doskonałego do druku kolorowego. Od 1989 roku zaangażowana jest w wytwarzanie papieru, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponad 30-letnie doświadczenie marki sprawia, że formuła papieru Color Copy jest doskonała, co wpływa na najlepszą jakość wydruku.

Marka Color Copy skupia się na wytwarzaniu cienkich papierów niepowlekanych, które dają najlepsze rezultaty w zakresie drukowania oraz kopiowania. Papiery niepowlekane wpływają na lepsze wnikanie tonerów oraz tuszów w papierową strukturę, co wpływa na wyjątkową precyzję, kontrast oraz wyrazistość druków. W ofercie marki Color Copy znajdziemy jednak również papiery powlekane o wyjątkowo gładkiej powierzchni – wszystko po to, by zaspokoić wszelkie potrzeby klientów. 

Jedną z wartości szczególnie uznawanych przez grupę Mondi jest zrównoważony rozwój. Z tego względu surowcem wykorzystywanym podczas produkcji papieru Color Copy jest masa celulozowa pozyskiwana z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony oraz z włókien pochodzących z recyklingu. Oprócz tego marka przykłada również wagę do świadomego zarządzania zasobami energetycznymi i wodnymi. Z tego powodu jej działalność oraz produkty doceniane są przez klientów, dla których istotną rolę odgrywa ekologia oraz dbałość o środowisko. 

 

Papier A4 Color Copy – najlepszy sposób drukowania dokumentów

Papier A4 Color Copy idealny do drukowania dokumentów

Papier to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego biura, drukarni, szkoły, domu oraz wielu innych miejsc. Wykorzystuje się go codziennie do drukowania pism, dokumentów, ulotek, broszur informacyjnych czy zdjęć. Formatem, po który zdecydowanie najczęściej sięgają klienci, jest papier A4, którego rozmiary są optymalne w przypadku codziennego użytku. 

Papier A4 marki Color Copy to doskonała jakość, która umożliwia stworzenie doskonałych wydruków nie tylko w przypadku biało-czarnego druku, ale także podczas tworzenia wielobarwnych projektów czy grafik. Wpływ na tak świetne rezultaty ma nie tylko właściwa struktura i zastosowana formuła papieru, ale również jego wysoki poziom bieli. Dzięki temu kolory są wyjątkowo wyraźne i zachowują odpowiedni kontrast na papierowych arkuszach. Istotną kwestią jest fakt, że klient bez problemu może dostosować gramaturę arkuszy do własnych potrzeb. W ofercie marki znajdziemy bowiem papiery o mniejszej gęstości papieru (90g), jak i większej (300-350g), która przekłada się na wyjątkową grubość i wytrzymałość arkusza. Papier Color Copy A4 to gwarancja jakości oraz zadowolenia podczas tworzenia kolorowych wydruków.

 

Papier A3 Color Copy – wysoka jakość w dużym formacie

Papier A3 Color Copy do codziennego robienia wydruków

Zaletą produktów marek należących do grupy Mondi jest ich duża różnorodność oraz zorientowanie na wszelkie aktualne potrzeby klientów. Papier formatu A3, zaraz po arkuszach A4 jest jednym z najczęściej wykorzystywanych formatów w biurach, szkołach, drukarniach oraz firmach poligraficznych. Dzięki swoim większym rozmiarom oferuje wiele zastosowań, takich jak wydruki dużych zdjęć, projektów, plakatów oraz kolorowych broszur. 

Występuje zarówno w wersji powlekanej, jak i niepowlekanej, zatem wybór można bez problemu dostosować do własnych potrzeb. Oba rodzaje dostępne są także w wielu możliwych gramaturach, które mają wpływ na grubość i wytrzymałość papieru. Cieńsze arkusze doskonale sprawdzą się w przypadku dużej ilości drukowanych pism oraz dokumentów, natomiast grubsze będą odpowiednie w sytuacji przygotowywania kolorowych projektów, plakatów i innych papierowych form wizualizacji, kiedy istotna jest nie tylko wyrazistość wydruku, ale również odpowiednia trwałość. 

Na wyróżnienie w przypadku marki Color Copy zasługuje także fakt uzyskania certyfikatu FSC, który jest gwarancją pozytywnego przejścia łańcucha kontroli produkcji papieru. Respektowanie zasad FSC wiąże się z pozyskiwaniem drewna w sposób zrównoważony w celu utrzymania odpowiedniej żywotności lasów oraz ich bogatej fauny i flory.

 

Papier Color Copy Coated Glossy – gwarancja unikalnego efektu

Papier Color Copy Glossy do kolorowych wydruków

Produkty marki Color Copy reprezentują pożądaną na rynku papierniczym jakość premium. W ofercie marki znaleźć można bowiem takie rodzaje papieru, które spełniają wszelkie oczekiwania w zakresie wyjątkowej trwałości, odpowiedniej skali bieli oraz gustownego wyglądu. Przykładem może być tutaj seria Coated Glossy, która spośród innych wyróżnia się eleganckim efektem połysku. 

Arkusze z gamy Coated Glossy są wyjątkowo gładkie, przyjemne w dotyku i idealnie nadają się do kolorowych drukarek laserowych. Specjalnie przygotowana receptura powoduje, że mimo zastosowania tak gładkiej faktury toner doskonale wtapia się w papier. Dzięki temu wydruki prezentują się perfekcyjnie. Wysoki połysk papieru zapewniony jest poprzez dwustronne powlekanie oraz bezdrzewną formułę. Taki efekt jest gwarancją satysfakcji szczególnie w branży drukarskiej, fotograficznej oraz reklamowej. Papier Color Copy Coated Glossy to bowiem doskonały wybór, kiedy szczególnie zależy nam na wyjątkowym wyglądzie wydruków. Mnogość dostępnych wariantów zróżnicowanych pod względem gramatury to z kolei możliwość dostosowania papieru do własnych preferencji. 

 

Papier Color Copy Coated Silk - papier o satynowym wykończeniu

Zdarzają się sytuacje, w których zwykły biały papier już nie wystarcza i podczas przygotowywania wydruków zależy nam na wyjątkowo eleganckim efekcie. Doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym osiągnięcie zachwycających rezultatów jest papier Color Copy Coated Silk. Produkt ten przyciąga uwagę ze względu na zjawiskowe atłasowe wykończenie. 

Tajemnicą papieru z tej serii jest specjalne powleczenie, które świetnie sprawdza się w przypadku kolorowego druku cyfrowego. Taki sposób produkcji powoduje, że papier wyróżnia się eleganckim satynowym wykończeniem. Dzięki temu arkusze nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale są również przyjemne w dotyku. Seria ta doskonale sprawdzi się w przypadku wyjątkowo ważnych dokumentów, ponieważ w znaczny sposób podnosi ich wartość estetyczną oraz pozytywnie wpływa na ich odbiór pod względem wizualnym. Papier Color Copy Coated Silk dedykowany jest w szczególności do takich zastosowań jak materiały reklamowe, ulotki, wizytówki, korespondencja reklamowa, zdjęcia, plakaty, broszury, certyfikaty, dyplomy oraz zaproszenia.

Filtry

Cena