• 22 255 95 55
Logotypy

Początki marki DONAU sięgają 1954 roku, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Od tego czasu oferta marki stale się poszerza, obejmując artykuły biurowe oraz szkolne. Do najpopularniejszych produktów marki należą segregatory z kolekcji Master, które codziennie pomagają w porządkowaniu dokumentów w tysiącach biur. Marka DONAU ma jednak do zaoferowania również szereg innych produktów, z którymi warto się zapoznać. Należą do nich m.in. artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Wszystkie w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy efektywności i wydajności pracy biurowej. 

DONAU

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
DONAU biuro

Donau – artykuły biurowe

Marka Donau powstała w 1954 roku i początkowo działała na rynku wiedeńskim jako firma DONAU- Plastik. Po kilku latach weszła jednak również na rynek europejski, w tym polski. Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji artykułów biurowych oraz szkolnych marka Donau może dzisiaj poszczycić się byciem jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tym zakresie. Asortyment marki Donau obejmuje artykuły do pisania, takie jak długopisy czy ołówki, koszulki na dokumenty, znajdujące się w każdym biurze segregatory z mechanizmem dźwigniowym, taśmy klejące oraz wiele innych produktów. Co więcej, firma dalej poszerza swoją ofertę i stara się spełnić wszystkie potrzeby, które występują w biurze, szkole i domu.
 
 

Zakreślacze Donau
  • Artykuły szkolne Donau – funkcjonalne przybory szkolne: wśród produktów marki Donau wyróżnić można szeroką gamę artykułów szkolnych, takich jak temperówki, nożyczki szkolne, gumki do ścierania, linijki i zestawy geometryczne oraz wiele innych. Wszystkie są bezpieczne podczas użytkowania i gwarantują wygodną pracę i naukę. Nożyczki Donau pomagają podczas wykonywania wszelkich kreatywnych prac wymagających wycinania, a temperówki zapewniają, by kredki i ołówki były zawsze odpowiednio naostrzone. Wszystkie artykuły dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, które dostosować można do własnego gustu. Marka Donau oferuje również wygodne podczas użytkowania linijki Donau oraz zestawy geometryczne, dzięki którym kreślenie prostych linii, wymierzanie oraz kreślenie kątów jest wyjątkowo łatwe. Przybory szkolne Donau to doskonały sposób na wyposażenie ucznia w podstawowe elementy szkolnej wyprawki.

 

  • Segregatory Donau Master – wygodne porządkowanie dokumentów: jednym z podstawowych elementów wyposażenia biura są segregatory. Dzięki nim możliwe jest łatwe posortowanie dokumentów i ułożenie ich według ustalonych kryteriów. Segregatory Donau Master to zarówno segregatory formatu A4, jak i mniejsze A5. Występują one w różnych wariantach ze względu na szerokość grzbietu, która przekłada się na pojemność każdego z segregatorów. Dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych, które pozwalają na łatwe sortowanie dokumentów i umieszczanie wybranej kategorii w segregatorze danego koloru. Tym, co charakteryzuje serię Donau Master, są idealnie dociskające szczęki mechanizmu dźwigniowego, które wytrzymują nawet w przypadku przepełnionego segregatora. Ponadto okładki segregatora Donau Master są wyjątkowo grube i oklejone folią polipropylenową, co wpływa na ich wysoką wytrzymałość i trwałość.

 

 

Segregator Donau Master szary
  • Prezentacja dokumentów Donau – estetyczny wygląd dokumentów: odpowiednie przechowywanie dokumentów jest kluczem do ich estetycznego wyglądu bez zabrudzeń oraz wszelkiego rodzaju zagięć. Marka Donau oferuje takie artykuły, które pozwalają na elegancką prezentację dokumentów. Należą do nich estetyczne obwoluty, skoroszyty oraz ofertówki. Obwoluty Donau twin-pocket wykonane są z ekologicznej folii PP oraz posiadają specjalne wycięcie na palec, które ułatwia umieszczanie dokumentów. Skoroszyty Donau wyprodukowane są z grubej folii, która zapewnia im wysoką trwałość. Ponadto, umożliwiają one umieszczanie ich w segregatorze, co pozwala na sprawne klasyfikowanie oraz wyszukiwanie dokumentów. Ofertówki krystaliczne Donau są wyjątkowo twarde oraz wykonane z krystalicznej folii polipropylenowej. Dzięki temu umieszczone w nich dokumenty są czytelne, a jednocześnie znakomicie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

  • Artykuły do pisania i korygowania Donau: do oferowanych przez markę Donau artykułów przydatnych podczas pisania i korygowania zaliczyć można kolorowe zakreślacze, markery permanentne, cienkopisy, różnego rodzaju korektory i wiele innych. Zakreślacze Donau sprawdzają się szczególnie w przypadku konieczności przyswojenia dużej ilości materiałów. Z tego względu są artykułem uwielbianym przede wszystkim przez studentów oraz uczniów. Występują w kilku różnych kolorach, co przyczynia się do tworzenia czytelnych, barwnych notatek, które wspierają pamięć wzrokową. Markery permanentne Donau D-signer to z kolei nietoksyczne i wodoodporne markery, dzięki którym możliwe jest stworzenie wyjątkowo trwałych podpisów i oznaczeń. Cienkopisy Donau to przydatne podczas rysowania oraz pisania produkty, gwarantujące kreślenie wyraźnej linii. Dzięki takiemu artykułowi, jak korektor Donau znacznie ułatwione jest z kolei poprawianie błędów w tekstach oraz wszelkiego rodzaju zapiskach. Korektory Donau występują w kilku werjsach: jako korektor w taśmie, korektor w płynie oraz korektor w piórze. Z marką Donau każdy może zatem wybrać swój ulubiony sposób pisania i korygowania.

 

  • Galanteria papiernicza Donau: marka Donau często kojarzy się z samoprzylepnymi karteczkami, które wbrew pozorom są wyjątkowo przydatnym artykułem. Pozwalają one bowiem na stworzenie małych, szybkich notatek wpływających korzystnie na właściwą organizację pracy. Kostki samoprzylepne Donau to szereg wariantów, wśród których dostępne są bloczki składające się z kartek w kilku kolorach, a także klasyczne żółte karteczki. Zastosowana w ich przypadku substancja klejąca jest nietoksyczna i usuwalna za pomocą wody. Niewielkie zakładki indeksujące umożliwiają natomiast oznaczenie szczególnie ważnych dokumentów oraz posegregowanie ich według określonych kryteriów. Przyjemne, uporządkowane działanie zapewnione jest przez dostępność kilku kolorów w jednym opakowaniu.

 

Skoroszyt Donau niebieski
  • Akcesoria biurowe Donau: wśród produktów składających się na wyposażenie biura znaleźć można artykuły, które często przydają się podczas wykonywania podstawowych obowiązków. Marka Donau przygotowała doskonałe kleje w sztyfcie, taśmy klejące, nożyczki czy linijki. Dzięki nim codzienna praca jest wygodna, komfortowa i przyjemna. Mając je wśród biurowych akcesoriów, nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Nietoksyczne kleje w sztyfcie Donau dostępne są w kilku pojemnościach, które dopasować można do własnych potrzeb. Wygodne nożyczki Donau pozwalają z kolei na łatwe i sprawne cięcie papieru, podobnie jak nożyki z wymiennym ostrzem Donau. Dzięki plastikowym linijkom możliwe jest z kolei kreślenie prostych linii o konkretnej długości. Akcesoria biurowe Donau przydają się w wielu aspektach pracy biurowej, dlatego warto zaopatrzyć się w nie już dzisiaj.

 

  • Organizacja biura Donau: do produktów Donau obejmujących akcesoria do organizacji biura zaliczyć można m.in. funkcjonalne przyborniki na biurko, pojemniki na dokumenty, czasopisma, kosze na śmieci, półki na dokumenty i wiele innych. Wszystkie wymienione produkty są niezwykle przydatne i sprawiają, że codzienna praca staje się łatwiejsza. Półki na dokumenty Donau oraz pojemniki na dokumenty Donau umożliwiają porządkowanie znajdujących się na biurku papierowych arkuszy. Dzięki lekkim plastikowym koszom, które mogą być umieszczone pod każdym biurkiem, wyrzucanie niepotrzebnych już kartek przebiega w sposób funkcjonalny. Ciekawym elementem wyposażenia proponowanym przez markę są przyborniki Donau, w których umieścić można długopisy, bloczki samoprzylepne, spinacze i wiele innych artykułów, które zawsze warto mieć pod ręką.

Filtry

Cena